8 nuostabių

Gotu kola yra labai mažas augalas, ypatingą Indijoje. Tai ypač augalų auga pelkėtose vietovėse, taip pat netoli natūralaus vandens. Šis augalas gali būti valgoma kaip daržovių kiekvieną dieną ir ji taip pat gali būti naudojamas kaip vaistažolių vaistus. Yra daug naudos sveikatai valgyti gotu kola daug. Kai kurie iš šių privalumų buvo patvirtintas mokslininkų ir kiti vis dar atvira diskutuoti! Žemiau yra keletas iš odos ir plaukų privilegijas su šiuo žolė.

Sveikata Privalumai gotu Kola:

1. Vaistai bakterinės ir virusinės infekcijos:

Ši žolė yra naudojama peršalimo, šlapimo takų infekcijos, gripo, juostinės pūslelinės, tuberkuliozė, raupsai, H1N1 (Kiaulių gripo), dizenterijos, choleros ir kt gotu kola gali būti naudojami visų bakterijų, virusų ir rūšių gydymui parazitu infekcija žmonėmis.

2. Atsikrato Nuovargis:

Šis augalas taip pat yra naudojamas nuovargiui gydyti. Valgyti šį stebuklas žolė, ji suteikia jums gaivus energijos, kuri bus išgydyti savo silpnumą.

3. Gerina atmintį:

Gotu kola taip pat padeda iš atminties ir intelekto tobulinimo, gydant Alzheimerio liga, depresija ir nerimas ir tt

load...

Odos Privalumai gotu Kola:

4. Gydo žaizdos ir nudegimo:

Moksliškai tai žolė yra žinomas kaip Centella asiatica. Ji turi antibakterinių, anti virusinės ir anti-uždegiminių tendencijos. Todėl ši žolė gali būti lengvai naudojamas odos nudegimams gydyti, psoriazė, dermatitas ir pan Šis augalas gali lengvai išgydyti sumažinti, žaizdas ir nudegimus ant odos, nes jis turi savybes, kurios padidina kraujo tiekimą į paveiktoje zonoje ir taip kelia antioksidantų lygį ten. Augantis antioksidantas lygio skatina fibroblastų gamybą. Fibroblastai padėti sintezės kolageno ir taip padėti mažinant strijų ir randų, kurie atsiranda ant odos.

5. Puikiai tinka odos senėjimo:

Gotu kola taip pat veikia kaip odos dažų. Jis tonizuoja ir stangrina odą, jei taikoma žolė lokaliai. Tai yra priežastis, kodėl gotu kola randamas daugumoje anti-senėjimo ir odos stangrinimo kremai šių dienų. Kadangi ši žolė gali skatinti kolageno gamybą žmogaus organizme, jis tikrai gali padėti gerinti senėjančios odos, raukšlių ir smulkių linijų būklę. Kolageno gamybos sumažėjimas veda prie smulkių linijų, senėjimo ir raukšlių. Gotu kola gebėjimas aprūpintas kolageno tiekimą žmogaus organizme daro tai pagrindinis ingredientas dauguma anti-senėjimo formules.

6. Kovos celiulito:

Gotu kola žolė taip pat yra klasikinis ingredientas kovoti su celiulitu ant odos. Celiulitas dažnai sukelia vienkartiniai, duobutėmis ir bjaurus išvaizdą – tiesiog kaip apelsino žievelės! Problemines sritis celiulito yra žastą, šlaunis ir sėdmenis. Gotu kola veikia kaip diuretikas didinant kraujo tekėjimą šioje srityje ir sumažinti galimą uždegimą.

 [Skaityti: Privalumai asiūklio]

Plaukų Privalumai gotu Kola:

7. Naudingas Plaukų slinkimas:

Gotu kola taip pat yra labai garsus dėl plaukų slinkimas gydymo. Šis augalas taip pat veikia kaip plaukų naujo augimo platforma. Plaukų slinkimas atsitinka, kai plaukų folikulai tampa silpni, nes blogą mitybą. Šis augalas turi labai svarbų vaidmenį stiprinant plaukų folikulus ir maitinant galvos. Jis stiprina kraujagysles srityje ir leidžia maži plaukų folikulai plėstis.

load...

8. Gerina kraujotaką galvos odos:

Kraujo cirkuliacija tampa geriau kaip kraujagyslės atsipalaiduoja, dėl šio žolė. Tai daro erdvę dėl deguonies ir kitų svarbių maistinių medžiagų įtraukimo į galvos odą. Galų gale, visa tai gali būti čia teigiama yra tai, kad gotu kola vaidina svarbų vaidmenį maitinant odą bei užkirsti kelią plaukų slinkimas ir skatinti plaukų ataugimą. Tai suteiks mums stiprus, blizgantis ir gražus plaukai.

Tik šiek tiek problemų čia yra, kad gotu Kola veiksmingumas kaip plaukų ir galvos odos gydymo dar nepatvirtino mokslininkų.

Maistinė vertė gotu Kola:

Maistinė medžiaga Vertė procentais
Asiacotizidas 40%
Asiacinė rūgštis 29- 30%
Madecaso rūgštis 29-30%
Madecassoside 1-2%
Kalcio 170 mg
Kalis 414 mg
Fosforas 30 mg
Beta karotinas 6,58 mg
Askorbo rūgštis 2.1 4 mg
Tiaminas 0,15 mg
Niacinas 1,2 mg
Riboflavinas 0,14 mg

Jis gali būti lengvai sakė, kad gotu kola kaip žolė tikrai maistingas, nors yra tam tikri elementai, kurie lieka abejotinas. Tai yra žolė, kuri gali būti įtraukta į dietą. Taip pat galite pabandyti jį kaip vaistinis augalas už gydant odos ir plaukų susiję rūpesčius.

load...