8 naudos valgant razinus nėštumo metu

Nėštumas keičia moters. Pirmą kartą savo gyvenime, moteris supranta stebuklą, kuris yra jos kūnas. Galų gale, padėti gyvenimo Tor yra stebuklas, tiesa? Gražus etapas nėštumo ateina su griežtesnių sąrašą daryti ir daryti, kai jis ateina į valgant. Moters asmens teig ir neig yra įdėti backburner ir tikimasi, kad ji vartoja maistą, kuris yra geras jai ir jos augančios kūdikiui. Ji taip pat aukoja maistą ji myli, tiesiog apsaugoti brangų liepsna gyvenimo. Visa tai ir dar daugiau ateina su vis mama teritorijoje!

Nėščia moteris turėtų valgyti džiovintus vaisius ir riešutus, per visus tris trimestrus. Riešutai, kaip migdolai, abrikosai, anakardžiai (ribota), vyšnios, spanguolės, razinos yra svarbūs nėščiai moteriai. Tai yra svarbių maistinių medžiagų, kurios naudingos tiek motina, tiek su daugiau nei vienu būdu vaiką. Čia šį pranešimą jums sužinoti, kaip razinos nėščioms panele gali būti naudinga.

Privalumai valgyti Razinos nėštumo metu:

Skaitykite žinoti, kaip valgyti razinų nėštumo yra naudinga tiek, motina ir vaikas:

Motinai:

1. Dantų priežiūra:

Tikisi motinos turi rūpintis savo kūno geriausiu įmanomu būdu. Yra daug maisto produktų, kad mama turi valgyti ir gerti, kad palieka stiprų kvapą burnoje. Daugelis nėščių moterų taip pat kenčia nuo kraujuojančios dantenos. Rūpintis burnos svarbu ir tai taip pat vaidina svarbų vaidmenį išlaikant pykinimas baimėje.

load...

Razinos yra oleanolic rūgšties, kuri apsaugo dantis nuo ertmės ir irimo. Ji taip pat apsaugo burnos kvapą sukelia bakterijos ir kitos burnos problemas.

2. Užkietėjimas:

Razinos yra didelis ląstelienos kiekis ir yra veiksmingas gydant dažniausiai problema, su kuria susiduria per ankstyvo nėštumo užkietėjimas. Tai džiovinti vaisiai sugeria vandenį ir sukuria vidurius tendenciją, kad daro Tuštinimasis lengva.

3. Gamina kraujo ląstelių:

Nėštumo metu moterys turi tendenciją tapti anemija, nes jie suteikia maistinių medžiagų dėl augančio vaisiaus. Razinos yra vitamino B komplekso, geležies ir keletas tokių mineralų, kurie didina hemoglobino kiekį organizme. Tai padeda išlaikyti anemija baimėje ir užkirsti kelią silpnumą ir kitų problemų šiame etape.

4. Užkirsti kelią vėžiui:

Nuo nėštumo metu organizmas patiria tiek daug pokyčių, tai labiau linkusios į rimtų problemų, kaip vėžys. Rastos razinomis antioksidantai kovoti su laisvųjų radikalų, esančių organizme, kurie priemoka priežastis vėžinėmis auglio susikaupimo.

5. Palengvina Virškinimas:

Pluoštinė turinys razinomis padeda valyti virškinimo trakto ir jo plovimą susijusias atliekų medžiagų ir nuodingų medžiagų iš organizmo. Šis procesas taip pat didina maisto poreikį nėščia moteris kūno, kuris yra svarbus vaiko augimui ir tiek jų bendrą sveikatą.

load...

Su vis gimda pradėjimo vietos, kiti organai rado mažai vietos ir virškinimas tampa problema. Magnio ir kalio kiekis razinų taip pat mažina rūgštingumą ir palengvina virškinimą maisto.

6. Aukštos Energetika:

Razinos yra džiovinti forma vynuogių ir turi daug fruktozės ir gliukozės kiekį, kad sugeria būtinų vitaminų iš maisto mes valgome ir taip suderinti energijos kūną. Nuo nėštumo metu organizmas patiria tiek daug pokyčių reikia energijos, kad galėtų susidoroti su motinos ir vaiko poreikiams.

Razinos taip pat stiprina imuninę sistemą motinos ir yra naudinga susidoroti su pokyčių ji patiria. Tai suteikia labai reikalingą fizinę jėgą darbo ir gimdymo metu.

Dėl vaiko:

7. Regėjimo:

Vaisius yra visiškai priklausoma nuo motinos ir visų jos poreikių, įskaitant augimo jo organų! Vartojimas razinas nėštumo metu padeda auga vaisius sukurti gerą regėjimą. Nėščios moterys turėtų valgyti razinų; sumažinti vaisiaus besivystančiame jokio gimimo defektus, ypač susijusią su akimis galimybes.

8. Stiprūs kaulai:

Razinos yra gausių kiekį kalcio ir geležies. Restoranai razinomis, kai nėščia, padeda padaryti vaiko kaulai stiprus.

Nėščios moterys yra linkę gestacinis diabetas. Razinos yra gliukozės, todėl moterims, kurios kenčia nuo šios diabeto forma, turėtų suvartoti razinas saikingai.

Nėštumas gali būti gražus patirtis. Ir kai moteris žino, kad jos sveikatos ir kad jos augančio vaiko yra saugus, patirtis gali tapti džiaugsmingai vienas. Mažytė razinų gali padėti įdėti būsimieji-motinos protas ramiai! Galbūt turite žinoti, kad valgyti razinas nėštumo metu naudos daug. Taigi patraukti sauja, ir mėgautis skanus ir sveikas razinų-bet saikingai.

load...