Ar gali žuvų taukai sukelti vidurių užkietėjimą?

Ar jums užkietėję kaskart imtis žuvų taukus? Arba jūs imtis žuvų taukus, kad padėtų su vidurių užkietėjimas? Na, atrodo, kad kai kurie iš paradoksalios asociacijos tarp žuvų taukų ir vidurių užkietėjimas natūra. Nors dauguma šaltinių pacituoti, kad žuvų taukai yra naudingi tiems, kurie kenčia nuo vidurių užkietėjimo, prieštaringas nuomonė taip pat nėra.

Taigi, įdomu, kas tiksliai yra tiesa? Šis pranešimas gali suteikti jums daugiau aiškumo. Eiti į priekį ir skaityti.

Kas yra žuvų taukų?

Išgauti iš riebaliniuose audiniuose riebios žuvies, žuvų taukai yra įvairių naudingų cheminių medžiagų, kaip DHA, EPA ir, svarbiausia, omega 3 riebalų rūgščių. Žuvys negamina omega 3 riebalų rūgštys dėl jų pačių. Jie sunaudoja dumbliai ar mažesnių žuvų, kurių sudėtyje yra šios naudingą riebalų rūgščių daug. Taigi, Žuvys aukščiau maisto grandinėje kaupti didesnes sumas omega 3 riebalų rūgščių, todėl didelėms plėšrios žuvys kaip kardžuvės, cigariniai ešeriai ir ryklys yra paliesti, kaip žuvų taukų šaltinių. Tačiau tai biomagnifikacija taip pat yra atsakingas už toksinių medžiagų, surinktų iš įvairių žuvų telkimo.

Žuvų taukai ir vidurių užkietėjimas – mitas

Yra keletas atvejų, kai žmonės klausia internetiniuose forumuose ar žuvų taukai sukelia vidurių užkietėjimą. Jie teigia, kad po to, kai žuvų taukų papildus jie turėjo sunkumų artimųjų išmatose. Šis teiginys taip pat ratifikavo keletą straipsnių rasti internete. Tačiau, tai yra mitas, nes moksliniais tyrimais nustatyta, kad žuvų taukai mažina vidurių užkietėjimą. Vienintelis galimas paaiškinimas už šių teiginių yra tas, kad jie buvo nurijimas kai kurių kitų papildų ar maisto produktų, kurie gali būti sukelia vidurių užkietėjimą.

load...

Kaip tai padeda

Ar žuvų taukai Pagalba vidurių užkietėjimas? Žuvų taukai dažnai siūloma nėščioms moterims ir niekam, apskritai, kenčia nuo vidurių užkietėjimo. Tai yra todėl, kad aliejus padeda tepimo. Omega 3 riebiosios rūgštys taip pat padeda sumažinti uždegimą, kuris gali būti sukeltas dėl užsitęsusio vidurių užkietėjimo. Taigi, visi, susiję su vidurių užkietėjimas problemos taip pat spręsti, jei vartojate žuvų taukų papildus.

Kiti privalumai

Be atleidimo nuo vidurių užkietėjimas, žuvų taukai taip pat gydo keletą kitų simptomų. Kiti privalumai:

  1. Žuvų taukai gali sumažinti besivystančių prostatos vėžio riziką. Mažas riebalų kiekio dietos, kuri yra gausu omega 3 riebiųjų rūgščių, yra laikomas naudinga tiems, kurie yra didesnė rizika susirgti šios vėžio rūšies.
  2. Žuvų taukai padeda nėščioms moterims susidoroti su po gimdymo depresija. Aliejus yra DHR ir gydytojai dažnai nustato DHR turtingi maisto tokioms moterims.
  3. Omega-3 riebalų rūgštys, esančios žuvų taukuose yra įrodyta, kad pagerinti atmintį, ypač jaunų suaugusiųjų.
  4. Reguliarus vartojimas žuvų taukų yra susijęs su mažesne rizika susirgti Alzheimerio liga. Tačiau yra tam tikrų neaiškumų apie šį naudai, nes neseniai atliktas tyrimas padarė išvadą, kad žuvų taukai veikia tik kaip gerai kaip placebo.
  5. Besivystančios vaisiai yra išmokamos iš omega-3 riebalų rūgščių. Kai nėščioms moterims imtis žuvų taukus, tai veda prie geresnio variklį ir pažintinį vystymąsi jų kūdikiams.
  6. Amžius susiję regėjimas dažnai atstatomi arba slopina žuvų taukų vartojimas.

Dėmesio

Nors nauda yra gausiai, žuvų taukai yra ne neturi šalutinio poveikio. Didėjant taršos vandenynuose, daug mažų žuvų ir dumblių ėda toksinių medžiagų, kurios yra ne tik žalingas jų ir maisto grandinės poilsio, bet taip pat ne biologiškai. Tai reiškia, kad tokie organizmai yra valgyti plėšrūnų, jie yra perduodami į pastarąją.

Iki vartojančiomis toksinus užkrėsta žuvis skaičių, šie plėšrūnai kauptis daug toksinų. Kaip rezultatas, šie toksinai patenka į žuvų taukų, todėl tiems, kurie priimti šį papildą.

Esmė yra, žuvų taukai, kai vartojamas saikingai, iš tiesų gali padėti palengvinti simptomus dažnai susijusius su vidurių užkietėjimu. Tačiau, kaip ir dauguma kitų dalykų, per vartojimo net šio sveiko aliejaus gali sukelti daugybė šalutinių poveikių.

load...

Ar kada nors pagalvojote, žuvų taukai nuo vidurių užkietėjimo? Jei taip, kaip buvo ji padėjo jums? Ar komentarą dėžėje žemiau pateiktą.

load...