7 nuostabios Gentianos naudos odai, plaukams ir sveikatai

Auga Alpių ir Sub-Alpių regionuose Europoje, gencijonas yra gana įspūdingas žolė. Jūs galite naudoti ją kaip dekoratyvinis augalas savo sode, jei norite, tačiau įsitikinkite, kad jums atrodo, kai tai gerai. Ir, kai jūs norite mėgautis savo privalumų, kuriuos galite padaryti, kad taip pat. Paprastai iš Gentian herb šaknis naudojama medicininiais tikslais, tačiau kartais, net žievė gali būti naudojamas. Mėgaukitės sveika, kai jūs naudojate šią žolė, kuri, atrodo, turi galimybę gydyti ir išgydyti tiek daug problemų.

Sveikata Privalumai gencijono:

1. Gydo Virškinimo sutrikimai:

Jei kenčia nuo virškinimo problemų, jums bus meilė gencijonas. Ji turi galimybę gydyti daugelį virškinimo susijusius klausimus, ir kai kurie iš jų yra:

  • Dujos
  • Pilvo pūtimas
  • Apetito praradimas
  • Viduriavimas
  • Gastritas
  • Rėmuo
  • Vėmimas

Oho! Jei tai nebuvo pakankamai, jūs taip pat galite naudoti ją gydyti karštligės, isterijos ir padidėjęs kraujospūdis.

2. Antiseptiniai ir antispazminiai Savybės:

Ji taip pat turi antiseptinių ir antispazminis savybes. Taigi, ji yra dažnai naudojamas siekiant palengvinti menstruacijų spazmai, kai menstruacijos prasideda ir gydyti smulkius odos žaizdas.

load...

3. Gydo raumenų spazmai ir šalina Parazitinės kirmėlės:

Ar žinote, kad kai kurie žmonės taip pat naudoti gencijonas gydyti raumenų spazmus ir atsikratyti parazitų kirminų nuo kūno?

4. Sumažina Sinusitas:

Jei šie nauda sveikatai nėra pakankamai, čia yra dar vienas. Gencijonas gali būti naudojamas gana veiksmingai gydyti sinusų infekcijos. Tačiau, jums reikės derinti ją su kai kuriais kitais augalų ir žolelių, pavyzdžiui, rūgštynės, raktažolė gėlė, Verbena ir šeivamedžių. Iš tiesų, tyrimai buvo padaryta dėl šio žolelių ir jo veiksmingumą kartu ir remiantis išvadomis – galite eiti į priekį ir sumažinti savo sinusitas. Kas palengvėjimas!

Odos Privalumai gencijono:

5. Pasiūlymai Glow & Sveikata odą netiesiogiai:

Žinoma, jūs nerasite tiesioginį ryšį su gencijonų ir gražią odą. Tačiau padarykime tą netiesioginį ryšį ir pamatysite, kaip gencijonas tiesų gali būti naudinga jūsų odos sveikatą, taip pat.

Taigi, jūs kenčia nuo apetito praradimas. Tai reiškia, kad jūsų kūnas negauna pakankamai maistinių medžiagų ir jūsų oda bus pirmasis organas savo kūno parodyti maistinių medžiagų trūkumas poveikį. Jis atrodys nuobodu ir blankus. Jeigu vartojate gencijono, jūsų apetitas didėja. Tai reiškia, kad pakankamai maistinių medžiagų yra prieinami įvairių organų ir sistemų. Taigi, jūsų oda pradeda žydi ir ieško sveiki. Dabar jūs gaunate tarp gencijono, o jūsų odos sveikatai ryšį?

Plaukų Privalumai gencijono:

Tiesiog kaip jums bus ne rasti informaciją, susijusią su odos sveikatos ir gencijono, nerasite nieko, kad bus jus patikinti, kad gencijonas gali pagerinti jūsų plaukai sveikatą. Tačiau faktai yra šiek tiek kitoks.

load...

6. Skatina plaukų Volume & Sveikata:

Nėra apetitas tai ne maistinių medžiagų. Nėra maistinių reiškia nuobodu ir šiurkščiavilnių plaukų, kad yra linkę kristi. Ar norite, kad ar norite blizgus spynos, kad blizgesį ir blizgučiai? Labai tikėtina, jūs norite sveikų, stiprių spynos. Taigi gauti jūsų apetitą vyksta su gencijonų ir žiūrėti, kaip jūsų plaukai transformuoja gražu ištįsęs ir nuobodu, kad bouncy, talpus ir sveiki. Žinoma, jūs taip pat reikia imtis geros priežiūros juo. Kitaip, visos maistinės medžiagos esate vartojančiomis neturės jūsų purvinas ir neplautų plaukų efektas.

7. Užtikrina Plaukų deramas maistinių medžiagų:

Parazitinės kirminai taip pat gali apiplėšti jūsų kūnas visų maistinių medžiagų. Taigi jūsų plaukai nebūtų gauti maistinių medžiagų, kad ji turi likti sveiki. Tačiau naudojant gencijonas gali padėti jums atsikratyti šių grisus parazitų ir užtikrinti, kad jūsų plaukai gauna maistines medžiagas jis nusipelno. Jums gali būti įdomu, kaip šie parazitai gauti į savo kūną. Prisiminkite, kai jūs valgė, kad vaisius be plovimo? Arba kai žaidėte smėlio ar purvo su savo vaiku ir pamiršo nusiplauti rankas prieš valgį? Dabar jūs gaunate ryšį?

Nors gencijonas turi daug privalumų, jeigu vartojate receptinių vaistų, būtinai prieš going crazy su gencijonų pasikonsultuoti su gydytoju.

load...