8 būdai, kaip atsikratyti Nuolatinės tatuiruotės

Tatuiruotės… Jie yra skausmingas ir nuolatinis, tačiau kiekvienas, atrodo, nori vieną. Tačiau tai, kas atrodė gera idėja tuo metu vėliau gali pasirodyti esąs kelia sąžinės graužaties.

Tatuiruotės yra nieko, bet injekcijų spalvoto rašalo į odą, kad visam laikui ir dekoratyviniai vaizdų. Kai nori gauti mažas tatuiruotes, o kiti tiesiog užpildyti visą savo kūną su rašalu simbolizuoja jų meilę ir aistrą kažko arti savo širdies. Yra daug priežasčių, kodėl žmonės rašalu, bet, atvirkštinė pusė, yra keletas daugiau priežasčių tie patys žmonės nori pašalinti jų kadaise puoselėtą tatuiruotę! Jeepers!

Panagrinėkime šį scenarijų: Pora beprotiškai įsimylėjęs nuspręsite gauti rašalu su vieni kitų vardus, simbolizuojantis tikrąją meilę. Bet tada, po tam tikro laiko, jie lūžti. Visi ryšiai ir obligacijos yra susmulkintos; dar randas guolis savo vardą tebėra! Dabar tai, ką mes vadiname „rašalu klaidą savo gyvenime“!

load...

Su kosmetikos gydymo ir operacijų pažangai, yra keletas metodų, kurie padės jums atsikratyti šių nepageidaujamų tatuiruotes.

Kaip pašalinti nuolatiniai tatuiruotės?

Atsižvelgiant į tai, čia yra veiksmingi metodai pašalinti nuolatinius tatuiruotes:

  1. Šlifavimo
  2. Salabrasion
  3. Dermabrasion
  4. Iškirpimas
  5. Cheminiai žieves
  6. Cryosurgery
  7. Tatuiruotės pašalinimas Kremai
  8. Lazerinis tatuiruotės pašalinimas

1. Šlifavimo

Švitrinis popierius gali padėti nuolatinių tatuiruočių šalinimas. Šiame procese, smėlis popieriaus naudojamas Sunkiai žemyn odą, kol tatuiruotė ženklai yra trinamas išjungti odą. Tačiau, nėra jokios garantijos, kad jūsų tatuiruotė bus visiškai pašalintas. Be to, yra nemaža tikimybė, randas yra užmirštas. Jau nekalbant, jums teks plačias sumas skausmo!

Atgal į TOC

2. Salabrasion

Jau daugelį metų, salabrasion buvo vienas iš nedaugelio metodų, naudojamų tatuiruočių šalinimas.

load...

Salabrasion yra tikriausiai labiausiai skausminga, skausminga ir nejaukiai būdas pašalinti tatuiruotes. Ši procedūra apima šveitimo ne epidermį, viršutinį odos sluoksnį, ir gauti iki dermos, antrojo sluoksnio ant odos. Odą yra sritis, kurioje tatuiruotė rašalu yra. Kiekvienas salabrasion sesijos trunka apie pusę iš masažuoti šveitimo druskos į odą valandą.

Ši procedūra gali būti nepaprastai skausmingas ir gali palikti randus atsilieka. Jis taip pat gali sukelti odos infekcijas arba sukelti šalutinį poveikį patinka niežulys, patinimas, nuolat kraujuoja, ir deginimas.

Atgal į TOC

3. Dermabrasion

Taikant šį metodą, tatuiruotė yra nušlifuoti su priemone pašalinti visus vidutinio odos sluoksnius. Ji atliekama taikant anesteziją. Ši tatuiruotė šalinimo metodas gali kainuoti tūkstančius dolerių, priklausomai nuo tatuiruotės dydžio.

Atgal į TOC

4. Iškirpimas

Atliekant iškirpimas tatuiruotės pašalinimas metodą, visas plotas odą, kur tatuiruotė yra pateiktas, yra iškirpti. Kai tatuiruotę odos pašalinamas, apylinkėse yra susiūtas kartu. Jei turite nedidelę tatuiruotę, tada tatuiruotė gali būti išpjaunamas per vieną sesiją, o jei turite didesnius tatuiruotes, tada gali būti reikalaujama keli susitikimai.

Iškirpimas taip pat gali sukelti randus.

Atgal į TOC

5. Cheminiai žieves

Cheminės žievelės tatuiruotės pašalinimo gydymo metu, cheminis sprendimas taikomas per tatuiruotė, kuri sukuria pūslelė. Vėliau, lizdinės plokštelės nuplėšti. Šis metodas dažniausiai atliekamas chirurgijos centrų ir dauguma žmonių jaučiasi deginimo pojūtis, po sustingimo.

Šis procesas yra nerekomenduojama rūkantiems.

Atgal į TOC

6. Cryosurgery

Cryosurgery, taip pat žinomas kaip krioterapija, naudojama ne tik pašalinti karpų ir odos vėžio, bet ir tatuiruotes. Per šį chirurgijos rašalu oda yra veikiama šalčio būdu purškiami ant šaldymo agento, skystu azotu, sukelti nušalimus. Kai tai bus padaryta, plotas yra nušlifuoti per dermabrasion pašalinti viršutinius odos sluoksnius.

Nors Cryosurgery gali būti laikoma veiksmingai pašalinti tatuiruotę, yra daug trūkumų, kurie daro tai nepageidautina procedūra. Šis metodas nėra veiksmingas šalinant tatuiruotė spalvas kaip geltoni ir žali.

Cryosurgery yra klasifikuojama kaip kosmetikos chirurgija ir vargu ar kada nors taikoma draudimo polisus. Didžiausias trūkumas Šios procedūros yra tai, kad jis gali pakenkti ne tik tatuiruotė plotą, tačiau netoliese audinių, taip pat.

Atgal į TOC

7. Tatuiruotės pašalinimas Kremai

Kai DIY kremai yra prieinami rinkoje, kuri teigia tatuiruotės išnyks prašymu. Jie yra gana nebrangūs, bet reikalauja daug laiko ir kantrybės parodyti poveikį. Juose yra kai kurių cheminių medžiagų, tokių kaip TBS, kojo rūgšties, alfa arbutinas ir hidrochinono, kurie padeda ištirpti tatuiruotę. Pritaikius šiuos kremai gali sukelti nuolatinį randai ir galimo šalutinio poveikio.

Atgal į TOC

8. Lazeriniai Tatuiruotės pašalinimas

Tai lazerinis tatuiruotės pašalinimas technika apima skverbtis ir iširus tatuiruotė dalelių, kurios yra švirkščiamas į odą su lazeriu pagalba.

Atgal į TOC

Yra daug skirtingų tipų gydymo lazeriu, kurie yra naudojami tatuiruotės pašalinimo.

A. Pasyvus gydymas lazeriu

Pasyvus gydymas lazeriu yra viena iš pigiausių tatuiruotės pašalinimas gydymo būdai. Tačiau šis metodas sukelia jūsų tatuiruotė išnyks tik iš dalies. Tai yra priežastis, dauguma klientų jaustis nusivylęs po pasirinkdamas šį metodą.

B. Aktyvus gydymas lazeriu

Aktyvus gydymas lazeriu yra viena iš geriausių būdų, kaip pašalinti tatuiruotes visam laikui. Tatuiruotė šalinimo mašina sugenda spalvų pigmentus į mažesnes daleles, kurios gali būti lengvai absorbuojami į kūną. Tačiau, tai nėra sėkmingas pašalinti spalvos tatuiruotes. Tai brangus tatuiruotės pašalinimas technika.

C. Q-Switched Ruby gydymas lazeriu

Q-keitimą rubino gydymas lazeriu yra labai veiksmingi šalinant Posiniaczony pigmentų, esančių tatuiruotė. Tačiau šis metodas neveikia žalia, geltona ir raudona spalvomis.

D. Q-Switched ND-YAG lazeris gydymas

„Q-komutatoriai ND YAG dar žinomas kaip Neodimio, priemaišinio itrio aliuminio granato lazerio spinduliai matomi žmogaus akis ir geriausiai veikia pašalinti spalvotus rašalus, kaip raudona, mėlyna, geltona, juoda ir žalia. Lazerio spinduliai yra kalio titanilo fosfato kristalai, kurie padeda dvigubai lazerinių šviesų dažnį ir pasiekti giliau į odos vidinius audiniams, išskyrus kitų lazerio spinduliai.

El. Q-Switched aleksandrito gydymas lazeriu

Tai yra viena iš populiariausių ir efektyviausių gydymo lazeriu, nes ji turi galimybę pašalinti likusių žalių pigmentais, taip pat, kuris yra neįmanoma su kitais vaistais. Jis yra vienas iš brangiausių ir veiksmingiausių gydymo lazeriu.

Šių tatuiruotės pašalinimas metodų veiksmingumas priklauso nuo rašalo tipo, dydžio tatuiruotę, vieta, ir tatuiruotė amžiaus. Be to, jei jūs planuojate eiti su bet kuriuo iš minėtų metodų, reikia žinoti, kad jis gali atsirasti stiprus skausmas ir randai.

Dabar, kad žinote, kaip pašalinti nuolatinį tatuiruotė, aš norėčiau pasiūlyti, kad, o ne eiti per visas skausmo ir problemų, gerai pagalvokite prieš gaudamos rašalu. Galutinis sprendimas yra tavo!

Tikimės, kad jums rasti šis straipsnis buvo naudingas. Pasidalinkite savo nuomonę žemiau komentarų laukelyje.

load...