7 sunkių migdolų šalutinių poveikių

Migdolai visada buvo daug maistinių medžiagų ir energijos šaltinis. Vaikams, migdolai yra daug Munchies dalis, suaugusiems žiūrėti savo svorį, migdolai yra užkandžių. Migdolų yra supakuota su angliavandenių, baltymų, riebalų, magnio ir daugiau. Štai kodėl jūs pamatysite, kad migdolai sudaro neatskiriamą Pusryčiai daugelio Indijos namų ūkių. Galima valgyti migdolų, kaip žalios arba skrudintos. Migdolai yra taip pat prieinama kaip miltų, sviesto, aliejaus ir migdolų pieno! Nesvarbu, kaip viena sunaudoja ją, migdolai suteikia mūsų kūno sveiką dozę maistinių medžiagų.

Bet kaip sakoma, per daug nieko nėra sveika. Tas pats taikoma ir migdolų per daug.

Į viršų 7 šalutinis poveikis Migdolai:

Nors yra daug naudos vartojimo migdolai, jie ateis su savo dalį šalutinį poveikį. Kai kurie iš migdolų šalutinis poveikis yra nurodyti žemiau:

1. Virškinimo problemų:

Vartojančiomis migdolų daug gali sukelti vidurių užkietėjimą ir pilvo pūtimas, nes jie yra aukštos pluošto. Jei jūsų kūnas nenaudojamas tvarkymą daug ląstelienos, jis gali sukelti skrandžio sutrikimus. Nes riešutai yra sunku virškinamas, veda į pertekliaus streso ant pilvo. Jei turite silpną virškinimo sistemą ir yra linkę į virškinimo sutrikimai, turite kontroliuoti savo migdolų suvartojimą. Vienas iš būdų dirbti tai geriant daug vandens. Bet taip pat reikia nepamiršti, kad gerti per daug vandens veda į natrio pusiausvyros organizme.

load...

2. Vaistai Sąveika:

Jei esate mangano-turtingas dietos ir vartoji migdolus, ji gali sukelti vaistų sąveika. Taip yra todėl, migdolai taip pat gausu mangano. Didelis kiekis mangano organizme sąveikauja su vidurių, antibiotikų ir tam tikrų kraujo slėgio vaistus. Jums tik reikia nuo 1,3 iki 2,3 mg mangano į savo dienos racioną.

3. Perdozavus vitamino E:

Mes reikalaujame, kad apie 15 mg vitamino E per dieną. Vartoja didelius kiekius migdolais, tai galima pasiekti virš 1000mg reikiamo suvartojimo. Šalutinis poveikis perteklius vitamino E yra viduriavimas, vidurių pūtimas, neryškus matymas, galvos skausmas ir svaigulys, mieguistumas.

4. Svoris Pelnas:

Vienas iš pagrindinių migdolų riešutų šalutinis poveikis yra svorio prieaugis. Nuo migdolai yra 14g riebalų ir 163 kalorijų už unciją. Jei nesate deginimas toli pakankamą kiekį kalorijų, jums tikrai krūva svarų, kaip jūsų organizmas kaups perteklinius kalorijų kaip riebalai. Taigi įtraukti migdolus į savo dienos racioną kaip valgio planą. Jei išlaikyti savo svorį, įsitikinkite, migdolai yra dalis jūsų 2000 kalorijų. Jei bandote numesti svorio, tada tegul migdolai būti per 1200 – 1500 kalorijų.

5. Padidina Toksiška kiekį organizme:

Tai vienas iš pagrindinių šalutinio poveikio valgyti migdolus pernelyg daug. Karčiųjų migdolų yra žinoma, kad yra vandenilio rūgšties, kuri veda į simptomų, tokių kaip sulėtėjimui nervų sistemos, kvėpavimo problemų, kad taip pat gali būti mirtinas.

6. Alerginės reakcijos

Tai retas šalutinis poveikis, tačiau kai kurie žmonės parodė alergines reakcijas į migdolais. Čia simptomai bus bėrimas, pasunkėjęs kvėpavimas ir tt

load...

7. Dalyvavimas bakterijų:

Šis šalutinis poveikis yra būdingi ne migdolais, tačiau būdamas su riešutiniu šeimos dalis, migdolai yra linkę bakterijų augimui. Priklausomai nuo to, kur jie auginami, migdolai gali būti atliekamas kenksmingų bakterijų augimui, kuris gali sukelti sveikatos problemų, jei jų vartojama be tinkamo valymui. Iš tiesų, daugelyje šalių parduodant neapdorotus migdolai yra neteisėtas.

Taigi, dabar, kad jūs žinote, migdolai šalutinį poveikį, priimti pagrįstus sprendimus ir likti sveikas ir saugus. Nėra jokių abejonių, apie tai, kad migdolai yra gerai mūsų sveikatai, bet saikingai yra raktas. Pasitarkite su savo dietologu ir nuspręsti, kiek migdolai per dieną yra gerai.

Leiskite mums žinoti, jokių kitų šalutinių poveikių, migdolų, kad turite patirties komentarus skyriuje žemiau.

load...