7 proc. Kūno riebalų dieta – išsamus vadovas

Ar dėl dietos, kuri padeda jums išlaikyti tinkamą kūno riebalų Lookout? Ar manote, kad lieknas skaičius yra tik įžymybės? Na, pagalvokite dar kartą! Mes pateikiame jums dietos, kad iš tikrųjų veikia! Taip, jūs girdėjote, kad teisinga! Dietos planas, kuris veikia!

Tai 7% kūno riebalų kiekio dietos, mes kalbame apie. Ar norėtumėte sužinoti daugiau? Skaityk!

7 procentų Kūno riebalų dietos – trumpas:

Jei jūs paprašykite savo draugų, kiek riebalų yra reikalaujama turėti atspalvių paveiksle ir sveiką kūną, ji bus sukelti diskusijas. O 15 iki 10 procentų riebalų savo kūno reiškia, kad esate sveikas, kai kurie žmonės gali norėti toliau stumti voką ir imtis jį žemyn iki 7 procentų, o rimtos priežasties! Tyrimai rodo, kad 7 proc kūno riebalų yra optimalus ir užtikrina, kad jūsų kūnas yra tinkami kovoti ir apsisaugoti toli negalavimų.

Bet kaip visų dalykų gerų, pasiekti 7 proc riebalų nėra lengva užduotis! Už tai, ko jums reikia laikytis tinkamai subalansuotos mitybos ir griebtis konkrečių pratimų. Tai 8 savaičių fitneso planą ir mityba gali padėti jums gauti pavydėtiną figūrą. Savaites gali būti tad šiek tiek sunku, tačiau rezultatai yra verta!

load...

1-oji savaitė:

Jums reikės 4 kartus per dieną. Pirmasis patiekalas turės kiaušinių frittata, o antrasis virti tilapija ir pusę puodelio avižų. Trečiasis patiekalas turėtų sudaryti virtų jautienos, pusė puodelio virtų rudųjų ryžių ir 1 puodelis žalios daržovės. 4-oji ir iš anksto treniruotės miltai bus sudarytas iš grietinėlės ryžių, 50g išrūgų izoliato. Padaryti ją su migdolų sviestu ir vandeniu. Per treniruotę jūs galite įsiurbimo 40g kazeino hidrolizatas, 90g angliavandenių. Pranešimo treniruotės, 5-oji miltai turėtų apimti 2 Migdolų-obuolių-Yam blynai. Paskutinis patiekalas bus virti liesos baltą žuvį ir daržoves su baltymų Uoga trapumą tarnauja.

ON OFF dienų, turėsite 6 maistą, kuri apimtų visą kiaušiniai, grynas kokoso aliejus, virti vištienos, Ezechielio skrudinta duona, saldžiųjų bulvių, ekologiškų sviestas, ir tt Šiuo savaitę, jūs turėtumėte treniruotės 4 dienas. Tai turėtų apimti svorio mokymo ir kardio. Kardio sesijos turėtų apimti 45 minučių pėsčiomis.

2-oji savaitė:

Dėl darbo dienomis 2-ame savaitę miltai bus tiksliai bus kaip pirmą savaitę. Tačiau susilaikyti nuo vartojimo avižų. Tas pats pasakytina ir apie valgį off dienas šią savaitę.

Per šią savaitę per daug, jums reikia padaryti svorio mokymo 4 dienas. Dėl širdies, pakelti savo ėjimo trukmę iki 50 minučių.

3-oji savaitė:

Trečią savaitę, darbo dienos maistas išliks toks pats kaip ir 2-oji savaitė. Jūs tokią pačią strategiją off dieną valgio.

load...

Per šią savaitę, jums bus įgyvendinti 5 dienas ir išlaikyti vieną dieną dirbti ant kojų vieni. Dėl kardio, daryti 50 minučių vaikščioti Brisk greičiu.

4-oji savaitė:

Darbo ir ne dienos maistas išlieka ta pati per 4 savaitės. Net mankšta ir širdies kasdienybe sekti paties modelio ankstesnio savaitę. Ar kokteilį padarytą 10g BCAA ir valgyti jį per kardio sesijoje.

5-oji savaitė:

Patiekalai ir toliau bus tas pats per 5 savaitės, tiek ne darbo dienomis ir darbo dienomis. Tačiau mankšta laikas apima šešių dienų dabar. Papildomos dieną skirtas svorio mokymo nugarą. Širdies rutina lieka ta pati, kartu su vartoja kokteilį.

6-oji savaitė:

Nors maistas toliau kaip įprasta 6 savaitės, pratybos riba pasiekia aukštas. Dabar, jums reikės dirbti kiekvieną savaitės dieną, už svorio mokymo sesijų. Tai apims visas savo kūno dalis, pažodžiui. Jums reikės daryti kardio 4 dienas per savaitę, ir tai bus 50 minučių pėsčiomis. Pakratymo vartojimas vyks taip pat.

7-oji savaitė:

Maitinimas būtų sekti tikslią modelis ankstesnio savaitę ir tą patį galima pasakyti ir apie svorio mokymo sesijų. 50-minutės širdies sesijos turėtų nusileisti iki 3 dienų per savaitę dabar.

8. O praėjusią savaitę:

Ne-darbo dieną ir darbo dienos patiekalai išlieka tos pačios. Šią savaitę jums laikytis 7 dienų treniruotės režimo svorio mokymo sesijų. Širdies sesijos liks 3 dienas, ir jums bus vaikščioti daugiau 5 minučių kiekvieną dieną.

Nors daugelis iš jūsų gali rasti šį 7 proc kūno riebalų dietos plano kaip vienas iš tų daugelio reklamų mes reikalaujame, kad jūs suteikiate jai pabandyti! Per keturias savaites, bus ne tik pajusite lengvesni, bet ir daugiau atjaunėjusi ir energingi!

Kaip buvo šis pranešimas jums padėjo? Papasakokite komentuojant į žemiau esantį laukelį!

load...