Ar apelsinų sultys yra geros užkietėjimui?

Ar jūs kenčia nuo vidurių užkietėjimo? Pūtimas ir susierzinimas yra tik paprasti šalutinis poveikis vidurių užkietėjimas. Ilgalaikis vidurių užkietėjimas yra labai nesveika organizmui ir gali sukelti žalą į savo virškinimo traktą ir kepenis. Jūs turite bandėme daug nebiržinių vaistų ir namų gynimo gauti šiokį tokį palengvėjimą, tačiau esame įsitikinę, kad jūs ne bandė ingredientas mes ketiname kalbėti apie.

Na, kaip tikėtina, kaip gali atrodyti, apelsinų sultys iš tikrųjų gali suteikti jums atleidimą nuo vidurių užkietėjimo. Nežinote, kaip tai įprasta pusryčiai sultys gali padėti išvengti vidurių užkietėjimo? Tada jūs turite perskaityti šį postą.

Ar apelsinų sultys Geras vidurių užkietėjimo?

Kaip apelsinų sultys Pagalba atleisti užkietėjimas? Tai skanus ir naudingas sulčių yra pilna skaidulų, kurios, kaip žinote, vaidina svarbų vaidmenį palengvinant tuštinimąsi (1). Kai jūs negaunate pakankamai pluošto savo mitybą, tai nuniokoja su savo virškinimo sistema. Geriamojo apelsinų sulčių su plaušienos suteikia jums pluošto jums reikia ir stimuliuoja žarnyno, kad būtų galima eiti į vonios kambarį be jokių problemų.

Apelsinų sultys taip pat stimuliuoja žarnyno judėjimą stiprinant peristaltinę veiklą, kuri stumia maistą per dvitaškis ir sukelia, kad ji būtų pašalinta iš organizmo (2). Štai kaip galite sujungti apelsinų sulčių su įvairių ingredientų iš savo sandėliukas ir daugintis savo teigiamą poveikį.

load...

Kaip naudotis Orange Juice vidurių užkietėjimo

 1. Alyvuogių aliejus ir apelsinų sultys
 2. Slyvų sulčių ir apelsinų sultys
 3. Apelsinų sulčių ir alavijų

Apelsinų sultys Peržiūros vidurių užkietėjimo

1. Alyvuogių aliejus ir apelsinų sultys nuo vidurių užkietėjimo

Jums reikės

 • 1 stiklo apelsinų sultys (su masės)
 • 1 šaukštas alyvuogių aliejaus

Ką jūs turite padaryti

 1. Sumaišykite alyvuogių aliejus su apelsinų sultimis.
 2. Gerti tai.

Ricinos aliejus, linų sėmenų aliejus arba mineralinė alyva taip pat gali būti naudojamas vietoj alyvuogių aliejaus pasiekti tą patį rezultatą.

Kaip dažnai jūs turėtumėte padaryti, tai

Naudokite šia priemone, kaip ir kada reikia.

Kodėl tai veikia

Alyvuogių aliejus yra dar vienas puikus namų gynimo užkietėjimas. Jo konsistencija ir tekstūra, kad tai labai veiksminga gydant šią problemą. Ji taip pat padeda skatinti virškinimo sistemą, kuri, savo ruožtu, padeda judėti dalykų per dvitaškis. Kai jūs jį reguliariai, tai gali padėti išvengti vidurių užkietėjimas nuo įtakos jums ateityje, taip pat (3).

Atgal į TOC

2. Slyvų sulčių ir apelsinų sultys nuo vidurių užkietėjimo

load...

Jums reikės

 • ½ puodelio slyvų sultys
 • ½ puodelio apelsinų sultys (su masės)

Ką jūs turite padaryti

Sujungti dvi sultis kartu ir gerti.

Kaip dažnai jūs turėtumėte padaryti, tai

Jei reikia, gerti šias sultis derinys vėl po kelių valandų.

Kodėl tai veikia

Slyvos ir jų sultys yra dažniausiai naudojamas gydyti vidurių užkietėjimą. Jie yra daug ląstelienos ir sorbitolio kiekį, kad suminkštėtų išmatose ir padėti ją perduoti iš organizmo lengvai (4).

Atgal į TOC

3. Apelsinų sulčių ir alavijų vidurių užkietėjimo

Jums reikės

 • 2 šaukštus alavijo gelis
 • 1 puodelis apelsinų sultys

Ką jūs turite padaryti

 1. Išgauti šviežio alavijo gelis nuo augalo lapų.
 2. Sumaišykite tai su apelsinų sulčių ir gerti.

Kaip dažnai jūs turėtumėte padaryti, tai

Pakartokite tai po 4 – 5 valandų, jei vis dar nėra reljefas.

Kodėl tai veikia

Alavijo buvo parodyta, siekiant pagerinti vandens sulaikymo pajėgumą išmatose (5). Nes tai padidina, išmatose ištrauka ir eliminacija tampa paprastas procesas organizmui. Aloe gelis linijos žarnyne ir išlygina šį eliminacijos procesą.

Atgal į TOC

Žiūrėdami gamtos gynimo priemonėmis dėl vidurių užkietėjimo, yra tikimybė, kad rasite apelsinų tarp sąrašo. Pasak ekspertų, valgyti vieną ar du apelsinus kiekvieną vakarą prieš eidami miegoti ir ryte taip pat gali padėti išvengti vidurių užkietėjimas. Padaryti apelsinų ir / arba apelsinų sulčių iš savo dienos racioną dalį, siekiant išlaikyti jūsų virškinimo sistema veikia optimaliai.

Tikimės, kad šis postas padėjo jums. Ar mums pasakyti komentuojant į žemiau esantį laukelį. Mes norėtume išgirsti iš tavęs!

load...