9 labiausiai skausmingų tatuiruotės vietų: Ouch!

Tatuiruotės – tikrai nuolatiniai ir skausmingi, bet vis tiek visi nori bent vieną. Aš pats tatuiruotė ir esu planuoja gauti dar du. Bet, kadangi aš jau išgyveno šį skausmingą etapą, aš maniau, kad suteiktų jums šiek tiek supratimo – vieni iš labiausiai skausmingų vietų ant jūsų kūno gauti tatuiruotė ant. Žinant tai jau neleido man padaryti tą pačią klaidą du kartus – ir tai gali padėti jums per.

Slinkite žemyn sužinoti TOP 12 skaudžiausias vietas gauti rašalu.

1. Stuburo:

Jūsų stuburas yra sudarytas iš 26 kaulų, pradedant nuo kaklo iki jūsų sėdmenų bazę, ir kiekvienas tatuiruotė jūs ketinate gauti kartu juos ketina jums pakenkti dar daugiau. Turiu pasakyti, stuburas yra skausminga vieta gauti tatuiruotė ant.

Greita Patarimas: Jei norite pabėgti nuo tolimiausio skausmo, jūs galite gauti tatuiruotė rašalu arba kairėje ar dešinėje pusėje nugarą. Priešingu atveju, galite rasti sau raibsta ir rangosi su skausmu.

load...

2. Už ausies:

Tatuiruotę už ausies, tikriausiai bus labiau kankinasi. Tačiau skausmas neturi mušti savo populiarumą. Laimei, jums nereikės laukti ilgą laiką gauti tatuiruotė padaryta, kaip jūs paprastai gauti mažas tatuiruotes ten.

Kaip nutirpęs skausmas?

Jūsų tatuiruotė menininkas gali padėti nutirpęs savo skausmą, naudojant specializuotą kremą. Tačiau jis nesiruošia nutirpęs savo skausmą visiškai.

3. Vidiniai ginklais:

load...

Kas gali būti labiau skausminga, nei tatuiruotę padaryti ant vidinės rankos? Kaip ir kitų skausmingų kūno sričių, vidinis rankos tikrai ketina pakenkti daug.

Bet kodėl skauda?

Kaltininkas čia yra plona oda. Nervai akimirksniu reaguoja į bet adata ir suteikti jausmą daugiau ar mažiau kaip braižymo nudegimo. Taigi, būti pasirengę!

4. Snukio:

Tai nėra pats pageidautina vieta pasidaryti tatuiruotę. Pradžioje, jūs rasite tatuiruotę sesiją gana valdomas – bet kaip sesija vyksta, jūs pradėsite jausti skausmą! Skausmas tampa dar blogiau, kai jūs pasieksite kojų viršuje.

Greita Patarimas: Paimkite nuo 5 iki 10 sekundžių pertraukos kartais visoje sesijos, kad jūsų pėdos truputį krutėti! Be to, pasirinkti tatuiruočių meistras tikrai patiks kalbėti ir jaustis patogiai su – laikas bus pažymėkite daug greičiau ir bus atitraukti jus nuo skausmo!

5. Krūtinės:

Nors gauti rašalu ant krūtinės, tatuiruotė Gun bus taip arti jūsų kūno, kad jums jaustis skausmas net iki menininkas pradeda savo darbą. Ir taip, kad adatos vibracijos bus pragaras daug labiau pastebimas šį kartą!

Priežastis

Krūtinės turi kaulus ir sluoksniuotos su plonu ir kaliojo odos, kuri neturi raumenis. Jei esate per liesas, būti pasirengę su bactine purškimo išlaikyti tatuiravimo procesą nuo blogio.

6. Krūtinkaulis:

Dėl skausmo krūtinkaulio priežastis, o gauti tatuiruotė padaryta beveik panašus į krūtinę. Krūtinkaulis tęsiasi žemyn link pilvo, taip sukeliant skausmingų vibracijas kilmės krūtinės.

Sakyčiau tik du žodžius krūtinkaulio Tatuiruotės: nėra malonus!

7. Kulkšnies:

Stenkitės išvengti čiurnos tatuiruotę bet kokia kaina – tai skaudu kaip pragaras! Dauguma žmonių kalbėjau, kurie turi kulkšnies tatuiruotė pasiūlė man pereiti, kad nesvarbu, ką.

Kaip pabėgti skausmas?

Jei esate pernelyg aistringai turintys tatuiruotę ant savo kulkšnies, arba eiti aplink kaulais arba apačioje, bet vis tatuiruotę tiesiai ant kaulo nėra siūloma.

8. Kaklo:

Ouch, ir dar daugiau Ouch! Jūs neturite raumenų kaklo srityje padding, todėl akivaizdu, kad jūs nesiruošia turėti patogų sesiją. Be to, jūs neturėtumėte pamiršti, kad jums judėti savo kaklo visą dieną – tai reiškia, kad ji ketina imtis šiek tiek ilgiau gydyti, taip pat!

9. Raktikaulis:

Raktikaulio yra vienas iš labiausiai subtilių kaulų kūno ir kita skausminga vieta gauti rašalu ant. Kuo arčiau jūs judėti link kaulų, tuo daugiau jums gali pajusti skausmą.

Nesvarbu, ar tai tik oda ir kaulai, mes visi žinome, kad tai tikrai vyksta skaudėti. Nurodykite sritį, kuri yra šiek tiek sultingais gali padėti padaryti dalykus šiek tiek geriau (tai nereiškia, kad ji bus be skausmo!)

Nesijaudinkite – kai jūs esate per šio skausmo, jums bus vaikščioti su kažkuo ypatinga, kad daro skausmą visi verta. Jokio skausmo, jokios naudos, tiesa?

load...