Ar alyvuogių aliejus yra efektyvus čiužinių gydymas?

Ar jums atsibodo tų mažų vabzdžių ropinėja ant jūsų galvos odą, kad sukelti niežėjimą? Utėlių yra tęstinis nepatogumų ir daugiausia įtakos vaikams. Jei esate ar Jūsų vaikas serga utėlių, tada atėjo laikas jums padarė kažką apie jį. Kažkas panašaus, naudojant alyvuogių aliejų.

Kodėl alyvuogių aliejus? Šis pranešimas suteikia jums atsakymus. Eiti į priekį ir skaityti.

Faktai apie alyvuogių aliejaus gydymas

Buvo rastas augaliniai aliejai, kad būtų labai naudinga gydant utėlių. Per metus, moksliniai tyrimai įrodė, kad alyvuogių aliejus gali efektyviai gydyti utėlių problemą, ir tai yra natūralus ir be jokių šalutinių poveikių (1). Be to, atsižvelgiant į bandymo, kurį atliko Harvardo visuomenės sveikatos mokyklos, utėlių, kai panardintas į alyvuogių aliejaus daugiau nei dvi valandas, miršta dėl uždusimo. Alyvuogių aliejus veikia danga suaugusio utėlių odą ir atima juos deguonies. Nes jų kvėpavimo sustoja, jie miršta.

Alyvuogių aliejus utėlių

Dėl šio gydymo, naudokite alyvuogių aliejaus gerų ženklų, kad ateina praturtintas jos natūralios riebalinės plėvelės. Jei norite pašalinti utėles iš mažo vaiko galvos, sočiųjų jo galvos su alyvuogių aliejumi ir apvyniokite polietileno plėvele aplink jo galvą (2). Įsitikinkite, kad plastikinis dangtelis sandariai apgaubia galvos, kad ne oro kiekis gali patekti. Palikite ant aliejaus su plėvele mažiausiai 3 valandas per kurį utėlių bus asphyxiated ir negyvų.

load...

Plauti plaukus su švelniu šampūnu ir gerai išskalauti, kad visi naftos ir šampūnas pėdsakai būtų baigtos valyti. Šukos drėgnų plaukų, švelniai pašalinti negyvas utėles iš galvos. Kadangi jūs naudojate daug alyvuogių aliejaus ant galvos, jums gali tekti naudoti šampūną bent du kartus taip, kad aliejus yra visiškai pašalinti. Nors ši priemonė pašalina utėlių daug, jums reikia nuolat kartojant gydymą, kol jūsų plaukai yra laisvas nuo utėlių.

Ar alyvuogių aliejaus valymo Pašalinti glindų?

Iki šiol, alyvuogių aliejaus gydymo efektyvumas glindų nebuvo tirtas, taigi, tai nėra laikoma veiksminga pašalinant nitų. Bet jūs visada galite naudotis alyvuogių aliejaus nužudyti utėlių ir atlaisvinkite iš glindų apie plauko rankena taikant actas plaukams po plaukų plovimo. Iš namų arba geros kokybės acto iš karto po šampūno skalavimo padės atlaisvinti į glindų rankena, tada, tai yra lengviau juos pašalinti naudojant šukas.

Įrašyta Eteriniai aliejai su alyvuogių aliejumi

Eteriniai aliejai yra gardus ir labai nepastovios. Šios alyvos yra gaunamas distiliuojant žydinčių augalų (3) garų. Priklausomai nuo aplinkinių sąlygų derliaus, laikas, pavyzdžiui, klimato sąlygų ir distiliavimo kokybės, kai kurie išskirtiniai eteriniai aliejai gali būti apie 300 skirtingų molekulių. Šie eteriniai aliejai yra pakrautas su antibakterinis, priešgrybelinis ir dar svarbiau, insektidinės savybės (4). Nors naudojant eterinius aliejus ir pašalinti utėles, pabandykite naudoti aliejų pagaminti iš ekologinės žemdirbystės.

Įlašinus kelis lašus bet kokio eterinio aliejaus, pavyzdžiui, levandų aliejaus alyvuogių aliejaus utėlių gydymo padidėja gydomųjų savybių ir yra labai naudinga užkertant kelią kitą užkrėtimo. Eteriniai aliejai taip pat skatina gijimą, ir vaikai bus meilė malonų kvapą.

Utėlių ir Naktų šalinimas su alyvuogių aliejumi ir eterinių aliejų

 • Paimkite šilto alyvuogių aliejaus į didelį dubenį ir įlašinti kelis lašus savo mėgstamų eterinių aliejų, tokių kaip simondsijų, levandų ar migdolų.
 • Masažas aliejų į galvos odą. Įsitikinkite, kad kiekvienas galvos odos ir kiekvieno plaukų kryptis plotas yra padengtas su alyvuogių aliejumi.
 • Galvos, todėl turėtų būti prisotintas aliejumi, kaip utėlių pradės čiulpti jį įgyti mitybos. Štai kodėl naftos naudojimas gera suma yra būtina.
 • Pile plaukus ant viršugalvio ir apvyniokite ją naudojant dušas dangteliu. Jei norite, kad būtų išvengta nepatogus, lipni ir riebiai jaustis, įdėti rankšluostį aplink kaklą arba naudoti medvilnės skara arba padengto absorbciniu marlės laikyti dangtelį vienoje vietoje.
 • Palikite dušo dangtelį nuo 3 iki 8 valandų. Kuo ilgiau, tuo geriau, ypač jei turite daug utėlių ant galvos. Tyrimai rodo, kad utėlių gali išgyventi būtiniausių dvi valandas, kai panardintas į naftos ar kitų tipų skystųjų medžiagų.
 • Vieta laikraščius ar rankšluosčius ant grindų prie kėdės. Laikyti kėdę pastatytas pagal šviesos, kad jūs galite pamatyti, net mažiausias utėlių tinkamai.
 • Paruoškite muiluotu ir šiltu vandeniu dubenį, laikyti jį šalia, ir ją naudoti mosikavimas utėlių šukos ir tarp Pašukos. Jūs esate tikri, kad pamatyti daug nitų ir negyvi vabzdžiai plaukioja vandenyje.
 • Pašalinti dušo dangtelį ir leiskite riebalų perteklių lašeline į Kompensuojamų sričių grindys.
 • Atskirkite plaukus į keturias dalis ir naudoti Bobby smeigtukai ar sankabos laikyti juos į atskirą vietą kaip jūs darote, kai pjovimo plaukus.
 • Šukos kiekvieną plaukų dalį kruopščiai, ir kai jūs esate tikri, kad visi utėlių buvo pašalintas, padaryti virvę kaip kilpos ir prisegti jį savo galvos. Galite naudoti utėlių Meister ar kitą metalo utėlių šukos užtikrinti, kad jūsų šukos pasiekia kiekvieną galvos plotą ir sumažina utėlių.
 • Tokiu būdu, toliau šukavimas, kol visi nitų ir utėlių buvo ištrintas.
 • Plaukite plaukus su indų plovikliu, kad pašalintumėte alyvuogių aliejaus perteklių ir galiausiai nuplauti su gera šampūnu.
 • Nusausinkite plaukus, naudojant džiovintuvas kad džiovintuvo šiluma bus nužudyti paliktas utėlių ar nitų.
 • Pakartokite šį procesą bent du kartus per savaitę, kad visi utėlių yra visiškai pašalinta.

Ar jūs kada nors bandė alyvuogių aliejaus gydymą utėlių? Kaip buvo, kad jums padėjo? Ar mums žinoti, komentuojant žemiau. Mes norėtume išgirsti iš tavęs.

load...

2 Geriausios Gamtos namų gynimo atsikratyti galvos utėlių

load...