7 nuostabios bulvės obuolių sėklų naudojimo

Ar jūs kada nors žinoti apie kremas obuolių sėklų naudą? Įdomu, ką jie galėtų būti? Daugelis iš mūsų galvoja, kad iš vaisių sėklos yra nenaudingas, bet jie taip pat turi daug nuostabios naudojimo.

Taigi, jei jūs manote, kaip sėklos, kurį visada tossed į šiukšlių dėžę, gali turėti bet kokius naudojimo, šis pranešimas yra jums taikoma! Skaitykite daugiau sužinoti apie Custard obuolių ir neįtikėtinas naudojimo sėklų!

10 Amazing sveikatos Privalumai Custard obuolių

Kremas „Apple (Sitaphal Ke Beej) – trumpas:

Žvynuotoji Anona, populiariai žinomas kaip Custard obuolių, yra vienas iš plačiai prieinamų vaisių pasaulyje. Kreivas arba kartais širdies formos, vaisiai yra saldus skonis ir eina įvairių vietinių pavadinimų. Plonas, bet sunku žievelės vaisių užleidžia saldus ir sultingas minkštimas, kuriame yra tamsios spalvos sėklos.

load...

Nuolankus vaisių turi įvairių gydomųjų ir maistinių savybių, kurių nėra gerai žinomas. Viskas siūlomos šios vaisių krūmas, tiesiai iš žievės į šaknų ir sėklų, turi savo unikalų naudą apsvarstyti. Nors žievės nuoviras naudojamas norint sustabdyti viduriavimą, šaknis yra populiariai naudojamas kai kuriose šalyse kontroliuoti dizenteriniai pilvo skausmas. Lapai Šio krūmo yra mišri padaryti magišką Sudarymas, kuris padeda gydyti kosulį ir šalta. Pats vaisius yra gana veiksminga anemija pacientams. Bet nenuostabu elementas šių vaisių yra jo sėklos.

A kremas obuolių sėklos yra tamsiai rudos spalvos, galima rasti viduje vaisių minkštimo. Kiekvienoje vaisių yra daug sėklų.

Privalumai saldaus Apple sėklos

Štai keletas iš kremas obuolių sėklų naudojimo! Pasiruoškite būti nustebinti!

1. Eradicates galvos utėlių:

Ar nedarbingumo braižymo ant galvos, nes utėlių ir nit? Ar viskas nepavyko įskaitant gydomuosius šampūnus? Pabandykite Custard obuolių sėklas. Tiesiog kai kurie, sumalkite į formą miltelių ir sumaišyti su nedideliu kiekiu vandens, kad susidarytų pastos. Taikyti ant galvos ir tegul jis pailsėti 10 minučių. Nuplauti paprasto šalto vandens. Šis procesas, jei kartojamas du kartus per savaitę per mėnesį duos nuostabių rezultatus ir palikti galvą visiškai Galvinė utėlė nemokamai.

2. Vabzdžių:

Ar jums atsibodo su vabzdžių ir skruzdėlės savo namuose užkrėtimo? Vėlgi, kremas obuolių sėklos gali ateiti į jūsų gelbėjimo. Sumaišykite keletą sėklų miltelių vandenyje ir palikite jį porą dienų. Dabar Jūsų asmeninė naminis vabzdžių yra pasirengusi. Pabarstykite mišinį visur aplink namą, ypač užkrėstų vietovių. Rezultatai bus momentinis ir išskirtinis.

load...

3. Pesticidų Ir Weedicide:

Tas pats mišinys taip pat gali būti naudojamas kaip pesticidas jūsų namuose sode. Pabarstykite kai užkrėstos augalo reguliariai nuo 10 iki 15 dienų dėl visiško pašalinimo lapų valgymo vabzdžių.

4. Farmacinė Naudojimas:

Šio vaisių sėklos yra plačiai naudojami farmacijos įmonių dėl jo mediciniškai patikrintą Aborto sukėlimo savybių. Jis naudojamas gaminant vaistus, skirtus sukelti abortą.

5. Prekinę žemės ūkio gamybą Pesticidai:

Iš Custard obuolių sėklos taip pat maišyti su Neem sėklų padaryti kitą stipriai toksiškas pesticidų naudojama komerciniam ūkininkavimui. Tokiu būdu padarė iš šių sėklų pesticido yra natūralus ir nekenksmingas ekologija. Pesticidų pagamintas iš kremas obuolių sėklų naudojimas yra gana naudingas žmonijos sveikatai.

6. Bio dujų gavyba:

Tokios šalys kaip Vokietija ir kai kurios kitos Europos tautų naudoti šiuos mažus stebuklus komercinės paskirties gamybos biologinių dujų. Šio vaisių sėklose yra įstrigę riebalų rūgščių, turtingą metilesterio, kuris skatina dujų, esančių gamybą.

7. Kita Unikalus Naudojimas:

Iš Custard obuolių sėklos taip pat yra naudojamas kaip žuvų masalas kai kuriose šalyse dėl savo nuodingas pobūdžio.

Dėmesio:

Kremas obuolių vaisiai yra puikus, bet sėklos yra gana toksiški pobūdžio ir atsitiktinio vartojimas gali sukelti abortą, nes jie yra šiek tiek nuodingas. Taip paruoštuose iš šių sėklų insekticidai turi būti laikomi toliau nuo akių, nes jie turi net akinanti asmenį laikinai potenciją. Taigi, nors jums patinka lėkštę pilną šio sveiką vaisių kaip savo naktipiečių, pirmiausia įsitikinkite, kad kruopščiai pašalinti visus sėklas.

Ar žinote kitų privalumų kremas obuolių sėklų? Pasidalink su mumis komentarų skiltyje!

load...