Ar naudinga ricinos aliejus gali būti jūsų odai?

Kada nors susimąstėte, kaip naudinga ricinos aliejus gali būti jūsų odai? Dauguma iš jūsų jau manė, kad kaip aliejaus, bet ar žinote, nuostabų naudą vienas gali gauti iš jo?

Į šį postą, mes ketiname atskleisti jums kai kurie iš mūsų geriausių grožio paslapčių, kad bus ne tik pakeisti savo veido, bet taip pat padėti jums pasiekti nepriekaištingą ir gražią odą.

Ar norėtumėte žinoti, kaip ricinos aliejus gali padėti pagerinti jūsų veido grožį? Tada skaitykite toliau!

Privalumai Ricinos aliejus veidui

Ricinos aliejus nauda veido yra perteklius, nedaugelis iš jų yra išvardytos čia:

load...

1. Gražios Luscious lūpos

Kada nors norėjo minkšta, lygi ir graži lūpas? Jei taip, sprendimas jūsų problema yra niekas kitas, kaip ricinos aliejaus! Jis bus drėkina lūpas ir pridėti sklandų ir apkūnus išvaizdą jūs visada norėjo. Visada vartokite vieną arbatinį šaukštelį ricinos aliejaus ir taikyti visame lūpų prieš einant miegoti. Jūs taip pat gali tai padaryti pirmas dalykas ryte. Tai ekonomiška ir daug geresnis pasirinkimas, nes lyginant su brangių lūpų balzamai.

2. Fulleris Antakiai

Dauguma iš jūsų dažnai skundėsi savo antakių. Kai kurie iš jūsų gali net galvoja, kad jie nėra pakankamai tamsus. Bet kai jūs turite ricinos aliejus namuose, kad problema bus pasirūpinta taip pat. Jei išvalyti jūsų antakiai su ricinos aliejumi šiek tiek reguliariai, nėra jokių abejonių, jūs pajusite skirtumą. Tai geriausia atlikti savo grožio rutinos naktį. Rezultatai visada geriau.

3. Valiklis

Ar žinote, kad ricinos aliejus taip pat valo jūsų odą? Taip! Ji pašalina visas negyvas ląsteles ir leidžia jūsų odai blizgesį ir atrodo šviesesnės arba spinduliavimo. Jei nepriskyrė šį savo grožio rutinos, tada padaryti iš karto! Viskas, ką turite padaryti, tai priimti kelis lašus ricinos aliejaus ant medvilnės kamuolys gabalas ir taikyti visoje savo veidą. Tai taip pat padės išvengti savo odą nuo kurių breakouts ir pašalina visus rastus poras nešvarumus. Kai jūs turite masažuojamas odą, visada nuplaukite veidą drungnu arba šaltu vandeniu.

 

4. Efektyvus odos drėkiklis

Taip pat galite naudoti ricinos aliejaus kaip gera odos drėkiklis. Čia yra žingsnis po žingsnio procedūrą žingsnis, kaip jums reikia eiti apie tai.

load...
  1. Gerkite po vieną šaukštą ricinos aliejaus ir sumaišykite jį su aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus į savo rankas.
  2. Dabar taikomi alyvą visoje savo veidą ir masažas jį porą minučių, kad jūsų oda sugeria ją.
  3. Paimkite Washcloth kitoje rankoje ir pamerkti jį veikia drungnu vandeniu.
  4. Taikyti švelniai visoje savo veidą. Palikite jį vėl minutę ir pakartokite procedūrą, numatančią, kad Washcloth.
  5. Išvalykite savo veido su Washcloth dabar.
  6. Splash kai šaltą vandenį ir naudoti gerą veido tonikas.
  7. Ir baigsite! Pabandykite atlikti šį gydymą tris kartus per savaitę jausti didelį skirtumą.

Kita Grožis Naudoja Ricinos aliejus

  1. Ricinos aliejus taip pat skatina intensyvų plaukų augimą. Iš kokosų ir ricinos aliejaus mišinys veikia gerai tokiais atvejais. Turėtumėte masažas šį mišinį visame plaukus ir leiskite jam įsiskverbti savo galvos. Tegul ji nakvoti ir nuplauti kitą rytą su šampūnu.
  2. Ricinos aliejus padės jums turėti tamsesnes blakstienas. Jei juos taikyti savo blakstienas reguliariai, jūs ne manote, kad reikia naudoti netikrą blakstienas ateityje.

Kaip jums patiko šį postą? Ar jūs kada nors bandė ricinos aliejus veidui anksčiau? Ar žinojote, savo grožio nauda anksčiau? Leiskite mums žinoti savo patirtimi žemiau komentarų laukelyje. Mes norėtume išgirsti iš tavęs!

load...