9 populiarios 2000 m. Šukuosenos Kiekviena mergaitė turi žinoti

Jei esate šukuosena fanatikas, tada jūs sutinkate, kad žvaigždė etapas šukuosena turi būti neginčijamai 2000-ųjų! Mūsų puikus, o kartais ir per viršų stilistai, išrado naują ir atrastas senas (skaityti… Retro) stilingas būdu! Ši parašyti duos sneak Peek į labiausiai iconic šukuosena šio dešimtmečio, kurie yra reikia pabandyti jums Nadobnisie ten!

1. Banga:

Dauguma 2000s mes rode bangas. Į Beachy bangos atrodyti natūraliai ir eiti su vyksta gamtos filosofija. Šis stilius buvo ne tik karšta mėgstamiausia tarp ponios, bet vaikinai taip pat atrodo, kad jį iškasti. Dabar tai tikrai kietas, ar ne?

2. Kaspinai:

Į kaspinai yra iš praėjusios eros, tačiau 2000-ųjų juos teisinga perspektyvos. Jie tapo prašmatnus, madingas ir labai gerų manierų. Daugelis stilistai sujungė kaspinai su proginiai drabužiai ir nuėjome „Oooohhh !!“. Vaikinai drooled ir bosus nukrito nuo savo kėdžių… Oi, negauna aitvaras taškų už šį vieną!

load...

3. 2000-ųjų retro:

Kiek aš nekenčiu autentišką retro mados, Aš myliu naujo retro 2000-ųjų. Ji išvaryti visa tai buvo neskoningas ir atnešė viską, kas yra derliaus. Yra subtilumas ir pareiškimą, kad retro rėkia ir dabar. Kiek mes susiję – esame itin laimingas su tikru gausumas mūsų galvos!

4. Bang EYES:

Šis stilius myli tiesiai, taip pat banguoti plaukai, bet kai merginos, neturėję tiesūs plaukai gavo juos padaryti taip, kad jie galėtų gauti šią šukuoseną visose savo šlovės. Nemanau, kaltinti juos. Tai yra super prašmatnus ir labai struktūrizuotas šukuosena. Tiems, kurie turi gražių akių ir gražių puikia spynos rinkinį, tiesiog padarau dabar!

5. Nekilnojamasis Fakes:

load...

Plėtiniai tapo Super seksualus šį dešimtmetį. Vietoj jų slepiasi, įžymybės buvo matyti juos Besivystantis. Mes netgi turėjome kai pradeda savo linijas padirbtų plaukus. Rimtai? Bet įsivaizduokite, kablys juos ir turi ilgą garbanotas arba banguotas arba Super tiesūs plaukai tik minutę! Aš hopping, praleidžiant ir šokinėja kaip gerai!

6. Layering:

Tai vienas iš Šukuosena Dievas. Sluoksnis supjaustyti sukuria trumpas ilgą poveikį plaukų pradedant nuo priekio į nugarą. Jei šis stilius nėra Portretų, tada nieko. Geriausia dalis apie tai? Jis buvo apkabino įžymybės ir mases tiek – kad atvėsti ji yra!

7. Vyksta trumpas ir mylintis Bob:

Kas sakė, merginos atrodo gerai tik ilgi plaukai niekada nematė 2000-ieji artėja į. Stilingos variantai bob supjaustyti buvę tokie masyvūs hitai, kad net mano mama, kuris garbina ilgus plaukus paklausė manęs gauti vieną padaryta! Kadangi tai vienas nukentėjo mados pasaulyje, būta vokeliai dalys, pečių ir smakro ilgio Bobs, kad pavogė mūsų širdis.

8. Spalva Iki:

Pamenate tuos storus Svarbiausi 90s, kad ne tik atrodė nepatogus, bet taip pat, kaip brangu plaukai darbas dingo blogai? Na, dabar yra laikas eiti subtilus plaukų spalva, kuri atrodo natūrali. Mes esame aukštai ant Naturals; Galų gale, jūs gotta Išsaugoti pobūdžio tam tikru būdu!

9. Eiti laukinių:

2000-ieji turėjo savo Photoshop. Kai mes eiti laukinių, mes einame visiškai per viršų. Mes turėjome mūsų įžymybės, taip pat viešojo staiga vyksta rožinė ir violetinė su savo plaukais. Tai, kartu su asimetrine supjaustyti, turiu visas pasaulis sėdi ir atkreipti dėmesį. Geras būdas, ar blogai… Na, aš nesu kritiškas tipas!

load...