7 paprasti Meditacijos metodai vaikams

Vaikai, kurie dar nepradėjo kalbėti žinoti, kaip veikia skirtuką. Yra tai, kad kažkas iš tėvų didžiuotis? Visai ne!

Kaip ir suaugusieji, žinome žalos dalykėliai gali sukelti ir bandyti jų išvengti, jei įmanoma. Bet kas apie vaikus? Kaip mes atitraukti juos nuo virtualaus pasaulio žavesio ir juos praleisti laiką iš tikrųjų?

Tai yra iššūkis. Bet nesijaudinkite, mes sugalvojome būdą jums.

Meditacija, taip, vaikams. Įdomu, jei jis veiks? Tikrai, jei jūs padaryti jį įdomus.

load...

Dabar nereikia sukti savo smegenis išsiaiškinti, kaip. Mes jau padarė už jus. Check out šių 7 meditacijos technikas vaikams.

Meditacija Vaikams

 Meditacija turi gydomąjį poveikį visiems, nepriklausomai nuo jų amžiaus. Vaikams, poreikis yra mažesnis, nes jie linkę būti daugiau metu, o ne overthink.

Bet ar jūs pastebėjote, kad vis daugiau vaikų požymių streso, neramumas, ir nerimo? Kažkas mes nesuprantame, nes mes vargu ar turėjo nors iš šių klausimų, kaip vaikams.

Dėl to, kad dalykėlių potvynio ir drastiškai sumažėjo veiklos lauke, vaikai kenčia nuo šių sąlygų. Ir tai yra tai, ką mes turime Nip užuomazgų, kol ji auga ir griuvėsiai vaiko gyvenimą.

Pirmieji vaikai praktikuoti meditaciją yra sunku. Akivaizdu, kad yra ne taip? Net mums suaugusiesiems, jis ginčija, kad praleisti šiek tiek laiko medituodamas kiekvieną dieną, taip, kaip mes galime tikėtis vaikai tai padaryti?

load...

Bet jie turi. Studijos ir tyrimai įrodo naudą. Nacionalinė terapijos tyrimų padalinys „Royal Hospital moterų Sidnėjuje, Australijoje atliktas tyrimas apie vaikus, kurie medituoti. Rezultatai parodė, padidėjo dėmesio sutelkimo ir sumažėjo hiperaktyvumas.

Gudrybės, kurios padės jums gauti savo vaiką mąstyti yra nurodyti žemiau. Išbandykite juos.

Meditacija metodai Vaikams

Vaikai gali neapsigaukite lengvai. Taigi, jei jūs yra tracking juos į kažką, jūsų veiksmų planas turi būti protingas. Čia yra Jūsų kelias.

 1. Daryk paprastai
 2. Tegul
 3. Vizualizuoti patirtis
 4. Giedojimo Galia
 5. Gazing laikas
 6. Padaryti rutina
 7. Gamta Žiūrėti

1. Keep it simple

Taip, tai viskas, ko reikia. Negalima apsunkinti ją. Vaikams nereikia žinoti filosofiją ir darbu meditacija. Padaryti juos smalsu apie tai. Kalbėti su jais apie orą ir, kaip jūs negalite pamatyti, bet gali tik jausti.

Tada paprašykite, kad patikrintų, ar jie gali jausti. Žavi vaikus su oro koncepcija vyksta ir iš kūno. Padėti jiems jausti. Paprašykite juos pastebėti jų krūtinės vyksta aukštyn ir žemyn, o jų kvėpuoti. Pasakykite jiems talpinti savo rankas ant jų krūtinės ar pilvo ir manome, kad auga ir žemyn.

Atgal į TOC

2. Tegul

Taip, nereikia bombarduoti juos su taisyklėmis. Mes ne visada gali juos pasodina tam tikru būdu, uždaryti savo akis ir medituoti. Tai nevyksta. Vietoj to, turite sutikti su tuo, kad vaikai ne visada reaguoti taip, kaip norime, kad jie. Štai vaikų sveikata. Jūs niekada nežinote, kada jie bus mesti staigmeną.

Naudoti, kad savo pranašumą. Rodo, kad tapybos ar jūsų namuose artefaktas ir paprašykite jų spalvų skaičių ant jo. Pasakykite jiems, jūs negalite suprasti jį sau ir reikia pagalbos. Vaikams patinka padėti suaugusiems ir jaustis vyresni. Pratybos padės jiems sutelkti dėmesį į vieną veiklos tam tikrą laiką.

Atgal į TOC

3. Vizualizuojami Patirtis

O, taip! Vaikai yra puikus su vaizduote, ir jūs turite naudoti jį. Pynimas istoriją, paprašykite, kad įsivaizduoti simbolius, vietas ir namus jį smulkiau ir papasakoti apie jį. Arba dar geriau, turime konkurenciją. Skambinti savo draugams. Duok jiems prielaida ir leiskite savo mintis srautą.

Paprašykite juos arba pasakoti jį jums ar rašyti ant popieriaus. Šis pratimas praplės vaikams idėjas, išlaikyti juos sutelktas į vieną aspektą už gerą laiką, ir duoti jums savo vidinio proto ir mąstymo procesą žvilgsnis.

Atgal į TOC

4. Giedojimo Galia

Padaryti juos choralas mantros. Taip, kodėl gi ne. Sanskrito mantros yra sunku deklamuoti, ir kad yra galimybė padaryti juos patikėti, kad jie keletas Łamańce ir pasakykite jiems pakartoti juos, kol jie gauti teisę.

Pratybose bus išlaikyti vaikus orientuota, ir mantrų tarimas bus išvalyti savo gerkles ir windpipes, suteikiant jiems kvėpuoti geriau. Išlaikyti juos užsikabinęs ant jai paaiškinti istoriją už mantrų, kodėl jie buvo sudarytos, jų reikšmę, į Amar Chitra Katha būdu, pridedant dramos ir poveikį jai.

Atgal į TOC

5. Gazing laikas

Žaisti tamsusis kambarys, išskyrus čia, jūs įdėti uždegtą žvakę ir paprašyti vaikas spoksojimas jos tol, kol ji gali ir suskaičiuoti, kiek kartų liepsnos Flicks skaičių. Apdovanoti juos su dovanomis kiekvieną kartą jie sėdi ilgiau nei anksčiau.

Arba paprašyti juos žvilgsnį žemyn ir vaikščioti aplink, suprasti, kaip su mažai vizija. Vaikas tada linkęs daugiau dėmesio savo kūno, proto ir kitų pojūčių padėti jam naršyti vietoje.

Atgal į TOC

6. Padaryti Įprastiniai

Vaikai mokosi daugiau iš jūsų veiksmus, nei jūsų žodžiais. Taigi, kas yra geriausias būdas gauti juos medituoti? Taip, tai padaryti sau kiekvieną dieną. Iš pirmo žvilgsnio jie turėtų pamatyti po pabudimas yra jums sėdi tyliai ir medituoti, ir tas pats, kai miegą.

Kas atsitinka tada? Jie kopijuoti jus, visada. Jie sėdės šalia tavęs ir įdomu, ką darai. Jie bus paprašyti jus apie tai. Atsakymas juos kantriai ir pasakykite jiems, kodėl jūs medituojate tokiu būdu jie bus suprasti. Netrukus jie bus kartu su Jumis.

Atgal į TOC

7. Gamta Žiūrėti

Gamtos grožis gali sužavėti bet kas. Pasiimti savo vaikus prie vaizdingos vietoje. Pasikalbėti su jais apie kalnus, medžius, ir vandens telkinių ten. Pasakykite jiems, jų vardus ir su jais jokių istorijas.

Paprašykite juos atpažinti paukščius, kad jie sužinojo apie mokykloje. Eiti vaisių skinti su jais. Pasakykite jiems atkurti dekoracijos dažymo jį savo piešimo knygoje. Praleisti laiką su gamta ir stebint ją leis jiems geriau suvokti savo aplinką, gauti jiems grynu oru, ir nuraminti juos.

Atgal į TOC

Privalumai Meditacija vaikams

 • Meditacija padeda vaikams geriau miegoti ir stato savo pasitikėjimą
 • Tai padidina jų savigarbą ir stiprina savo santykius su tėvais
 • Tai padeda jiems geriau susidoroti su stresu ir augti į stiprių ir sveikų asmenų
 • Meditacija padeda padidinti vaiko dėmesį span, ir savikontrolę
 • Tai leis jiems įsijautimo ir padėti sumažinti hiperaktyvi elgesį

Dabar galime atsakyti į kai kuriuos bendruosius klausimus apie meditaciją vaikams.

Ekspertų atsakymai skaitytojams klausimus

Koks geriausias laikas vaikai praktikuoti meditaciją?

Ryte, prieš juos išvežant į mokyklą, o vakarais, kai jie grįžta iš mokyklos, ar kada nors anksčiau jie miega.

Kaip dažnai ir kiek ilgai turi vaikų medituoti?

Kiekvieną dieną, jei įmanoma, per keletą minučių prasideda, ir tada lėtai didinti trukmę.

Esu tikras, kad daug iš jūsų pradėjo medituoti, kaip ir suaugusieji, ir yra gana maloniai nustebinti tuo, kaip jis pasikeitė savo gyvenimą. Ar ne jūs norite galite praktikuojama tai daug anksčiau? Jei jau meditavo nuo savo vaikystės, įsivaizduokite, kokį poveikį ji būtų turėjusi jums. Ar ne jūs norite tą patį jūsų vaikui? Supažindinti juos su meditacijos kaip įmanoma greičiau. Šie metodai bus praversti.

load...