Antakiai kvadrato formos veidui

Antakiai yra labai svarbi dalis jūsų veido ir jo formos ir išvaizdos gali turėti įtakos jūsų išvaizdą visiškai. Antakių formos gali būti naudojamos siekiant padaryti veidai atrodo visiškai ar siauras, kaip už reikalavimą. Pirmasis žingsnis yra nustatyti, ar turite akimirkos veidą.

Kaip nustatyti akimirkos veido?

Kvadratinių veidus dažniausiai turi tą patį plotį jų žandikaulio ir priekinės galvos su aštriais kvadratinių žandikaulio linija. Tai reiškia, kad yra šiurkštus kvadratinių žandikaulio linija ant veido, kuri leidžia pažvelgti plačiau nei įprasta. Apvalaus veido taip pat turi paties pločio, kaip kaktos ir žandikaulio. Bet iš apvalaus veido atveju nėra stiprių kampinis funkcijos ir smakras yra ne smailus. Kadangi už kvadratinį veido smakras yra smailus.

Kvadratinių veidus paprastai turi labai svarbų žandikaulio linija ir nurodė smakrą. Taip pat jie paprastai turi aukštą kaktą. Tačiau tai gali būti greitai fiksuotojo su keletą gudrybių ir patarimų, pagalbos. Čia aptarsime keletą antakių formos už kvadratinį veido, kuri puikiai atrodo ant kvadratinių nukreiptus gražuolių nedarant jų veido ieško platesnis.

load...

Antakiai kvadratinės akivaizdoje:

Siūlome tris antakių formos kvadratas veido, kuris paprastai atrodo glostantis. Šios figūros būtų puikiai veikia ant jų nedarant jų veidą platesnis: Žr aukščiau už nuoroda į paveikslėlį.

1. Kampu Antakių Forma:

Yra du kampu antakių formos ─ minkštos ir kietos kampu. Minkštas kampu forma turi minkštas kreives ir smailes. Forma gali būti žemo, vidutinio ir aukšto arkos. Aukštos arkos slim down veido. Kietojo kampu Antakių forma būtų jūsų veidas atrodo jauna. Ši forma leidžia veido atrodo ilgai. Taigi, žmonės, turintys trumpus veidus galite pabandyti juos. Vis dėlto, ši forma būtų sukurti atšiaurių žvilgsnį kelias.

Kaip pasiekti šią formą?

Minkštos ir kietos kampu antakių formos padaryti veidą subtilus. Forma yra tiesūs ir tada kreivės švelniai aplink viršuje ir žemyn nuo antakių kampų.

2. Lenkti antakių forma:

Lenktas antakių forma yra taip pat vadinamas S formos. Ši forma yra šiek tiek panašus į minkštą kampu antakių formos. Jis paprastai daro veidą ilgiau nei įprasta. Forma prasideda šiek tiek lenkta linija, ir yra užapvalinta į antakį kampu. Tai kreivė ir kampu mišinys. Forma daro Antakių panašūs abėcėlės raidę „S“. Taip, forma yra vadinamas S formos.

load...

Kaip pasiekti šią formą?

S Antakių forma turi nuo vidutinio iki aukšto arkos. Šiek tiek kreivė turėtų būti sukurta šios formos. Antakius turėtų būti tiesiai link nosies sukurti kreivę. Ši forma eina puikiai ant kvadrato formos veido.

3. Minkšta kampu Antakių Forma:

Minkštas kampu Antakių forma yra gerai apibrėžta viena, tačiau ji yra nuolat apvalaina pradžioje. Kampai yra minkštas ir ne per aštrus. Jūs galite turėti mažas, vidutinis ir didelis arkos, kaip už savo pageidavimus. Jūs taip pat gali turėti ploną arba storą kampu antakių formą. Dėl dramatiško išvaizdą, pasirinkite aukštą kampu antakių formą. Tačiau minkštas kampu formos su mažais arkos yra laikoma geriausia. Ši forma suteikia daugiau moteriškumo į savo veidą. Pasirinkite storio antakių formą už kvadratinį veidą, jei turi stiprius skruosto kaulų papildyti savo veido struktūrą. Tai geriausia, kad būtų išvengta didelius ar aštrių kampų savo antakius.

Kaip pasiekti šią formą?

Minkštas kampu forma daro veidą minkštas ir švelnus. Ji taip pat yra linkęs padaryti tavo veidas atrodo ilgai. Forma yra tiesus su minkštųjų kreivių viršuje ir apačioje antakius. Šviesos spalva Antakių pieštukas arba antakių teptukas gali padėti jums pasiekti šią formą. Antakių teptukas gali padaryti aštrių briaunų minkštas, ir padaryti antakius atrodo natūralus. Ši forma turėtų būti glostantis kvadratinių dviveidis žmonių.

[Skaityti: Antakiai Dėl apvalaus veido]

 

Taip pat siūlome esančių atokiau nuo tiek apvalios ir plokščios antakiai. Antakiai apvalios formos veidą, kad jūsų veidą apvalesnės ir plokšti tie taip pat pridėti prie apvalumo.

Antakių Figūros iš nedaugelio Įžymybės:

Štai keletas Tobuli antakiai už kvadratinį veidą, kad net mūsų įžymybės patvirtinti.

1. Jessica Simpson Įkvėptas Antakiai:

Jessica Simpson yra amerikiečių aktorė ir dainininkė mados žvaigždė su kvadratine veido. Jos antakiai dažniausiai vertinamas kaip labai kampu formos, kuri leidžia jos veidas atrodo mažiau visiškai ir suteikia gerą išvaizdą į veidą. Ji naudoja aukštos minkštos kampu pažvelgti padaryti jos veidas atrodo ilgesnės ir aukštos arkos padeda sukurti vizualinį poveikį veido Būdamas siauras ir ilgas. Jos antakiai yra ploni, o ne labai stora.

2. Angeline Jolie anketa Antakių Stilius:

Angeline Jolie naudoja savo vidutinio storio antakiai įrėminti veidą. Ji naudoja minkštą kampu antakių formą, kad jos veidas atrodo ilgesnis ir taip pat naudoja minkštą arkinis formą išlaikyti jos veidas ieško plonas. Ji naudoja aukštą arką, kuri padeda sukurti ilgo veido iliuziją.

3. Paris Hilton stilius Antakiai:

Štai dar vienas būdas galite pabandyti kai daro antakius už kvadratinį veidą. Čia matome, kad jos arka nėra didelė arka, bet minkštas arkos, kuri nužengia tvarkingai. Ji išlaiko savo antakius storio ir natūralus. Kiek antakiai yra susijusios vyksta itin storas ne visada atrodo gerai. Pripildykite savo antakius ir išlaikyti arka subtilus.

4. Demi Moore Storas Antakiai:

Demi Moore akimirkos veidą, todėl jos veidas atrodo labiau stiprus ir kampinis. Ji dažnai pasirenka minkštas ar aštrių kampu antakių formos subalansuoti savo funkcijas ir net iš savo kvadratinių žandikaulio linija. Demi Moore taip pat pasirenka storio antakiai.

5. Kareena Kapoor Aukštos Arkinis Antakius:

Dažnai žmonės pasimeta ar Kareena Kapoor turi ilgą veidą ar kvadratą vieną. Na, ji turi akimirkos veidą. Anksčiau ji naudojama saugoti butas antakius. Tačiau per vėlai, ji dažnai pasirenka turėti lenktas antakį figūras su aukštos arkos formos antakius. Ši transformacija tikrai padėjo jai atrodo labiau spalvingi.

Ar radote šiame straipsnyje naudinga? Leiskite mums žinoti savo nuomonę komentarus žemiau.

Image Source: 1, 2, 5

load...