9 nuostabios naudos iš Cannellini pupelių

Ar sveikatos riešutų, kurie negali gauti pakankamai pupelių? Ar pupelės kitas dalykas ant jūsų sveikatos darbotvarkę? Jūs nesate toli ženklu, kaip Cannellini pupelės nukentėjo buliaus akis kai tai susiję su stiprios sveikatos. Leiskite mums sužinoti įvairias neįtikėtinas naudą šių baltų pupelių.

Cannellini pupelės:

Kas yra Cannellini pupelės? Cannelini Pupelės yra žinomas kaip baltos pupelės dėl savo didelio inkstų formos su kvadratu kraštų. Neryškias kreminiai baltos spalvos pupelės yra kilusios iš bendros pupelių protėvio, kad kilęs iš Peru. Modernus dienos versija yra prieinama kaip konservuoti, kuris išlaiko savo maistinę vertę. Cannellini pupelės yra gerai patiko daugelyje kultūrų visame pasaulyje. Baltos pupelės yra prieinami ištisus metus. Tai puiki nebrangi to, kad daug patiekalų (1). Pupelės yra geros verdančio patiekalus jų gebėjimą absorbuoti kitą prieskonių ir skonių gerai.

Skonis yra tik patarlė ledkalnio viršūnė. Čia yra tikrieji nauda sveikatai cannellini pupelių. Keep reading.

1. Puikus baltymų šaltinis:

Cannellini pupelės yra vienas iš galimų konservuotų versijų labiausiai nebrangių aukštos baltymų šaltinių. Baltymų kiekis šiose pupelėse yra panašus į pieno ir mėsos produktų. Pusę puodelio suteikia jums 8 g baltymų. Kai kartu su kitomis daržovėmis, tai yra maistinių medžiagų sandėlis. Kaip pupelės užtrukti ilgą laiko gaminti maistą, nesvarbu, jei jūs pasiimti juos švieži arba išsaugoti skardinę už vėlesniam naudojimui (2).

load...

2. Visas Taškai pluoštinių:

Daržinės pupelės yra tiek ploviklio netirpius ir tirpių skaidulų, kurios siūlo daug naudos sveikatai. Tokia yra maistingų medžiagų kiekis, kad 200 gramų virtų cannellini pupelių galite užpildyti Didžiulį 50% savo dienos rekomenduojamos suvartojamų skaidulinių medžiagų (3). Nors netirpsta pluošto padeda išvengti virškinimo problemų, pavyzdžiui, dirgliosios žarnos sindromas; tirpus pluoštas pašalina toksinus iš organizmo, prisijungdamas prie cholesterolio, kurių sudėtyje yra tulžies.

3. Teikia stabilus energijos:

Jei turite ilgą dieną į priekį, geriau stuff sau cannellini pupelių, nes jie suteikia stabilų energijos visą dieną dėl tirpios ląstelienos kiekis. Energijos sudeginama lėtai, todėl subalansuotu cukraus kiekį kraujyje. Mokslininkai nustatė, kad diabetikams, kurie suvartojo daugiau ląstelienos galėjo kontroliuoti savo cholesterolio kiekį kraujyje (4). Jie pabrėžė, kad didėja ląstelienos kiekis turėjo daugiau teigiamos įtakos nei redukuojančių cukrų ir pacientų mityba.

4. Pupelės sveikesnės širdies:

Cannellini pupelės padėti širdis gyvena ilgiau, tiesiog apsaugoti jį nuo daugelio ligų pradžia. Pupelės yra jau žinoma, kad padėti lengvatinius cholesterolio kiekį, taip sumažinant širdies smūgio riziką. Jie taip pat sumažina riziką susirgti koronarine širdies liga, veikdama prieš nepageidaujamų komponentų absorbuojamas per kitų nesveiko maisto. Pupelės yra folio rūgšties, kuri atneš žemyn kraujo homocisteino koncentraciją (5).

5. Sumažina vėžio riziką:

Cannellini pupelės yra sakoma, kad geriau vėžio gesinimo gebėjimus, palyginti su kitų pupelių, nes jos sveikos ląstelienos. Jie ne tik padės pašalinti toksinus, bet ir sumažinti keletą vėžio riziką. Jie atlieka Phytochemicals ir flavonoidų, kad mažina vėžio ląstelių augimo (6). Didelį pluošto veikia gerai išvengti storosios žarnos vėžio, todėl stiprus įrankis, su kuriuo sumažinti visas Bower vėžio (7). Padidinus balta pupelių normą iki 2 iki 3 porcijų per savaitę yra pakankamai yra pradėti kovoti su vėžiu.

6. AIDS Kraujo Srautas:

Šis pupelių šeimos narys AIDS tinkamai kraujotaka. Tai atsitinka per didelę tiekimo magnio, kuris turi daug svarbių funkcijų žmogaus organizme. Vienas iš jų yra širdies ritmo, raumenų susitraukimo ir nervų laidumo (8) Todėl Reglamentas. Magnio cannellini pupelės yra natūralus vaistas išlaikyti arterijas sveiki.

load...

7. Daugiau Geležis:

Baltos pupelės leis papildyti geležies atsargas. Daugiau hemoglobino kiekis kraujyje, daugiau deguonies gabenamas prie kūno. Geležis yra taip pat dalis kelių ląstelių funkcijas ir fermentų (9). Augantiems vaikams reikia daugiau geležies ir pupelės yra geriausias nutritioun šaltinis.

8. Padeda pažintinių gebėjimų:

Cannellini pupelės gali padaryti jums smarkiai kaip jie turtingi tiekėjas tiamino (vitamino B1). Maitinamojo padeda smegenų ląstelių funkciją kartu su pažinimo (10). Tiaminas vaidina svarbų vaidmenį acetilcholino gamybą. Tai neuromediatorių yra reikalingas atminties ir jos trūkumas gali sukelti pažinimo mažėja.

9. Maistinė ar Popuri:

Be to, balta pupelės taip pat siūlo daug kitų maistinių medžiagų, tokių kaip vitaminas K, molibdeno, fosforo, kalcio, vario, mangano, kalio ir visų jų susijusių naudą sveikatai. Pupelės suteiks jums visa tai labai mažai kalorijų.

Dabar, mes žinome, kaip Cannellini pupelės gali padėti mūsų organizmą aprūpinant pakankamai mityba, įskaitant jas į mūsų mityba yra lengvas sprendimas. Ar straipsnis padės jums? Prašome leiskite mums žinoti komentarus skyriuje žemiau.

load...