7 rūšių Maybelline teptukai ir jų nauda

Man patinka, kaip dauguma Maybelline mascaras yra prieinamos, bet efektyvus. Iš tiesų tai ne tik apie mascaras; visi kiti produktai taip pat yra labai protinga kaina, kaip, palyginti su kitais prekių ženklais. Ir geriausia dalis yra tai, kad „Maybelline niekada kompromisų dėl kokybės tiek. Taigi, šiandien aš einu papasakoti apie „geriausių mascaras galimų pagal Maybelline“. Blakstienų tušas yra labiausiai pamiršti makiažas produktas, bet jei norite sustiprinti savo akis tada ji yra tikrai gera.

Geriausios Maybelline MASCARAS rinkoje

1. Maybelline Colossal Volum ‘Express tušas Vandeniui atsparus:

Pirkti Maybelline Colossal Waterproof tušas Dėl ₹ 320.00 @ www.amazon.in/maybelline-colossal-waterproof-mascara

Tai Maybelline milžiniška tušas yra dviejų variantų vienas yra atsparus vandeniui, o kitas plaunamas, todėl jūs galite pakeisti rinktis. Ji priduria tūrį Jūsų blakstienas ir daro jiems atrodo pilnesnis be drumzlių, net jei taikomos 2 – 3 sluoksniais. Jis atveria akis ir daro jiems atrodo didesni taip pat. Iš lazdelę Zjeżyć, kad paraiška lengva ir nuoseklumas, taip pat gera, ty nei per sloga, nei storas.

load...

2. Maybelline Hypercurl Volum ‘Express tušas:

Pirkti Maybelline Hypercurl tušas Dėl ₹ 295,00 @ www.amazon.in/maybelline-hypercurl-mascara

Tai tušas iš Maybelline yra tikrai gera kiekvieną dieną blakstienų tušas, nes ji lieka visam dieną ir prideda apimtis blakstienas. Taip pat garbanos savo blakstienas nes lazdelę šeriai yra išlenkti ir palaikykite garbanos ilgiau. Jis yra atsparus vandeniui, kuris yra puikus vasaromis ir tai lengva imtis jį išjungti su valikliu. Jis neapsunkina blakstienas, taip pat nėra grumstas ne visiems.

3. Maybelline pagalvėlės tušas:

Pirkti Maybelline pagalvėlės tušas Dėl ₹ 461,00 @ www.amazon.in/maybelline-falsies-mascara

Tai tušas ateina patrauklią raudonos siurblio vamzdį ir lazdelė leidžia lengvai taikyti tušas mano apatinių blakstienų ir kampe blakstienas. Jis gerina blakstienų ilgį ir taip pat priduria tūrį jiems nežiūrėdami per-top. Jis neturi grumstas net tepdami 3 sluoksnių, kurie yra pagirtina. Jei jūs ieškote ne vandeniui tušas tai Maybelline pagalvėlės tušas yra verta pabandyti, bet jei norite vandeniui vieną tada jums reikės apsižvalgyti.

4. Maybelline Ilgas Ekstremalus Stiletto Neperšlampami tušas:

Tiems, kurie gyvena ne Indijoje, šį ilgą Ekstremalus Stiletto blakstienų tušas iš Maybelline yra geriausias pasirinkimas pasiimti. Tai pailginti blakstienas, kurios daro blakstienos atrodo ilgesnės be clumpy ir ieško suklastotas. Šio lazdelę šeriai yra mažos todėl prašymas paprastas ir jis neapsunkina plaukus. Jis yra atsparus vandeniui blakstienų tušas ir taip lieka ant jūsų blakstienas per visą dieną.

load...

5. Maybelline Didžiosios blakstienų tušas – Atviras Skaidri:

Pirkti Maybelline Išvalyti Skaidri tušas Dėl ₹ 2,407.00 @ www.amazon.in/maybelline-clear-transparent-mascara

Tai skaidrus tušas ir idealiai tinka tiems, kurie nenori juodas blakstienas, bet tiesiog nori juos didinti. Ji suteikia natūralią išvaizdą jūsų akis, atskiriant blakstienas, taip pat keltuvai juos. Jame taip pat yra Pro Vitaminas B5, kurie padeda stiprinti savo blakstienas, kai naudojamas religiškai. Tai kontaktiniai lęšiai saugios ir oftalmologas išbandytas, todėl jūs galite naudoti ją nesibaimindami.

6. Maybelline Didžiosios blakstienų Didelis Plaunamas tušas – Blackest Juoda:

Pirkti Maybelline blackest Black tušas Dėl ₹ 758,57 @ www.amazon.in/maybelline-blackest-black-mascara

Tai tušas yra juodos spalvos ir ji teigia, ištęsti ir sustorėti blakstienas, kurios ji nuostabiai. Jis atveria akis ir yra atsparus vandeniui per tai reiškia, kad lieka visai dienai neišsitepant arba išblukimo. Lazdelę yra didelis ir tankus todėl paprasta naudoti. Jis neturi grumstas net po kelis sluoksnius taikymo, kuri leidžia puikiai tinka kasdieniniam naudojimui.

7. Maybelline blakstienų Stiletto Gundantis tušas:

Pirkti Maybelline Lash Stiletto Gundantis tušas Dėl ₹ 2,499.00 @ www.amazon.in/maybelline-lash-stiletto-voluptuous-mascara

Šis tušas turi „S-formos šepetys, kuri leidžia taikymą lengvą net ant apatinių blakstienų. Jis gerina akių blakstienų ilgį ir taip pat priduria tūrį nežiūrėdami per-top ar netikras. Jis neturi grumstas ne visi, todėl galite kreiptis tiek paltus, kaip jūs norite. Jis lieka visai dienai, nes jis yra atsparus vandeniui ir žymekliams atsparus tiek. Tai kontaktiniai lęšiai saugus ir oftalmologas išbandyta per daug.

Kuris jūsų mėgstamiausias tušas iš Maybelline? Dalis komentarus skyriuje žemiau.

load...