Ar baidarės yra geras pratybos?

Ar Jūs pavargote gauti iš lovos atlikti savo sena sporto rutina? Ar atlikti nuotykių sportas mintis mesti tas papildomas kalorijas sužadinti jums? Na, jei taip, jums turėtų apsvarstyti galimybę skaityti šį postą. Mes pažvelgti baidarės ir kaip ji gali būti naudinga jūsų kūno.

Kodėl baidarėmis?

Sporto salės, Aerobika gali būti konstrikcinis ir privers jaustis nuobodu. Kartais jūs tiesiog tingus ir kartais jaučiatės įstrigę ir išnaudota. Baidarės yra gana įdomus ir žmonės paprastai pamiršta, kad baidarės yra pratimas. Nors esate baidarių, gausite taip dalyvauti irklavimo, kad jūs pamiršote suprasti, kad kai kurie iš jūsų raumenų grupių gauti atspalvių.

Dabar, kad žinote, baidarėmis gali būti geras pratimas, galbūt norėsite žinoti, kaip jis yra naudingas jūsų kūno.

1. Stiprus ginklų:

Vienas iš geriausių dalykų apie baidarės yra, kaip ji veikia savo rankas. Baidarės stiprina savo rankos dydį ir stiprina savo rankas ir dilbius. Kaip jums irklas, dirbate su vandens ir šis pasipriešinimas mokymas padeda ugdyti ir tonas jūsų raumenys. Nuolatinis baidarės padeda padidinti savo ginklų apskritimo.

load...

2. Geresnį sukibimą:

Dėl baidarių, jūs paprastai linkę laikyti irklas gana tvirtai. Tai padeda sustiprinti savo sukibimą ir, savo ruožtu padeda jums pagerinti jūsų rankena stiprumo didele dalimi.

3. Stiprus Pečiai:

Baidarės yra geriausias būdas sukurti savo pečių, nugaros ir krūtinės raumenis. Baidarės padeda praplėsti petį ir padeda tonizuoti savo kūną. Baidarės paprastai apima:

  • Kėlimo irklas
  • Irklavimas
  • Stumia irklas
  • Sukimo jūsų viršutinė kūno dalis

Šie veiksmai turi puikų poveikį ant nugaros, pečių ir krūtinės raumenis. Kai nuolat baidarių, jums bus liudytojas pastovus augimas jūsų viršutinė kūno dydžio.

4. Širdies Sveikas:

Plaukimo gali būti geriausias pratimas gydant širdies ligomis, bet baidarės yra tikrai įdomiausia viena. Reguliariai baidarės užtikrina, kad jūs neturite atlikti kitus kardio treniruotes. Be to, baidarės ant upės kranto smagiau nei tiesiog veikia Kierat.

5. Padidina Core Strength:

Jūsų esmė yra svarbiausia jūsų kūno dalis. Užuot išleisti valandų valandas sporto salėje atlieka rankos, nugaros ir apatinės kūno kasdienybe, gauti toje baidarių ir dirbti savo branduolį kartu su šiais svarbiais raumenų grupių. Kontroliuojamas viršutinė kūno Tvist, kad Kayakers paprastai padeda sustiprinti savo pagrindinę jėgą.

load...

6. Pagerina Kūnas:

Baidarės padeda jums sukurti raumenų ir sudeginti riebalus, kuris pagerina savo kūną. Baidarės pat pagreitina raumenų vystymąsi. Norėdami pagerinti savo kūno sudėtį, įsitikinkite, kad jūs galite sumažinti riebalų kiekį ir padidinti savo raumenų masę.

7. Pagerina apatinę kūno stiprumas:

Nors jūsų kojos yra paprastai sustingusi, kai jūs einate baidarės, jie naudojami gana efektyviai, kai esate baidarių. Jums reikia taikyti pastovų slėgį su savo kojų išlaikyti pusiausvyrą ir būti stabili, o jūs irklas. Šis pasiūlymas paprastai padeda jums padidinti ir pagerinti savo apatinę kūno stiprumas.

Be viso to, Baidarių vykdant kasdieninį taip pat gali padėti pacientams Parkinsono liga, nes ji pagerina jų lova mobilumą ir kamieno (1) sukimosi.

Taigi, jei esate suglebęs ir iš formos ir nenorite eiti į sporto salę, arba negali dirbti iki motyvaciją naudotis uždaroje patalpoje, jūs turėtumėte apsvarstyti baidarės. Jis padeda Jums de-stresas ir mėgautis važiavimo, kartu su pastato savo raumenų grupes ir suteikti jums svarbios treniruotės.

Net jei jūs pradėsite šią veiklą, norintiems patekti į geresnę formą, jūs suprasite, kad tai yra blogis įdomus. Jei jūs nežinote, kaip plaukti, apsvarstyti dėvėti gelbėjimosi liemenę, kai jūs einate į savo baidarių. Jei reguliariai atlikti baidarės pratimą ar manote, kad pradeda greičiau, nepamirškite mums pranešti. Palikite komentarą žemiau.

load...