9 paprasti būdai, kaip naudoti

Nuo prekybos centrų lentynų, obuolių sidro actas (ACV) daro savo kelią į namų ūkių, kaip veiksmingą teisinę gynybą dėl įvairių ligų. Ne tik ACV naudojamas maisto ruošimui, tačiau taip pat naudojamas kaip vaistas nuo diabeto, kurią remia mokslinių tyrimų ir atsiliepimai. Kaip naudoti obuolių sidro actas diabeto? Prieš pasinėrė į jį, tegul patikrinti nuostabų naudą jis yra błogosławiony su.

Mokslas remia obuolių sidro acto naudą, ir kad yra pakankama įtraukti jį į savo diabeto dietos!

Privalumai obuolių actas nuo diabeto

Šis actas forma yra praturtintas bakterijos gesinimo savybes. Ji taip pat turi aukštą mineralinio turinį, pavyzdžiui, magnio, kalio, fosforo, sieros, kalcio, geležies, fluoro, ir vario. Su tokiomis maistinėmis medžiagomis, ji gali padėti kontroliuoti sunkių diabeto sąlygas. Net tais atvejais, kai iš anksto diabetas ir 2 tipo cukriniu diabetu, galite pasikliauti juo.

Pagerina jautrumą insulinui

Remiantis neseniai atliktais tyrimais, obuolių sidro actas sumažina rezistentiškumą insulinui galią kūno. Jis taip pat sumažina cukraus kiekį kraujyje, jei imtasi prieš miegą. Jis pagerina jautrumą insulinui 19% iki 34% žmonių, kurie kenčia nuo diabeto ir pradinio diabeto sąlygų, atitinkamai. Tai gali atsitikti, net po to, kai didelį angliavandenių pietūs.

load...

Mažina gliukozės kiekis kraujyje

Obuolių sidro actas mažina kraujo gliukozės lygį organizme reguliuojant Glikemijos indeksas (GI). Aukštos GN kelia cukraus kiekį kraujyje ir atvirkščiai. Obuolių sidro actas stabilizuoja apykaitos procesus organizme mažinant GN. Ji yra retas feat pasiekti acto rūgšties, kad sudaro obuolių sidro acto. Obuolių sidro actas lėtina konversijos angliavandenių procesą į gliukozę kurį sugeria bikarbonatus virškinimo sistemą. Nuo šiol, lėtas absorbcija cukrų mažina kraujo gliukozės lygį organizme.

Kaip naudoti obuolių sidro acto diabetui gydyti?

Jei tikitės, kad obuolių sidro actas skonis nuostabus, tada jūs ketinate būti blogai nusivylęs. Jo skonis blogas! Tiesą sakant, mokslas sako, kad jūs visada turėtų vengti vartoja neskiestu actu. Patartina skiesti su vandeniu ir išgerti pasinaudoti savo privalumais nuo diabeto. Galite jį įvairiomis formomis:

  1. Jūs galite nuslopinti aštraus skonio obuolių sidro acto su ne kalorijų saldiklis kaip gryno medaus.
  1. Pridėti druskos ir vandens obuolių sidro actas pagerinti skonį.
  1. Sumaišykite vandenį ir spanguolių sultys su obuolių sidro actas. Supilkite kelis lašus laimo sulčių Puošiame savo skonį.
  1. Jūs galite naudoti ją kaip užpilas su aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus. Naudoti skiriamąjį skonio obuolių sidro acto, kad jūsų salotoms sveikiau ir skaniau. Geriau skonio, galite pridėti kitų sudedamųjų dalių, pavyzdžiui, baziliko lapų ir džiovintų raudonėlio prie salotų.
  1. Naudokite jį šalta arbata kartu su kai citrinos sulčių.
  1. Pridėti vienas valgomasis šaukštas obuolių sidro acto 1 stikline vandens ir kai kurių Stewia lašų padaryti sveiką gėrimą.
  1. Naudokite jį kaip mėsos tenderizer. Taip pat galite marinuoti vištienos su šiuo actu.
  1. Tiesiog murkti 2 šaukštai obuolių sidro acto su dideliu stiklinė vandens.
  1. Jos papildai yra prieinama iš tablečių pavidalu; nors jų patikimumas yra labai abejotinas. Daugumoje atvejų šios tabletės yra neturi acto forma. Todėl skaityti etiketes ir pakuotes prieš perkant tablečių.

Siūloma dozė obuolių actas nuo diabeto

Obuolių sidro actas duoda daug naudos sveikatai, bet tuo pačiu metu, per vartojimas tai veda prie tam tikrų šalutinių poveikių. Pageidautina dozė obuolių sidro actas gali būti bet kur tarp 1 – 2 šaukštelis ir 1 – 2 šaukštai per dieną. Jūs negausite jokių šalutinį poveikį, jei vartojate jį minimalų kiekį. Visada naudokite ekologiškus, nefiltruotas ir nepasterizuotas actu. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad rūgštinis turinys šio acto gali nudeginti gleivių membranos virškinimo trakte. Taigi išvengti vartoja neskiestu actu bet kokiu atveju.

Trumpai tariant, obuolių sidro actas yra naudingas jūsų sveikatai. Tai nėra stebuklingas vaistas. Tačiau ilgainiui, jis parodė teigiamus ženklus, ypač kovojant su diabetu sąlygas. Taigi, galite jį įtraukti į savo mitybą ir pamatyti savo gliukozės kiekį kraujyje skirtumą tikėti savo korekciniai savybių.

Ar žinote apie cukraus kiekį kraujyje mažinantį turtą ACV? Ar žinote kokios nors kitokios naudos naudojant ACV? Pasidalink su mumis komentarų skiltyje.

load...