Akių makiažas

Nusileidęs žemyn arba akys jums atrodo pavargęs ir aged.It rodo off tamsius ratilus siaubingai ir visa jūsų veidas atrodo gyvenimas mažiau! Taigi, kai jūs suknelė ir norite paslėpti nuovargį, mes turime keletą greitų gudrybės, kad jūsų akys atrodys švytinti, budrus ir jaunatviškas.

Geriausias Akių makiažas už nusileidęs Eyes

Šie patarimai yra keletas lengvai sekti patarimų akių makiažas nusileidęs akis. Taikant tinkamą akių makiažą dažnai daro triuką ir leidžia jums atrodo daug jaunesnis. Jūs, atrodo, daugiau miega ir atnaujinamas.

1. Taikyti makiažo:

Pasirinkite skystas makiažo, tai laikys akių makiažas geriau ir leis ją visą dieną. Paimkite šiek tiek ant makiažo kempinėle, DAB švelniai odą aplink akis, ir gerai sumaišyti. Taikomas nuo blakstienų linijos iki žemiau geresnio aprėpties antakį.

load...

2. Pasirinkite spalvas protingai:

Su Palinkusi vokų, mums reikia imtis specialių atsargumo atrenkant tinkamus spalvų akių šešėliai. Investuoti šiek tiek šviesos į vidutinio atspalvių, tamsių atspalvių kad akys atrodo labiau pavargę ir amžiaus. Laikykis neutralių, rudos, taupe ir kitų šviesos atspalvių. Naudoti metalinių ar perlamutrinės spalvos atspalvių, kurie padės atitraukti dėmesį nuo nusileidęs akis.

3. Taikant akių šešėlių:

Paimkite šviesos atspalvį, taikyti visame dangtelio nuo vidinio iki išorinio kampo dangtelio, ir gerai sumaišyti. Eiti šiek tiek tamsesnį atspalvį ir lengvai kontūras vokų. Pradėkite viduryje srityje, kur ji yra droopiest paprastai, siekti išorinio krašto, ir sukurti sparnuotąją formą, kad būtų rodomas įstrižainės. Įsilieja į raukšlę, bet laikyti jį šviesa.

4. Panaudojimas žymeklis:

Naudokite šviesos žymėjimą atspalvį pagal antakius kaip balti arba sidabro padaryti akys mažiau nusileidęs. Mišinys šiek tiek su sulenkimo šešėlis, kad jis atrodo daugiau gamtos.

5. Pamušalas Akių:

Nors juodas skystis įklotai linkę būti gana griežta nusileidęs akis, naudokite pieštuką linijinės arba ploną drėgnu teptuku taikyti akių šešėlius, kaip akių kontūro. Naudoti tamsų atspalvį, o ne sukurti griežtą liniją. Laikykite linija suteptas geriau išvaizdą.

Naudokite žali, rudi arba violetinės vietoj juodos ir Shimmery arba metalo įdėklai padėti imtis dėmesį nuo droopiness.

load...

Negalima linija vidinį kampe akis, jei turite mažų akis tiesiog linija apatinę blakstienų liniją su baltu akių pieštuku arba nuogas pieštuku padaryti akys atrodo didesnės.

6. Taikyti tušas ir padirbtų blakstienas:

Tušas ir netikrų blakstienų gali atimti dėmesį nuo tų nusileidęs vokų. Taikyti du tris sluoksnius tušo ar naudoti tam tikras netikras blakstienas, kad išorinis kampas akis ryškesni. Iš blakstienų ilgis, tada mano dėmesį nuo nusileidęs pobūdžio akis. Ir tai yra ten, kur mes turime sutelkti visą savo dėmesį į! Piešimas toli žiūrovams akis nuo nusileidęs akis.

Taigi, čia yra mūsų gairės makiažas nusileidęs akis! Ką tu manai? Ar palikti mums komentarą!

Šaltinis: 1

load...