7 Taylor Swift tatuiruotes, kurias galite išbandyti

Taylor Swift yra populiarus kantri muzikos dainininkė. Ji gimė 1989 metais JAV. Jos debiutinis albumas, Tim McGraw, buvo trumpąją hit ir padarė jai įžymybe per vieną naktį. Taylor Swift yra žinomas dėl savo patrauklios persona, kuri leidžia jai prijungti iškart su savo daug gerbėjų ir auditorijai.

Be to daug netikrų tatuiruočių, ši jauna ir elegantiška dama taip pat išgraviruotas tikrą tuos ant jos kūno. Kai matomos sritys, kuriose jos tatuiruotės gali būti pastebėtas, yra kairiojo riešo, jos dešinėje ir kairės rankos apačia.

Geriausi Taylor Swift Tatuiruotės:

Čia yra 7 Taylor Swift tatuiruotės jūs tiesiog myliu!

1. Ši tatuiruotė buvo rašalu ant Taylor Swift ant kaklo. Šriftas, kurioje jis buvo sukurtas labai patrauklus. Tatuiruotė parodė savo Exes vardus rašoma rašalu. Pasak žiniasklaidos, tai yra suklastotas vienas.

load...

2. Taylor Swift mėgsta puikuotis laikinų tatuiruočių įvairiose vietose ant jos kūno. Tatuiruotė parodyta čia buvo laikina, taip pat. Tai buvo padaryta ant jos kairės rankos. Jis tarė: „Pasakyk man viską, ką norite išgirsti, kaip ji buvo jūsų mėgstamiausia metų“. Šie žodžiai iš apdovanojimai dainą „The Dixie Chicks“. Jauna dainininkė atrodo labai įtakoja Dixie Chicks.

3. 13 yra Taylor Swift anketa laimingas skaičius. Vadinasi, ji gauna numerį, sudarytą ant dešinės rankos prieš labai parodyti. 13, taip pat jos gimimo data. Taylor Swift mano, kad jos dešinė ranka yra atsakingas už visą savo sėkmės ir likimo. Šio tatuiruotė kontūrai buvo padaryta juoda ir buvo pripildytas shimmery mėlynu rašalu.

4. Ši tatuiruotė buvo rašalu ant Taylor Swift rankos. Jis turėjo song lyrics – „Gali šie prisiminimai pertrauka mūsų rudenį“. Tai Taylor Swift tatuiruotė turėjo tris blizgučiai širdis pabaigoje, kad atrodė labai moteriška ir mielas. Iš spalvinga blizgučiai užpildyti kiekvienas širdyje prisilietimas suteikė jam papildomą žavesį ir Girly moteriškumą.

load...

5. Ši žvaigždė tatuiruotė Taylor Swift yra vienas suklastotas vienas. Tai buvo padaryta ant jos viršutinės krūtinės reklamos fotosesiją. Tatuiruotė buvo rašalu ant viršutinės dalies savo dešinę krūtinės.

6. Šis širdies tatuiruotė yra suklastotas vienas, kad iš pradžių buvo pagamintas su chna. SWIFT myli tatuiruotes, kurie yra pagaminti iš širdies dizaino. Tai paprasta ir blaivus dizainas, dar atrodo labai elegantiškas. Ši širdies tatuiruotė prideda Girly žavesio gražus Taylor pėsčiomis.

7. Ši tatuiruotė ant Taylor Swift pėda tapo labai populiarus su savo gerbėjų. Ji gavo tai rašalu jos albumo „Fearless“. Jos gerbėjai buvo Besivystantis šį tatuiruotę ant savo kojos, nugaros, kaklo ir riešo. Tai labai paprasta teksto tatuiruotė, tačiau gana žavinga ir unikali.

Taigi, kuris iš jų būtų jums patinka puikuotis? Ar mums pasakyti komentuojant žemiau!

load...