7 populiarių plaukų priauginimo salonai, Hyderabad

Plaukai priauginimui yra kažkas, kad prideda grožio ir žavesio savo išvaizda. Tai vienas iš didžiausių mados pareiškimų šių dienų ir moterys ketina visiškai kvailai su jais jų begalinis veislių. Plaukai priauginimui yra gana lengvas ir lankstus būdas atrodo nuostabi net negavus sumažinti savo plaukus arba pabandyti brangaus dažymas. Yra daug rūšių plaukų plėtinių rinkoje šiandien. Jūs tikrai turėtų eiti į priekį ir eksperimentuoti su jais pora. Jei atsitiktų gyventi esantys Hyderabad, Indija, jums tikrai turėtų eiti į priekį ir patikrinti gerų plaukų plėtinių salonas. Jei esate supainioti, leiskite man padėti jums per kai kurias iš geriausių grožio salonams ir salonams šiame mieste, kad kambariuose yra: plaukų plėtinių.

Leiskite mums turėti 7 geriausi plaukų plėtinių Hyderabad žvilgsnis:

1. Lakme Grožio salonas:

Lakme Grožio salonas įsikūręs Banjara Hills Haidarabadas. Čia profesionalai turi absoliučią rūpintis visiems odos ir plaukų problemas. Nesvarbu, kokios veido ieškote, arba kokia spalva norėtumėte jūsų plaukų pratęsimų, jie turi viską, ko jums reikia. Patikėkite, kad jūs will not regret ateina čia.

Žymus objektas: Prie Midway Kepimo

Kontaktinis telefonas: 040 – 66.622.290

load...

2. La Belle:

La Belle yra grožio salonas taip pat sveikatos ir odos centras, įsikūręs Šri Sadan bokštai Vivekananda kolonija į Kukatpally. Čia rasite visai daug galimybių stiliaus plaukus. Siūlomos šios vietos paslaugos yra visiškai veiksminga. Jūs galite susisiekti su jais per elektroniniu paštu, taip pat.

Žymus objektas: Netoli Vivekananda statula

Kontaktinis telefonas: 040 – 23.161.636

3. De Vogue „:

Vienas iš populiariausių ir garsiausių grožio salonuose visame Haidarabadas yra niekas kitas, kaip De Vogue. Jis įsikūręs Madhapur Haidarabadas. Čia siūlomos paslaugos yra beveik neribotos. Jei norite gerų plaukų pratęsimų, turėsite aplankyti šią vietą.

Žymus objektas: Į priešingą eismo juostą Vaizdo ligoninės

load...

Kontaktinis telefonas: 040 40211999

4. Jawed Habib Grožio salonas:

Jawed Habib Grožio salonas yra unisex salonas įsikūręs Banjara Hills Haidarabadas. Čia rasite kai kurie iš labiausiai stebinančių ir unikalių plaukų plėtinių. Štabų visada gali padėti jums su visais plaukų problemų rūšių. Prieš priimant galutinį sprendimą visada galite pasikonsultuoti su jais.

Žymus objektas: Banjara Hills

Kontaktinis telefonas: 040 23373968

5. Veidrodžiai salonas SPA:

Veidrodžiai salonas ir SPA yra populiariausias salonas įsikūręs Jubilee Hills Haidarabadas. Tai unisex salonas ir specializuojasi plaukų priežiūros. Kelionė plaukų plėtinių čia niekada nebus problema. Jie siūlo plaukų procedūros, kūno procedūros, SPA paslaugas ir daug daugiau. Jie priima kredito korteles taip pat. Jei ieškote ko nors, kad yra sudėtinga kokybės, tai yra vieta, jums reikia apsilankyti. Nėra taip, jūs ketinate apgailestauju apsilankymą veidrodžių salonas ir SPA.

Žymus objektas: šventė Restoranas

Kontaktinis telefonas: 040 23544236

6. Shahnaz Žolelių Grožio:

Shahnaz Žolelių Grožio įsikūrusi Sanath Nagar Haidarabadas. Jis yra vienas iš labiausiai žinomų grožio salonams rasite visame Haidarabadas. Plaukai plėtiniai čia yra išgalvotas ir prieinamos tuo pačiu metu. Nėra tikimybė, kad jums apgailestauju po naudojant savo produktus.

Žymus objektas: SRP kolonija

Kontaktinis telefonas: 9866188741

7. Latha Žolelių Grožio salonas:

Iš visų Hyderabad salonams, tai yra vienas iš geriausių įvertinti tie. Jis turi puikias plaukų priauginimas Jums kris meilės akimirka matote juos. Įsikūręs Bolarum, esantys Hyderabad, tai salonas su profesionaliais darbuotojais siūlo nuostabias paslaugas.

Žymus objektas: Šri Nagar Colony „

Kontaktinis telefonas: 9440565607

Tikimės, kad jums patiko šį postą. Dabar, kad žinote geriausius plaukų priauginimas, esantys Hyderabad, kurių vienas būtų pasirinkti? Nepamirškite pasidalinti savo vertingos patirties su mumis.

load...