7 sėdintys jogos atstovai, kurie jūsų sveikatai dirbs stebuklus

Kas trenkia tau kai manote naudotis? Veikia, šokinėja, praleidžiant, ir nieko, kad saugo jus iki ir judėti. Ką daryti, jei aš sakiau jums gali naudotis net sėdint? Pratimai, kurie yra efektyvus ir puikus jūsų sveikatai. Nežinote, kas tai galėtų būti? Mes nebus išsaugoti jūs laukiate nebėra. Check out šių 7 sėdinčių jogos pozas, kad bus dirbti stebuklai jūsų sveikatai. Jūs žinote, ką aš kalbu apie.

Prieš tai tegul sužinoti apie sėdi joga.

Kas sėdi Joga?

Jogos asanos yra daug sėdint, stovint, ir gulint pozas derinys. Kiekvienas rinkinys turi įtakos tam tikrą skyrių kūno ir turi savo unikalių privalumų. Sėdi jogos asanos yra variantų asanas, kad reikia atlikti sėdint ant žemės. Jie idealiai tinka lankstumo ir geriausiai tinka tiems, tik pradeda mokytis jogos, nes jie yra lengvai pritaikomi bet ištvermės lygį.

Paimkime bent kai kurie iš jų toliau išvaizdą.

Sveikatos gerinimas Balniniai jogos kelia

  1. Sukhasana (Lengvas Pose)
  2. Padmasana ( „Lotus Pose)
  3. Baddha Konasana (drugelis Pose)
  4. Vajrasana (Deimantiniai Pose)
  5. Bharadvajasana (mato gerai Pose)
  6. ARDHA MATSYENDRÂSANA (Pusė Stuburo Tvist)
  7. Paschimottanasana (Sėdi priekį lenkimo)

1. Sukhasana (Lengvas Pose)

Sukhasana arba Easy Pose puikiai tinka pradedantiesiems. Tai paprasta ir lengva, kaip rodo pavadinimas. Jis taip pat yra poza sėdėti meditacijai. Todėl, praktikuojančių tai ryte veikia geriausiai. Ar ant tuščio skrandžio, jei jūs planuojate sekti jį su kitų asanų. Sukhasana yra pradedantysis lygis Vinyasa jogos asanos. Sėdėti jame tol, kol jis yra patogus.

Sveikata Privalumai Sukhasana

Sukhasana pailgina nugarą ir praplečia savo collarbones. Ji ramina savo protą ir gydo psichikos nuovargis. Jis taip pat pagerina kūno laikyseną ir masažai jūsų blauzdos raumenys. Poza padeda jums jaustis pagrįstas ir mažiau streso ir suteikia ramybė ir ramybės jausmą.

load...

Norėdami sužinoti daugiau apie asaną ir kaip tai padaryti, spauskite čia: Sukhasana

Atgal į TOC

2. Padmasana ( „Lotus Pose)

Padmasana arba Lotus Pose yra asanos pavadintas po lotoso, An laimingas simboliu. Daugelyje kultūrų, lotoso reiškia teigiamų aspektų, ir kad tikrai yra ką asanos yra pagrįstas. Praktikos Padmasana ryte arba vakare, nebūtinai ant tuščio skrandžio. Tai yra tarpinis lygis Hatha joga asanos. Laikykite jį nuo 1 iki 5 minučių.

Sveikata Privalumai Padmasana

Padmasana driekiasi savo kulkšnių ir kelius. Tai padidina jūsų dėmesį span, ir saugo savo stuburo tiesiai. Tai palengvina iš menstruacijų problemas ir atstato energijos lygį. Sukhasana stimuliuoja dubenį ir šlapimo pūslės ir saugo jūsų sąnariai ir raiščiai lanksti.

load...

Norėdami sužinoti daugiau apie asaną ir kaip tai padaryti, spauskite čia: Padmasana

Atgal į TOC

3. Baddha Konasana (drugelis Pose)

Baddha Konasana ar drugelis Pose yra asanos, kad atrodo kaip drugelis mojavimo sparnais. Ji taip pat panašus į darbe batsiuvys. Vadinasi, ji taip pat vadinama Cobbler Pose. Praktikos Baddha Konasana rytais ar vakarais ant tuščio skrandžio. Nuplasnoti ir palaikykite kelti nuo 1 iki 5 minučių.

Sveikata Privalumai Baddha Konasana

Baddha Konasana stimuliuoja prostatos ir inkstus. Jis pagerina kraujo apytaką, driekiasi kelius ir mažina lengvai depresijai. Poza ramina Ischias ir mažina menopauzės simptomus. Tai gydomoji astmos ir padeda palengvinti gimdymo.

Norėdami sužinoti daugiau apie asaną ir kaip tai padaryti, spauskite čia: Baddha Konasana

Atgal į TOC

4. Vajrasana (Deimantiniai Pose)

„Vajra“ sanskrito kalba reiškia deimantas. Taigi, dar vienas vardas Vajrasana yra Diamond kelti. Praktikuojančių Vajrasana padeda jums tapti tokia pat stipri, kaip deimantas. Poza geriausiai veikia po to, kai valgį, skirtingai nuo daugelio kitų asanų. Tai pradedantysis lygis Vinyasa jogos asanos. Laikykite jį nuo 5 iki 10 minučių.

Sveikata Privalumai Vajrasana

Vajrasana pagalba virškinimą ir mažina riebalų klubų. Jis atpalaiduoja savo kūną ir padeda kovoti su skrandžio sutrikimus. Jis gydo šlapimo problemas ir padeda apatinę kūno tapti lankstesnė. Poza tonizuoja savo šlaunų ir gydo sąnarių skausmus. Ji taip pat tarnauja kaip artritu sergančių pacientų skausmą malšinantis vaistas.

Norėdami sužinoti daugiau apie asaną ir kaip tai padaryti, spauskite čia: Vajrasana

Atgal į TOC

5. Bharadvajasana (mato gerai Pose)

Bharadvaj yra viena iš septynių didžiausių aiškiaregių Indijos pavadinimą. Asanos gauna jo pavadinimą iš jo. Praktikos ją ryte ant tuščio skrandžio ar vakare užtikrinant 4 iki 6 valandų atotrūkį nuo jūsų paskutinio valgio. Bharadvajasana yra tarpinis lygis Hatha joga asanos. Laikykite jį nuo 30 iki 60 sekundžių.

Sveikata Privalumai Bharadvajasana

Bharadvajasana driekiasi savo liemens ir stimuliuoja pilvo organus. Jis reguliuoja medžiagų apykaitą ir detoksikuoja organus. Jis taip pat mažina nugaros skausmą ir kaklo skausmus. Poza saugo jus nuo negatyvumo ir padeda jums eiti per savo dieną grakščia būdu.

Norėdami sužinoti daugiau apie asaną ir kaip tai padaryti, spauskite čia: Bharadvajasana

Atgal į TOC

6. ARDHA MATSYENDRÂSANA (Pusė Stuburo Tvist)

ARDHA MATSYENDRÂSANA taip pat vadinamas Half valdovas Žuvys Pose, nes tai reiškia, kad sanskritas. Tai sėdi stuburo Tvist veikia geriausiai, kai praktikuojama ryte ant tuščio skrandžio ir švarių viduriai. ARDHA MATSYENDRÂSANA yra pradedantysis lygis Hatha joga asanos. Laikykite jį nuo 30 iki 60 sekundžių.

Sveikata Privalumai ARDHA MATSYENDRÂSANA

ARDHA MATSYENDRÂSANA tonizuoja jūsų abs, energizuoja savo stuburą, ir atveria savo kaklą ir pečius. Ji valo jūsų vidaus organus ir pašalina atliekas. Poza taip pat stimuliuoja kepenis ir plaučius. Jis išskiria papildomą šilumą iš organų ir padidina deguonies tiekimą į plaučius.

Norėdami sužinoti daugiau apie asaną ir kaip tai padaryti, spauskite čia: ARDHA MATSYENDRÂSANA

Atgal į TOC

7. Paschimottanasana (Sėdi priekį lenkimo)

Paschimottanasana arba Sėdi Persiųsti Bend yra asanos, kad atrodo iš pažiūros patogu, bet ginčija laikyti. Praktikos ją ryte ant tuščio skrandžio ir švarių viduriai arba vakare po 4 iki 6 valandų tarpas nuo paskutinio valgio. Paschimottanasana yra pagrindinis lygis Hatha joga asanos. Laikykite jį nuo 30 iki 60 sekundžių.

Sveikata Privalumai Paschimottanasana

Paschimottanasana yra nusiraminti. Tai sumažina pilvo riebalų ir pašalina dirglumą ir pyktį. Poza pagerina stuburo lankstumą ir subalansuoja mėnesinių ciklą. Jis gydo skrandžio skausmas ir kūno silpnumą ir apsaugo Jus nuo diabeto.

Norėdami sužinoti daugiau apie asaną ir kaip tai padaryti, spauskite čia: Paschimottanasana

Atgal į TOC

Dabar galime atsakyti į kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus apie joga.

Ekspertų atsakymai skaitytojams Klausimų

Ar turiu kreiptis vegetaru praktikuoti jogą?

Joga tiki ahimsa koncepcija, bet pasirinkimas yra palikta atvira praktikas.

Ką man reikia pradėti jogos praktika?

Jūsų pilnas dėmesio ir koncentracijos, o gal vandens butelis ir jogos kilimėlis, yra viskas, ko jums reikia norint pradėti praktiką.

Vietoj įtemptų veiklos, jei norite sėdėti kampe ir ramiai naudotis, tada sėdi jogos asanos yra geriausias variantas jums. Šios asanos nėra taip paprasta, kaip jie atrodo, ir jie turi didelį poveikį įvairioms organizmo funkcijoms. Taigi, pabandykite aukščiau ir pasakyti mums, kaip patirtis buvo.

load...