7 privalumai ir 5 šalutiniai poveikiai iš

Ar jūs kada nors girdėjote apie „Coca arbata? Per šimtmečius, ši arbata buvo naudojama vietinių žmonių, kurie gyvena Andų kalnų Pietų Amerikoje. Ši arbata yra žinoma, kad nemažai privalumų, nes ji yra junginių, tokių kaip inulinas, phytonutrients ir alkaloidų. Kokos lapai taip pat yra vitaminų A, C, E, taip pat B2 ir B6.

Be to, šis vaistažolių arbata turi savo šalutinį poveikį taip pat. Skaitykite daugiau sužinoti apie kokos lapų arbatos, ir kaip sveika tai gali būti už jus.

Privalumai Coca Tea:

Štai „Coca arbatos nauda:

1. Didina Energetika:

Iš kokos augalo lapai yra junginio, vadinamo inulinas, kad skleidžiančią stimuliuoti. Pasak mokslininkų, tai šis junginys, kuris daro Coca arbatos padidinti energijos lygį organizme. Ji taip pat padeda skatinti psichikos dėmesio. Ši arbata yra stimuliuoti yra panašus į kavos, bet kaip Coca palieka trūkumą kofeino, korinis mechanizmai jis veikia per skiriasi.

load...

2. Didina imuninę sistemą:

Yra didelis įvairių vitaminų kokos arbata, kurios gali turėti antioksidacinių savybių. Šie vitaminai gali vaidinti svarbų vaidmenį skatinant imuninę sistemą. Tai reiškia, kad jūsų kūno gebėjimas sunaikinti junginius savo kraują, kad yra potencialiai toksiški yra gerokai padidėjo.

3. Mažina širdies ir kraujagyslių ligų:

Pasak tyrimų, Vitaminai C ir E bei antioksidacinių savybių jie turi padaryti Coca arbata naudinga sveikatai. Tai šių maistinių medžiagų ir jų antioksidantas veiksmų, kad gali padėti sumažinti susirgti įvairių rūšių širdies ir kraujagyslių ligų riziką.

4. Sumažina aukščio ligos:

Per šimtmečius, Coca arbata buvo naudojama Pietų Amerikoje atleisti įvairių simptomų aukščio ligos. Jūs galite išvengti pykinimas, vėmimas, viduriavimas ir skrandžio iki egzotišku ant kokos arbata. Tyrėjai mano, kad tai yra B grupės vitaminų ir alkaloidų buvimas, kuris suteikia šiam žolelių arbata savo poveikį aukščio ligos. Tai yra todėl, kad „Coca arbata gali padėti pagerinti deguonies įsisavinimą ir kraujotaką metrų aukštyje.

5. Gerina virškinimą:

Tie patys alkaloidai ir vitaminai, kurių yra kokos arbatos, kad ji veiksminga priemonė virškinimo. Jūs galite gauti atleidimą nuo virškinimo problemų gerdami šį žolelių arbata. Tai dažniausiai naudojamas Pietų Amerikoje, kaip veiksmingas natūralus gydymo daugelį problemų, kurios yra susijusios su virškinimo.

6. Reguliuoja kraujo gliukozės:

Kokos lapai taip pat yra kalcio, geležies, ir Riboflavinas. Su vitaminu A, šių maistinių medžiagų gali padėti reguliuojant gliukozės kiekį kraujyje jūsų kūno. Tai, savo ruožtu, pagerina medžiagų apykaitą ir gali vaidinti svarbų vaidmenį mažinant riziką susirgti diabetu, taip pat nutukimo.

load...

7. Skatina svorio:

Pasak ekspertų, tam alkaloidai, kurie rasti kokos arbata gali turėti galimybę skatinti svorio. Šie alkaloidai gali vaidinti svarbų vaidmenį didinant lipolizę, kad yra mobilizuoti ir skaidyti riebalų rūgščių jūsų kūno energijos procesas. Kai geriate šią arbatą reguliariai, tai gali padidinti natūralų organizmo gebėjimą deginti riebalus ir galiausiai padėti sumažinti kūno riebalus.

Šalutinis poveikis „Coca Tea:

Kaip saugiai yra Coca arbata? Tai klausimas, kuris dažnai klausia žmonės, kurie girdėjo apie šį žolelių arbatos ir svarsto jį kaip vietoj kitų arbatų ar kavos gėrimą. Na, decocainized kokos arbata arba arbata lapų be kokaino, yra gana saugus ir dauguma žmonių, ypač jei imamasi įprastų sumas (1). Procesas, kuris yra naudojamas, kad kokos arbata yra labai skiriasi nuo proceso, kuris yra naudojamas išgauti ir padaryti kokainą iš kokos lapų.

Yra atsargumo, kad jums reikia imtis, jei jūs planuojate gerti kokos arbata. Leiskite mums pažvelgti į kai kuriuos iš kokos arbatos poveikis:

1. Gali sukelti persileidimus ir pan.:

Rekomenduojama, kad nėščiosios išvengti kokos arbata. Tai yra todėl, kad kokainas esančių kokos lapų gali sukelti persileidimus ar apsigimimus. Ji taip pat gali sukelti mažomis salų besivystančioms arba staigios kūdikių mirties sindromas. Krūtimi maitinančioms motinoms, taip pat turėtų likti nuošalyje nuo kokos arbatos, nes ji gali turėti neigiamą poveikį kūdikiams.

2. Pablogėja astmos:

Dėl astmos pacientų, išvengiant kokos arbata yra gera idėja (2). Kokaino esančių kokos lapų, net pėdsakų, gali padaryti sveikatos būklė. Tai geriausia nenaudoti coca bet kokia forma, jei jūs kenčia nuo astmos.

3. Bloginančiu širdies ligų:

Vėlgi, dėl kokaino esančių kokos, tai geriausia pacientams širdies ligų, laikyti atokiai nuo kokos arbata. Tai gali pabloginti Jūsų būklę ir gali sukelti komplikacijų.

4. Gali padidėti cukraus kiekis kraujyje:

„Coca gali smaigalys cukraus kiekį kraujyje tam tikrų žmonių. Jei esate diabetikas, jums turėtų vengti coca, nes tai gali turėti įtakos kraujo cukraus kontrolę.

5. Gali padidinti hipertenzija

„Coca gali sukelti aukštą kraujospūdį kai kuriems žmonėms. Jei esate linkę į hipertenzija, turėtumėte išvengti. Taip pat reikėtų vengti coca jei yra insulto arba jei turite turėti vieną istoriją rizika. Kokaino metu įmonėje kelia miršta iš skaldytų kraujagyslės smegenyse riziką.

Nors „Coca arbata turi nemažai privalumų, ji ateina su šalutiniu poveikiu, taip pat. Svarbu išlaikyti tai omenyje, prieš nusprendžiant vartoti šį gėrimą. Kaip ir su visais augalinių medžiagų, turėtumėte pasitarti su savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas prieš jums padaryti Coca arbata iš savo kasdienybės dalis.

Kaip buvo šis pranešimas jums padėjo? Leiskite mums žinoti, komentuojant į žemiau esantį laukelį!

load...