Ar dažnai patiria ištroškę? Nutraukite pernelyg didelį troškulį, naudodami šias priemones

Vanduo yra vienas iš pagrindinių poreikių visų gyvų būtybių, o troškulys yra vienas iš 13 natūralių impulsų kūno. Tai yra noras gerti vandenį ir rodo, kad mūsų gerklės tapo sausa. Mes visi esame gerai susipažinę su būties troškulį jausmas ir didžiulė lengvata, kurią mes gauname išgėrę gaivus stiklinę vandens, nes jis eina per mūsų gerklės džiūvimas.

Tačiau dėl tam tikrų priežasčių, kai kurie žmonės patiria pernelyg didelis troškulys. Jis yra toks neįprastas ir dažnai, kad net išgėrus daug vandens, žmogus vis dar jaučia troškulį.

Šis troškulys sąlyga taip pat vadinamas Trishna Ajurveda, ir tai yra gana skiriasi nuo įprasto troškulio. Paprastai, jūs manote, labiau ištroškę jei oras yra per sausas, arba jei tai vasara, ar po sunkaus valgio ar įtemptų treniruočių. Bet žmonės, kenčiantys nuo Trishna jaustis ištroškę be jokios priežasties. Jie jaučia troškulį visą laiką, ir net po geriamojo vandens stiklinė, jie nėra patenkinti. Tai nėra natūralus procesas, ir ji daugiausia atsiranda kaip ligų, tokių kaip diabetas arba karščiavimas simptomas.

Troškulys arba Trishna buvo suskirstyti į aštuonias rūšis jo kilmės. Jie yra tokie:

load...

1. Vataja Trishna 2. Pittaja Trishna 3. Kaphaja Trishna 4. Kshataja Trishna 5. Amaja Trishna 6. Kshayaja Trishna 7. Upasargaja Trishna 8. Bhaktaja Trishna

Kokios priežastys troškulys?

Troškulys buvo laikomas pripažinimas negaliojančia skysčio kanalų organizme, taip pat vadinama udakavaha srotodushti simptomas. Ajurveda klasifikuojami per didelio troškulio priežastis taip:

1. Įsiurbimo sunkiasvorių arba aštrus maistas 2. Suvartojamų sausas maistas 3. Suvartojamų sūraus ar rūgštaus maisto 4. Suvartojamų šarminių ir aštraus maisto 5. Per didelis alkoholio vartojimas 6. Pernelyg saulės spindulių ar šilumos 7. Disbalansas vata ir pita 8. Pasninkas 9. Pernelyg indulgement į sekso susijusią veiklą 10. Jei asmuo kenčia nuo ilgalaikių ligų, tokių kaip diabetas, fistulės, kepenų sutrikimų ir tt 11. Pyktis ar baimė 12. Poison

Šios priežastys sukelti į pita pablogėjimą ir vata, atskirai arba kartu, kurie galiausiai dehidratuoja Rasa dhatu ty maitinant veiksnius organizme. Tai sukelia pernelyg didelis troškulys.

load...

Dabar, mes žinome, troškulys priežastis, leiskite mums patikrinti kiekvienos Trishna tipo savybes.

1. Įranga Vataja Trishna

Esant vataja Trishna, burnos ir gerklės jaustis labai sausa, ir tai, kodėl jaučiatės labai ištroškęs. Kiti simptomai silpnumas, galvos svaigimas, problemų miegas, ir anoreksija.

2. Įranga Pittaja Trishna

Pittaja Trishna paprastai yra susijusi su kartumo burnoje ir deginimo pojūtis skrandyje, burnos, ir visam kūnui. Jei kenčia nuo pittaja Trishna, turėsite troškimas šalto vandens ir šalto maisto. Kiti simptomai spalvos akys, kėdė, ir šlapimą, galvos svaigimas ir kankinančių dūmų.

3. Įranga Kaphaja Trishna

Esant kaphaja Trishna, vietoj troškimas šalto maisto, kurį trokšta šiltų gėrimų. Jūs jaučiate sunkumą skrandyje ir yra mieguistas ir mieguistas.

4. Įranga Amaja Trishna

Kaip mes visi žinome, AMA yra susijęs su pakitusiu apykaitą ir virškinimą. Taigi, jei amaja Trishna, nevirškinimas, kūno skausmas ir širdies skausmo, yra keletas bendrų simptomų.

5. Įranga Kshayaja Trishna

Kshaya reiškia sumažėjimą arba išeikvojimas. Kshayaja Trishna sukelia dėl rasa dhatu išeikvojimo. Jis paprastai yra susijęs su krūtinės skausmas, tamsoje priešais akis, drebulys, išsekimo, tyliai ir sausumo gerklėje.

6. Įranga Kshataja Trishna

Kaip rodo pavadinimas, kshataja Trishna sukelia traumos ar kraujavimas. Jis paprastai yra susijęs su deginimo pojūtis ir nuovargis.

7. Įranga Bhaktodbhava Trishna

Bhaktodbhava Trishna yra sukeltas dėl per didelio suvartojimo sunkus, riebiai, aštrus ar rūgštaus maisto.

8. Įranga Upasargaja Trishna

Pagrindiniai simptomai upasargaja thrishna yra pernelyg šlapinimasis, karščiavimas, dusulys ir tt troškulys paprastai yra susijusi su kitos ligos.

Valdyti pernelyg didelis troškulys, jums reikia pirmiausia imtis prevencinių priemonių, kad būtų subalansuoti vata ir Pitta ir atkurti virškinimo ugnį. Štai keletas vaistų, kurie gali būti naudingi:

1. Chandana – santalas (baltasis santalas) 2. Kharjura – Datos (Pheonix dactylifera) 3. Kamala – „Lotus (Nymphea orodata) 4. Kashmarya – Gambhari (Gmelina arborea) 5. Yashtimadhu – Indijos saldymedžio (Glycyrrhiza glabra) 6. Usheera – Vetiver arba Khus (Vetiveria zizanoides) 7. Draksha – Razinų (Vitis vinifera) 8. Amalaki – Indijos agrastas ar Amla (Emblica offiicinalis) 9. Matulunga – Citron (Citrus medica)

Yra keletas Ajurvedos vaistų, kurie gali būti naudingi nuo troškulys ar Trishna gydymą. Jie yra:

1. Trinapanchamoola kashaya – Šis vaistas yra pagamintas iš penkių rūšių žolių, kurie yra naudingi gydant šlapimo takų sutrikimai. Tai gali būti naudinga į kshayaja, kaphaja, kshataja ir upasargaja Trishna gydymą. 2. Dhanyakadi Hima – Šis vaistas yra pagamintas iš kalendros sėklų ir yra naudojamas subalansuoti Pitta. 3. Kharjooradi mantha – Jis yra pagamintas iš saldžių vaisių, tokių kaip granatų ir datas, ir naudojamas kshayaja, pittaja ir vataja Trishna gydymą. 4. Parpatadyarishta – Šis vaistas yra naudingas gydant sutrikimus, blužnies kepenų funkcijos sutrikimų, pittaja, upasargaja, ir kaphaja Trishna. 5. Chandrakala Rasa – Tai naudinga kraujavimo sutrikimų, kshataja Trishna, ir kshayaja Trishna gydymui. 6. Kamadugha Rasa – Tai yra naudingi pittaja Trishna gydymui. 7. Shadanga paneeya – Šis vaistas yra pagamintas iš aušinimo ir karščiavimą žolelėmis. Taigi, ji yra naudinga į pittaja ir upasargaja Trishna gydymą. 8. Pravala pishti – Šis vaistas yra naudingas gydant pittaja Trishna gydymui.

Jei kenčia nuo pernelyg didelio troškulio, keli nedideli pokyčiai jūsų gyvenimo būdą, taip pat gali padėti daug gydant būklę.

  • Pabandykite įtraukti, pienas, razinos (draksha), obuolių (dadima), agurkas (trapusa), vaisių ir cukranendrių sulčių dietos.
  • Keletas deriniai, pavyzdžiui, perdžiūvusi ryžių su medumi ir cukraus saldainiai, taip pat yra naudinga.
  • Turėtumėte griežtai vengti sunkiųjų, riebiai, aštrus, o sūrus maistas.
  • Negalima eiti į intensyvias treniruotes.

Yra keletas ligų, kurios apima pernelyg didelis troškulys kaip simptomas. Jie yra tokie:

1. Cukrinis diabetas – 1 ir 2 tipo cukrinis diabetas 2. Necukrinis 3. Viduriavimas 4. Dehidratacija 5. Nudegimų 6. Inkstų sutrikimai 7. Daugybinė mieloma 8. Karščiavimas 9. Širdies nepakankamumas 10. Sepsis

Nors troškulys yra natūralus noras, nieko perteklius gali būti kenksmingas jūsų sveikatai. Jei kenčia nuo šios būklės, yra didelė tikimybė, kad jums gali būti kenčia nuo šių ligų. Taigi, tai yra labai svarbu kreiptis į gydytoją ir gauti patologinių bandymai, atlikti.

Tikimės, kad jums ši informacija bus naudinga. Iškilus abejonių ar klausimų, rašyti savo klausimus žemiau komentarų laukelyje.

load...