Akito betono blokų namas savo rankomis: etapai ir veiksmų planas

Namų statyba iš putų blokai su savo rankas – tai greitas būdas gauti tvirtą struktūrą tinkamos pinigų.

Žingsnis numeris 1. Pasirengimas

Bet kokio statinio statybos prasideda projekto parengimo ir patvirtinimo. Tada norimą medžiagos kiekis yra apskaičiuojamas. Putų blokai kokybės, ypatingą dėmesį: jis lemia visą įmonės sėkmę. Negalima būti negerai paprašyti pardavėjo sertifikatą.

Po iškastas darbai bus baigti, o svetainė bus visiškai suderinta, galite pradėti atlikti Komunikacijos: Dujos, šildymas, nuotekos.

load...

Taigi, kaip mes ketiname pasistatyti namą iš putų blokai su savo rankas iš lengvos medžiagos, pamatai nieko sunku sugalvoti nereikia – tinka ir gelžbetonio diržas variantas. Nes tai yra būtina parengti duobės dugne klojamas ant smėlio (storis – apie 30 cm), bei sutankintas užpildyti vandeniu. Palaukite truputį, ji turėtų būti vėl uždarytas. Ateina hidroizoliacijos iš duobės sienos eilė – su šiuo puikiai susidoroti polietileno plėvele. Išilgai duobę perimetrą yra įrengta su medinių klojinių. Stiprinimas diržas, kurioje jis sumontuotas, teiks didesnį konstrukcinį stiprumą.

Pildymo pamato tirpalas turi storio, jo dalį: 3 dalys smėlio, 1 dalis cemento ir 5 dalys žvyras. Pildant bus užkirstas kelias tolesniam vibracines sutankinimui. Po to, paslėpti pamatus nuo saulės už 4 savaites ir laukia, kai jis yra sausas, kartais drėkinimo sprendimą. Tada galite pašalinti klojinius ir padaryti hidroizoliacijos: Stogų bitumo arba iš kitų medžiagų, ant viršaus pamatų.

Žingsnis numeris 2. Namo statybos

Išorinis perimetras dangtelio AKLIEJI plotą, kurio matmenys: plotis 1,5 m ir storį, ~ 10 cm Ji yra sumontuota su nedideliu šlaito – tai bus apsaugoti pastatą nuo vandens srauto .. Daugumoje aklai srityje kas pusę metrų daryti kompensacinius tarpus – jis pašalina įtrūkimus ateityje išvaizdą.

Blokai pradeda krauti su daugeliu aukšto kampo struktūras. Tuo paties ir medžiagos pamato sukelti lipnus tirpalas. Tada, sutelkiant dėmesį į lygį, jums reikia įdėti kitus kampus. Dabar tarp jų gali traukti siūlą, kuris bus įdėti į sieną tiksliai. Tačiau, kai susiduriame su pirmoje eilutėje nuolat tikrina su vertikalia ir horizontalia lygiu.

Nuo šio darbo kokybė priklauso nuo visos pastato likimą. Jei darbo metu reikės apkarpyti blokas, galite tai padaryti naudojant malūnėlis. Taip pat lengva Stroebe ir gręžti.

Po to, kai pirma eilutė yra paruošta, atliekamas grioveliai 3×3 cm ant jo. Jie yra patalpintas armatūra, kuris yra fiksuotas su klijais. Tai manipuliavimas būtina prodelyvat kas penkeri eilutės ir taškų susikirtimo sienos. Taigi skleisti visus tolesnius eilučių, paliekant spragų langams ir durims. Jei norite paįvairinti statybos įdomių architektūrinių formų, tada jums pasisekė: putų blokai yra lengva pakeisti.

Gelžbetonio arba kietmedžio grindys ant gatavo sienos. Stogo santvarų yra įdiegta sistema. Prieš tai, ko jums reikia rūpintis garo ir šilumos izoliacijai. Visi medienos paviršiai elgiamasi su specialiais būdais nuo gaisro, pelėsių ir graužikų naikinimo. Kaip už stogo medžiaga gali būti naudojama pronastil arba metalo stogo. Jie yra prijungti prie rėmo varžtus.

Namo kontūras yra įrengta su kriauklės ir nuotekas. Dabar galite imtis dėl langų ir durų montavimas. Ir net po to, namas gali būti laikomas baigtu tik sąlyginai: dar baigti išorėje ir viduje. Beje, vėliau tik per mėnesį, jūs galite pradėti šį darbą. Namas suteikia labai stiprią susitraukimo ir Paskubėk, galite sugadinti savo darbą.

№ 3 žingsnis Baigti

Medžiagos turi būti pralaidus garams, todėl nedarysiu, arba suspensijos, pavyzdžiui, putų polistirolas. Jei žiema šalta Tikimasi, nereikia būti negerai sušilti pastatą. Geriau tai daryti su mineraline vata. Dabar jums reikia pasiimti su kuriomis susiduria medžiagą, kuri bus paslėpti izoliacija. Puikiai tinka tokios atšaka. Taip pat galite naudoti blokas namą: jis bus brangesnis, tačiau rezultatas bus labiau estetiškas. Kitas variantas – kompozicinės plokštės.

Jei pastatas nėra izoliuoti, tada plečiasi medžiagų pasirinkimas. Pavyzdžiui, ji yra prieinama iš natūralaus ar dirbtinio akmens, plytelių arba gipso naudojimas.

Jums gali būti įdomu:

Sienų šiltinimas putų rece

montavimas metalo stogo: 9 žingsniai

load...