Akių makiažas akių akims

Azijos moterų kalbama kaip gražių būtybių visame pasaulyje. Ir Azijos išvaizda yra kažkas žmonės tikrai sunkiai dirbame, siekiant gauti. Gražus plaukai, puikus odos ir beveik tobulas kūno struktūra yra kažkas kiekvienas trokšta. Bet tai yra Azijos akys, kad gauti specialų dėmesį nuo visiems.

Azijos akys turi unikalią formą ir yra gana gražus. Taigi pakalbėkime apie tai, kaip įdėti akių makiažas Azijos akis, kad jūs taip pat galite lengvai padaryti!

Azijos Akių makiažas Susipažinkite

1. Taikyti akių bazę:

Jūsų dangteliu be tinkamo pagrindo makiažas, nesvarbu, kur jūs pateikėte ją, jūsų makiažas negali trukti ilgai. Taigi, norint išvengti riebios akių bazę įdėti truputį gruntą į dangteliai ir gerai sumaišyti.

load...

2. Nuslėpti:

Paslėpti smulkias raukšleles ar net tamsius ratilus aplink akis su 3 taškų pradedant pradžios taško į akis. Įdėkite 2nd taškelį iš makiažo ties dangčiu centro ir pabaigoje taško akies 3rd. Blend su žiedu pirštui; netrinkite sukamaisiais judesiais.

3. Taikyti fondas

Panašiai įdėti pamatai 3 taškais į pagal akių regione ir derinimasis.

4. Vadovaukitės su pieštuku:

Naudokite tamsios linijinės kaip juoda ar net tamsiai rudos arba tamsiai mėlyna. Apatinio apvado gali būti suteiktas pieno spalvos pamušalas.

5. Taikyti akių šešėlius:

Trijų tonų šešėliai pasirinkimas gali suteikti Šalies puikus Azijos akių makiažas išvaizdą.

load...

Pradėti taikyti su panašūs į odos spalvos atspalvis. Sekite jį su bronzos swiping per dangčiais, kad besitęsianti į uodegą. Tada užtepkite šiek tiek tamsesnis atspalvis sako, rudos tik dangtelyje. Kitas sulenkimas poveikis į raukšlę (ne visa dangteliu) su tamsesnį atspalvį, pavyzdžiui, tamsiai rudos arba tamsiai mėlynos ar net juodos arba anglimi. Blend juos žaisti su spalvomis.

6. Praskaidrinkite savo akis:

Su paryškinimo. Gyvinti savo antakį kaulus su mirguliavimas pavėsyje, o taip pat įdėti mažą taškelį iš mirguliavimas sidabro (aš naudoju elle18 akių sparklers sidabrą kaip paryškinimo) ties akių ir nosies galutinio taško pradžios. Tai taškas padidina tarp nosies ir akių atskyrimą taip, kad akys labiau ryškus ir gražus.

7. Pažymėkite savo kaktą:

Azijos akys spindi su trupučiu brūkšnys tamsių antakių. Taigi įveskite savo tuščių vietų savo antakius su Antakių pieštukas ir suteikia jai gerą formą po skynimas arba kuris metodas jums gali sekti.

8. Curl blakstienas:

Dvivietis garbanoti daroma siekiant gauti papildomos curl ir pabrėžti akis ir padaryti jiems atrodo didelis, nes Azijos akys yra mažesnės. Taigi garbanės prieš taikant tušas.

9. Taikyti tušas:

Be pirmyn ir atgal Zig zag judėjimo viršutinių blakstienų ir apatines jų tiesiog suteikti saldų braukite ar dvi.

10. Final Touch

Vėlgi garbanės tepdami tušas (ne iš karto). Patrinti juos valyti su gumos arba silikono trinkelės kitam naudojimui.

Daugiau klausimas dėl akių makiažas samouczku Azijos akis? Palikite mums komentarą, tada!

load...