7 make up patarimai iš Japonijos

Japonijos moterys yra labai gražus su savo nepriekaištinga oda, šilkiniai sklandžiai plaukų ir ūgio įstaigoms. Jie turi nuostabų drabužinės jausmą ir elegantiškas stilius atlikti patys gerai. Jie taip tobula, kad ji išlaiko mus įdomu, kas galėtų būti grožio paslaptys japonų moteris.

Šie gražuoliai pagaliau atskleidė mums keletą nuostabios žinoti, kaip jų makiažas rutina ir grožio patarimai. Taigi čia aš, dalintis su jumis geriausią makiažo patarimai Japonijos moterų. Jūs visada galite įtraukti tuos, kurie jums reikia, tiesa?

Japonijos makeup Patarimai

load...

1. Bazinis makiažas yra labai svarbi:

Kaip aš visada sakau, geras drobė daro gerą vaizdą. Nepriekaištinga apdaila pamatai, kompaktiškas ir biri pudra yra viskas, ko jums reikia jį gauti teisę. Gruntas, makiažo ir paryškinimo prideda prie savo grožiu. Įmonių tonai linkę atrodo daugiau gamtos Japonijos odos tonai.

2. Fondas:

Jie sako, kad fondas neturi būti taikomas visam veidui. Kai jau esate taikant gruntą ir makiažo, naudokite pagrindą ant dalių, kur ji yra tikrai reikalingas. Tai padeda jums išlaikyti daugiau natūralią išvaizdą. Gruntas veikia kaip žavesio paslėpti poras. Geras gruntas prideda geros tekstūros ant veido ir padeda išlaikyti jūsų makiažas geriau ilgesnį laiką trukmė.

3. Makiažo:

Tai turėtų būti taikoma labai lengvai. Makiažo suformuota taip, kad paslėpti tamsesnes trūkumus. Taigi šis prašymas užtikrina, kad jūs ne persistengti ji ir galų gale su Vietomis oda. Makiažo gali būti taikoma prieš ar po įkūrimo, priklausomai nuo jūsų makiažas rutina.

4. Nustatyti su Biri pudra:

Tai suteikia jums nepriekaištinga apdaila ir padeda jums likti be naftos valandas. Japonijos moterų natūraliai gerą odą, todėl šviesos oro kaip apdaila turėtų nustatyti jus.

load...

5. Paryškinimas:

Tai yra svarbus aspektas makiažas, kuris yra paprastai ignoruojami, nes tai bendra sąvoka, kad išryškinimas yra sudėtingas uždavinys. Ne, tai nėra. Jūs galite išmokti jį su šiek tiek praktikos. Paryškinimas padeda suteikti nuostabus apibrėžimą į savo veidą, ir pabrėžia savo geriausias savybes. Taikyti jį į skruostus, aplink akis, tiltas nosį, obuoliai, kampuose iš lūpų į lūpas ir tt, priklausomai nuo to, kur norite gauti gerą poveikį. Geras paryškinimo pat veikia kaip pasislėpę toli trūkumus po juo makiažo.

6. Suktukai ir MASCARAS:

Tai yra jūsų geriausi draugai išryškinti savo akis ir svarbiausia technika, taikoma makiažas iš Japonijos. Tinkamas naudojimas pailginimo ir volumising tušas tikrai išryškinti savo akis ir padaryti jiems atrodo šviesus. Naudokite užrieskite duoti savo blakstienas daugiau fizinių išvaizdą. Ar ne per kreiptis nors; Grupavimas į blokus ir blakstienų leidžia jiems atrodo mažesnis.

7. Pieštukas nėra būtina:

Nors atrodo, kad būtinybė, tai tikrai ne. Naudokite akių linijinės tik tada, kai norite nustatyti savo akis. Dėl mažesnių akis, Kai jis ateina į japonų sudaro šios moterys paprastai prilimpa prie gamtos išvaizda, kurie yra susiję Lūpų blizgis, tušas ir apkrovų skaistalai pritraukti reikiamą spalvą. Žaisti savo akis su akių šešėliais, jei reikia. Būtų patogu su tuo, kas esate ir pamatyti tuos žavisi žvilgsnių išdygti! Dabar, šaudyti komentarą ir leiskite man žinoti savo pasiūlymus.

load...