8 paprastų žingsnių praktikuojant Tummo meditaciją

Tummo yra senovės meditacija metodas budistų vienuoliai. Tai tantrinių jogos rūšies ir buvo kilęs Himalajuose prieš tūkstančius metų. Ši meditacija yra žinoma, kad dega visas mintis, kurios yra nuodėmingas rūšių ir skatinti neteisingą daro! Tai bus nukreipti mintis savo galvoje, ir padėti jums galvoti teisingai. Tai galite padaryti šią praktiką, naudojant 3 šlapių drabužių. Laikyti šlapių drabužių į savo nuogo kūno temperatūroje, kad yra šalta ir užšalimo.

Paprastai, ištikimas pasekėjų budizmo praktika Tummo meditacija. Yra šešių rūšių meditacijos rasti šią tikėjimo ir Tummo atsitinka būti gana populiarus vienas. Tai meditacija, kuri gydo savo vidinį širdį nuo nuodėmingų minčių ir padeda jums kontroliuoti savo organizmą nuo įsipareigojant blogybes. Jei jūs kada nors aplankyti budistų vienuolyną, jūs tikrai ketinate daug išmokti apie Tummo meditacija. Nes dabar, leiskite mums sutelkti dėmesį į tai, ką ši praktika tikrai yra; jos metodus; ir nauda sveikatai.

Kaip praktikuoti Tummo meditacija?

Tummo Meditacija yra elementarus ir paprastas būdas, kuris moko jus, kaip kvėpuoti. Norėdami tai padaryti teisingą kelią, atlikite šiuos veiksmus:

1. Gauti sėdi ant kilimėlio. Dabar kirsti kojas ir įdėkite juos vieną ant kito. Jūsų rankos gali būti ant kelių.

load...

2. Laikykite savo akimis uždarytas dabar. Pabandykite ir sutelkti dėmesį į save, panaikinant visus neteisingus mintis. Mintys išbristi iš skirtingų krypčių ir linkę sugadinti savo mintis. Tai yra tai, ką jums reikia išvengti. Jūsų protas turėtų būti taikus. Visi purvini ir nuodėmingi mintys turėtų būti pašalintas.

3. Kai kvėpuoti, yra pastebimi judesiai, kad atsitiks žarnyno. Ji išlaiko vyksta aukštyn ir švelniai leistis.

4. Dabar galite toliau sutelkti dėmesį į žarnyno ir jo judėjimo per tuos įkvėpimo ir iškvėpimą laikotarpių.

5. Švelniai pradeda ateiti į viršų ir toliau sutelkti dėmesį į nosies srityje. Laikykite savo dėmesį į kvėpavimą, nes ji įkvepia ir iškvepia.

6. Kai jūs pasiekėte tokią poziciją, kurioje galite susikaupti be jokių neteisingų minčių, galite įsivaizduoti savo kūną kaip tuščiavidurio pavaizduoto savo proto.

load...

7. Dabar manau, kad karšta lempa buvo laikomi pačiame tuščiavidurio balionu viduryje. Visi šilumos bus išleidžiamas.

8. Žiūrėti kaip savo kūną švelniai pradeda kaisti.

Sveikata Privalumai Tummo Meditacija:

Nauda sveikatai Tummo meditacija yra daug.

  • Jis suteikia jums galimybę kovoti būdais jūs niekada įsivaizdavau. Tai yra proto mūšis.
  • Tai pagerina koncentraciją galią.
  • Ji skatina savo atminties galia.
  • Jūs tampate daug ramus ir sudaro.
  • Ji valo jūsų širdį, ir saugo jūsų kūnas sveikas.
  • Ji taip pat pagerinti kvėpavimo technikas ir jūsų plaučius sveikatą.

Stebina Pavyzdys Tummo Meditacija:

Buvo drąsus ir narsus žmogus, vardu Wim Hof, kuris buvo vadinamas „Iceman“, nes jo insane talpa guolis su šalčio. Jis buvo pirmasis paleisti basomis Arktyje, ir turi tuo momentu nustatyti savo tikslą į Antarktidą! Įsivaizduok tai! Jis turi daugiau nei 15 pasaulio rekordus, ir visi jie yra, nes jo gebėjimas pakelti su ledo. Jis liko panardintas į ledo vonią septyniasdešimt tris minutes iš viso. Jis yra tas, kuris turi iššūkį savo kūną kraštutinius dydžius, ypač palaikyti su šaltu oru. Jis net pabandė užkopti į Everestą, apsirengęs tik šortai. Ar ne tai, kad iš proto?

Norite sužinoti Tummo meditacija? Palikite mums komentarą žemiau.

load...