9 paprasti dietos patarimai, kaip išlaikyti aukštą kraujospūdį

Ar jūs kenčia nuo aukšto kraujospūdžio? Norite sumažinti riziką, susijusią su šia liga? Tada be getting į gydytoją, jums tikrai reikia laikytis dietos skirtas pacientams, kenčiantiems nuo aukšto kraujo spaudimo. Kaip teigia Amerikos širdies asociacija, maždaug 72 milijonai žmonių virš 20 metų amžiaus kenčia nuo šios ligos. Jei jūsų tikslas yra naudoti dietos kontroliuoti aukštą kraujo spaudimą, tada atlikite šiuos paprastus veiksmus pasiekti savo tikslą.

Dieta reguliuoti padidėjusį kraujospūdį

1. Valgykite vaisius ir daržoves:

Jūs turite įtraukti vaisių ir daržovių daug į savo dienos racioną. Pradėti valgyti nuo 2 iki 2 ½ puodeliai daržovių ir vaisių kasdien. Įtraukti žalios lapinės daržovės, brokoliai, mėlynės ir pan Jūsų mitybą. Kalio padeda palaikyti kraujo spaudimą žmogaus organizme, todėl jūs turite vartoti kalio turtingą maistą kasdien kaip Arbūzas, apelsinų, bananų ir bulvių.

2. Pasirinkti neriebius pieno prekės:

load...

Aukšto kraujo spaudimo nereiškia, kad jūs turite mesti savo mėgstamų pieno daiktų, tačiau turite nedelsdami pereiti savo produktus pieno riebalų nemokamai arba mažai riebalų. Pienas, jogurtas, varškės ir kitų mažai riebalų sūrio turi būti įtraukti į savo dienos racioną.

3. Valgyti baltymų turtingo maisto:

Jūs turite vartoti maisto, kuriame gausu baltymų. Jūs turite vartoti maždaug 6 ar mažiau uncijos baltymų per dieną. Jūs galite pasirinkti vištiena vietoj raudonos mėsos. Valgyti kiaušinius, ar žuvies, kasdien, nes jie yra geriausias šaltinis sveikos baltymų.

4. Valgykite sveikų grūdų:

Išlaikyti savo kraujo spaudimą kontroliuoti vienas dalykas, jūs turite mesti perdirbamas maistas. Vietoj to, jūs visada turite vartoti neskaldytų grūdų. Avižos, javų, nesmulkintų grūdų duonos, makaronų yra geras pasirinkimas. Suvartoja apie 8 uncijos šių kasdien. Bet prieš jums pirkti kokią nors prekę, jūs visada turite patikrinti mitybos etiketes natrio kiekis maiste.

load...

5. Riešutai, sėklos ir pupelės yra geros sveikatos:

Daržinės pupelės, Cannellini pupelės, riešutai, natūralus žemės riešutų sviestas ir kitos sėklos keletas sveikos mitybos pasirinkimas, kurios padeda išlaikyti savo širdį sveiką ir taip pat padėti sumažinti kraujo spaudimą. Jūs turite valgyti riešutus, sėklas ir pupeles bent 4 iki 6 kartų per savaitę.

6. Pereiti per Sveikas aliejus:

Jūs turite vartoti nuo 2 iki 3 arbatinius šaukštelius sveiko aliejaus, pavyzdžiui, alyvuogių aliejaus kasdien. Jūs taip pat gali vartoti mažai riebalų margariną kasdien, nes juose gausu omega 3 riebiųjų rūgščių, kurios yra geros savo širdies. Šie margarino užtepai padės sumažinti savo kraujo spaudimą.

7. Apriboti alkoholio ir cukraus dietos:

Jūs turite apriboti savo cukraus ir alkoholio vartojimą, jei norite išlaikyti aukštą kraujospūdį baimėje. Taip yra todėl, cukraus ir alkoholio linkę padidinti kraujo spaudimą lygį. Jūs taip pat privalo pašalinti gazuotų gėrimų, maisto produktų, kurių sudėtyje yra sočiųjų riebalų ir trans-riebalų. Šie maisto produktai bus komplikuoti ligos ir sugadinti savo širdies kraujagysles.

8. Laikyti Kraujospūdžio matuoklis namuose:

Jūs visada galite įsigyti namų Kraujospūdžio matuoklis ir išlaikyti savo kraujospūdį lygių stebėti kasdien. Jei laikytis šios dietos plano, galėsite matyti slėgio lygių skirtumą per 14 dienų.

9. Sumažinti natrio kiekį Jūsų Dieta:

Jei kenčia nuo aukšto kraujospūdžio, tuomet jūs turite sumažinti druskos vartojimą. Natrio ateina ne tik iš druskos, bet jis taip pat yra perdirbtų ir konservuotų maisto produktų. Jūs turite perskaityti maisto etiketę prieš perkant bet kokį maisto elementą atsargiai. Jūs turite apriboti savo natrio lygį iki 1500 mg kiekvieną dieną. Išbandykite ir vengti valgyti žetonų, šaldyta jūros gėrybės, garstyčios, kečupas ir marinuotais agurkėliais. Vienas įkandimas bet iš jų atneš maždaug 1000 mg natrio su juo! Jūs galite naudoti žolelių dienos maisto ruošimui, kurie padės jums sumažinti natrio suvartojimo kiekį.

Aukštas kraujo spaudimas yra pavojingas statinė iš parako laukia sprogti, bet kruopščiai apdorojant, ir protinga dieta ir gyvenimo būdas, visada galite laikyti jį kontroliuoti. Tikiuosi, kad tai dieta kraujo spaudimas kontrolės padeda jums. Ar palikti mums komentarą!

load...