8 lūpų makiažo produktų tipai

Lūpų atsigriebti formos svarbi visam veidui atsigriebti. Patraukli pora lūpų viliojanti ir turi labai svarbų vaidmenį priimant jums atrodo patraukli ir gražus. Spalvų, naudojamų lūpų makiažą reikia parinkti labai atsargiai. Šis įrašas bus gruntas ant įvairių produktų lūpų makiažas. Jūs galite pasirinkti geriausią vieną tau, priklausomai nuo proga ir poreikį.

Įvairūs Lūpų makiažas tipai

1. Tonuoti lūpų balzamas:

Šie produktai yra Lūpų balzamai esmės bet jie turi kai spalva įtraukta į tų, kurie tarnauja, yra atspalvis. Jie suteikia Jums natūralų rezultatą. Ji yra taikoma tiesiogiai iš konteinerio. Tai puikus sausos žiemos lūpų.

2. Lūpų blizgis:

Suteikia Instant Shine ir glam prie lūpų. Pagrindinis lūpų blizgesys yra skystis formulė ir turi mažiau ištvermės, nei lūpų. Jūs turite laikyti naujo taikyti blizgesio savo lūpų. Spalvų pasirinkimas paleisti iš aišku, juodas. Jis taikomas plikomis lūpų arba ant jau taikomas lūpų makiažas (automatinis lūpų pieštukas atskirai arba lūpų pieštukas plius lūpų deriniu). Paraiška gali būti iš mėgintuvėlio su savo aplikatorius arba lūpų šepečiu.

load...

3. Sheer lūpų:

Suteikia labai natūralų, drėgnas rezultatą. Tai puikus pasirinkimas kiekvieną dieną naudoti. Nėra lūpų pieštukas yra reikalinga. Taikyti, bakstelėkite su lūpų makiažo teptuku ar pirštu.

4. Pusiau matinis lūpų:

Suteikia daugiau apimties, kadangi ji turi daugiau spalvų pigmentų, nei vien lūpų. Lūpų linijinės yra pasirenkamas. Taikyti su lūpų teptuku ar makiažo teptuku.

5. Kremas lūpų:

Spalvų pigmentai yra stora ir visapusiškai aprėptį, bet vis dar gražus sklandžiai, aksomo pojūtį. Lūpų linijinės reikia. Taikyti su lūpų teptuku.

6. Matinis lūpų:

Jos nerodo jokių Glimmer kas taip amžinai požymiai. Jie intensyviai spalva ir ilgiau nei dauguma kitų lūpų dažų. Jie taip pat suteikia didžiausią aprėptį, tačiau yra šiek tiek džiovinimo poveikį jūsų lūpų, kaip jie neturi daug drėgnis. Lūpų linijinės reikia. Taikyti su lūpų teptuku.

load...

7. Lūpų satin:

Lūpų satins yra naujausias atsižvelgiant į lūpų spalvų gamą linija. Tai yra daugiau kaip žymekliai su daugiau skysčių sudėtį. Jie turi alkoholio kiekis, kuris yra, kodėl jie išdžiūti greičiau nei kitų lūpų dažų. Suteikia ilgalaikį rezultatą, tačiau gali išdžiūti lūpų. Su šiais žinoma produktų jums reikės drėgmę ir pleiskanomis dažniau. Taikyti su lūpų teptuku.

8. Lūpų pieštukas:

Įklotai yra produktų, kad mes naudojame, kad paženklina išorinį liniją mūsų lūpų. Įsitikinkite, kad jūsų įdėklas yra taip arti, kaip įmanoma su jūsų lūpų spalva. Ar ne per linijos lūpų su tamsiai įdėklai, nes jie atrodo nenatūralus. Linija lūpas, užpildyti savo lūpas lūpų. Taikant blizgesio ant leis jūsų lūpos atrodo didesnis. Puikus laineris yra vienas, kad slysta puikiai ant lūpų ir nėra labai grubus, kai naudojate.

Taigi yra 8 skirtingų lūpų makiažo tipų pasirinkti. Kuris jums naudoti?

load...