8 puikios Camu Camu naudos sveikatai

Ar esate girdėję apie Camu Camu? Tai sveikatos papildas, kuris gali atsakyti į daugelį jūsų sveikatos bėdas. Jis turi daug privalumų, kaip gerai! Jei galvojate vartojant bet kokį sveikatos papildą, tai turbūt vienas jums reikia eiti.

Ar norėtumėte sužinoti daugiau? Prašome perskaityti priekį!

Camu Camu – trumpas:

Gimtoji į tankiais miškais Amazon, Camu Camu yra mažai auga krūmas, kuri gamina raudonos ir šviesiai oranžinės spalvos vaisių. Tai Camu Camu vaisiai yra supakuota su kalio, geležies, vitamino C, baltymų, fosforo, serino, tiamino, leucino, fenilalanino ir valino. Siūlomos Camu Camu nauda yra daug. Jie turi gydomąjį poveikį, kad kovoti su stresu ir depresija taip pat.

Taip yra nuostabi nauda sveikatai Camu Camu!

load...

1. Vitaminas C privalumai:

Camu Camu yra vitamino C gausa. Kiekis yra didesnis negu reguliariai apelsinų. Vienas šaukštas Camu Camu yra 12% jūsų paros normos vitamino C. Tai pagerina dantenų sveikatą ir palaiko kitas organizmo funkcijas (1). Kiti privalumai vitamino C apima padidinti širdies ir kraujagyslių sveikatą, mažinti DNR pažeidimus ir apsaugą nuo šalčio ir gripo.

2. Kovos depresija:

Nors Camu Camu yra puikus maisto šaltinis daugeliui vabzdžių ir gyvūnų, tai yra taip pat populiarus kai jos vaistų naudą žmonėms. Camu Camu papildai padeda kovoti su depresija ir nerimas (2). Papildymas yra populiarus antidepresantas šių dienų.

3. Kovų senėjimas:

Jei esate grožio sąmoningas, tai turėtų būti gera žinia jums. Camu Camu yra antioksidantų, kurie apsaugo ląsteles nuo senėjimo (3). Trumpai tariant, jūs galite laikyti save jauna ir švytinti su šių vaisių!

4. Ellagic rūgštis:

Camu Camu sudėtyje taip pat yra Ellagic rūgštis, kuri įrodo, naudinga tam tikrais būdais. Pagal neseniai atliktą tyrimą, Ellagic rūgštis yra nuo cukrinio diabeto poveikį, kad apsaugotų jus nuo diabeto (4) ir jos kelių simptomų.

5. Pagerina bendrą sveikatą:

Camu Camu gali rūpintis kitų negalavimų, tokių kaip kūno riebalų ir skydliaukės. Ji taip pat padeda kurti kaulus ir dantis, ir tt (5). Taip yra todėl, Camu Camu yra gausu vitamino C ir keleto kitų naudingų maistinių medžiagų.

load...

6. Kalio nauda:

Camu Camu yra daug kalio, kad didinančią ląstelių išsidėstymą, pagerina inkstų funkcija ir širdies sveikatą (6). Jis taip pat skatina raumenų veiklą ir užtikrina nervų sveikatą.

7. Geležies privalumai:

Siekiant kovoti su nuovargio, raumenų silpnumas ir anemija, pabandykite geležies užpildyti vaisių Camu Camu. Jis saugo plaukus šviesus ir spalvotas ištisus metus. Be to, geležies pagerina regėjimą ir saugo organizmą stipri (7). Tačiau svarbu priimti teisingą sumą geležies. Perkrovos tai gali sukelti artrito, širdies ligų ir liaukos sutrikimo.

8. Baltymų privalumai:

Camu Camu sudėtyje baltymų per kuri reguliuoja kraujospūdį ir remonto audinius ir raumenis (8). Trūksta baltymų gali padaryti jums jaustis mieguistas. Taigi, įsitikinkite, kad valgote pakankamai baltymų reguliariai.

Kaip jūs turėtumėte Paimkite Camu Camu?

Camu Camu uogos yra ne tai, ką jūs galite apsipirkti į prekybos centrą. Jie nėra mums savo rawest forma. Ir nei yra saugu vartoti juos iš karto. Geriausias būdas imtis reguliariai papildus Camu Camu yra tablečių ar miltelių pavidalo. Tiesą sakant, kai kurie populiarūs ledai Peru naudoti Camu Camu miltelių pridėti skonio.

Kai jūs turėtumėte vengti Camu Camu?

Jeigu vartojate chemoterapiniais vaistais, tai geriausia, kad būtų išvengta Camu Camu. Be to, įsitikinkite, kad pasikalbėti su savo gydytoju apie tai!

Ar esate girdėję apie Camu Camu anksčiau? Ar žinojote, jos kelių išmokų? Leiskite mums žinoti, ką manote komentuojant į žemiau esantį laukelį.

Iki tol, išlikti sveikiems! Lik saugus!

load...