7 nuostabių asanų, kurie pabučiuoti tavo kaklo skausmais atsipalaidavę

Kiek kartų jums atsibudę su žiaurios laimikio į kaklą, kad sėkmingai messed su jūsų dieną? Kad kaklo skausmas yra ne tik skausminga ir nepatogu, bet taip pat sugeba trukdyti jums daro savo įprastų namų ruošos darbus. Na, tai tikra istorija, ir tai atsitinka daugeliui iš mūsų. Bet kiek mes žinome apie mūsų kaklo? Mes dažnai savaime suprantamu dalyku, tiesa?

Kodėl jūs galų gale su kaklo skausmas?

Kaklo yra sudaryta iš slankstelių, kurios išlenda tiesiai iš kaukolės prie viršutinės liemens. Gimdos kaklelio diskai sugeria tarp kaulų šokas. Tai pagaliau raiščių, kaulų ir raumenų, kaklo srityje, kad ją palaikytų ir leistų judesį. Kai yra anomalija, žalos, ar uždegimas, jums gali baigtis su standus, skausmingas kaklo.

Kai per daug ant kaklo arba turėti nuosekliai prasta laikysena, galite baigti su skausmu kaklo. Žinoma, traumos ar raumenų trauka taip pat gali sukelti skausmą.

Tai tik keletas paplitusių priežasčių kaklo skausmas:

load...

A. Prasta laikysena g. Įtampa arba deformacija kaklo raumenų c. Rašomasis stalas darbas, kuriame galite sėdėti toje pačioje padėtyje per ilgai d. Sleeping netinkamoje padėtyje e. Staigus trūkčioti kaklo per treniruotę

Dažniau, nei ne, kaklo skausmas nėra rimta būklė, ir jis gali būti atleidžiamas per kelias dienas. Tai retai, kad kaklo skausmas rodo rimtą sužalojimą ar ligos. Tačiau, jei skausmas tęsiasi daugiau nei savaitę, turite apsilankyti pas gydytoją.

Kaip veikia Joga atleisti kaklo skausmas?

Kaklas yra subtilus jūsų kūno dalis, ir tai taip pat visada juda, o pasiima jį ilgiau gydyti. Joga paprastai padeda pašalinti stresą srityse aplinkinių savo kaklą, tokiu būdu atveriant juos. Tai palengvina raumenis ir daro judėjimas būtų lengvesnis. Joga yra pagrindinis gydytojas kaklo skausmus.

7 nuskausminimo Asanos joga kaklo skausmas

  1. Sukhasana (variacijos)
  2. Gomukhasana
  3. Marjariasana Ir Bitilasana
  4. ARDHA MATSYENDRÂSANA
  5. Balasana
  6. Viparita Karani
  7. Shavasana

1. Sukhasana (variacijos)

Sukhasana arba Easy Pose gali būti padaryta beveik visur. Kai tai asanos yra derinamas su švelniu ausų į petį judėjimo tiek dešinėje ir kairę puses, tai palengvina šoninį judėjimą kaklo. Ji taip pat driekiasi žemyn į trapezius ir pečių raumenis. Užtikrinkite, kad jūsų stuburas yra tiesus, o jūs praktikuoti šį asan.

Norėdami sužinoti daugiau apie šią asaną, spauskite čia: Sukhasana

load...

Atgal į TOC

2. Gomukhasana

Nėra jokių abejonių, kad Gomukhasana arba Karvė Veido Pose, yra labai naudingas. Kai jis ateina į sugavimo ar skausmas kaklo, tai iš rankų ir pečių, kad darbas siekiant naudos ruožas. Tai padeda sumažinti įtampą kaklo raumenis, todėl lengvai judėti į kaklą. Su šiuo asaną, visi įstrigę stresą savo kaklo yra paleistas.

Norėdami sužinoti daugiau apie šią asaną, spauskite čia: Gomukhasana

Atgal į TOC

3. Marjariasana Ir Bitilasana

Šie du asanos, populiariai vadinamas Karvė Kačių Pose yra daroma kartu. Judėjimas daro tai švelnus aukštyn-žemyn teka laikysena, kad demonstruoja visą stuburą. Ji suteikia kaklo ir nugaros, liemens puikus ruožas. Tai lengva judėjimas, kuris sukuria erdvę per visą platybių kaklo.

Norėdami sužinoti daugiau apie šiuos asanas, spauskite čia: Marjariasana, Bitilasana

Atgal į TOC

4. ARDHA MATSYENDRÂSANA

Tai sėdi Tvist yra puikus Detox, kad taip pat daro stuburo lankstesnis. IT masažuoja vidaus organus ir taip pat sukelia šalutinį iki pusės lankstumą kaklo.

Norėdami sužinoti daugiau apie šią asaną, spauskite čia: ARDHA MATSYENDRÂSANA

Atgal į TOC

5. Balasana

Balasana arba vaiko pozos yra poilsio kelti. Vienas nuo kito iš sumažinti stresą ir įtampą, ji labai atpalaiduoja nugaros ir kaklo.

Norėdami sužinoti daugiau apie šią asaną, spauskite čia: Balasana

Atgal į TOC

6. Viparita Karani

Viparita Karani yra tokia apgaulinga asanos. Atrodo sudėtinga, bet ji yra, iš tiesų, labai atpalaiduoja. Ji suteikia savo kūno labai reikalingą poilsio. Ji ramina protą ir mano spaudimas off kaklo ir stuburo, kai jūsų kūnas grimzta į grindis.

Norėdami sužinoti daugiau apie šią asaną, spauskite čia: Viparita Karani

Atgal į TOC

7. Shavasana

Shavasana yra pagrindinis atkuriamojo poza jogos. Jis mažina stresą ir instills taikos būseną ir ramybę tiek savo proto ir kūno. Taip pat šiuo metu, kai organizmas prisitaiko prie fiziologinių pokyčių, įvairių kelia atneš apie. Būtent tai kelia, kad kaklo visiškai užgyja.

Norėdami sužinoti daugiau apie šią asaną, spauskite čia: Shavasana

Atgal į TOC

Joga yra neįtikėtinai praktika, per kurį beveik bet problema gali būti išspręsta. Jums tiesiog reikia įsitikinti, kad jūs praktiškai tinkamus pozas įveikti tam tikrą problemą. Jei turite kaklo skausmą ir nori atleisti jį per jogos, tai geriausia jums kreiptis į patyrusį instruktoriaus nurodymus.

Žinau vieną dalyką tikrai – joga išgydys jus! Ar jūs kada nors bandė Joga kaklo skausmui malšinti? Kaip ji jums padėti? Pasidalinkite savo patirtimi su mumis komentuodamas žemiau.

load...