7 Baba Ramdevo jogos kelia link sveiko gyvenimo

Gera sveikata yra tai, ką mes visi norime. Jei nesate atsargūs, ligos ir silpnumas gali greitai traukti jus žemyn. Siekiant išvengti, kad ir padarys jūsų gyvenimą aktyviai ir entuziastingai, nuolat išlaikyti čekį jūsų sveikatai yra labai svarbus. Kartu su pakankamai miego ir maistingo maisto, pratimas yra labai svarbus, ir čia yra 7 Ramdev Baba Jogos pozos, kad yra puikus padidinti savo sveikatą. Slinkite žemyn juos rasti.

Prieš tai tegul sužinoti apie Baba Ramdev.

 Kas Baba Ramdev?

 Baba Ramdev yra jogos meistras, dvasinis guru ir visuomenės veikėjas Indijoje. Jis veikia žinutę Ajurvedos grandinę produktų pagal prekės pavadinimą Patanjali ir dalyvauja politinių susibūrimų. Jis pradėjo mokytis jogos nuo labai jauno amžiaus ir netrukus tapo ekspertas jame. Iš pradžių jis pradėjo vartoti jogos užsiėmimus ir įgijo populiarumą per ryto lizdą TV kanalą. Ir netrukus jis plinta sparnus į jogos stovyklas. Šie jogos stovyklos, kuriems ryškiai žiniasklaida, su net įžymybės juos lankančių. Kaip rezultatas, joga tapo populiarus Indijoje, o Baba Ramdev sugalvojo apie savo stilių, siekiant padėti žmonėms išlaikyti sveiką.

Toliau pateikiami kai kurie iš jų. Pažvelkite ir išbandyti asanos.

load...

Baba Ramdev jogos kelia Sveikatos

Sveikata yra turtas, jie sako. Šie jogos asanos pasirūpins jūsų bendrą gerovę. Vietoj atidėti savo joga praktika kiekvieną dieną, sužinoti tezės asanos iš karto ir pradėti praktikuotis juos sveikesnį gyvenimą.

  1. Malasaña (Garland Pose)
  2. Vajrasana (Deimantiniai Pose)
  3. Ustrasana (kupranugario Pose)
  4. Janu Sirsasana (vadovas iki kelių Pose)
  5. Chakrasana (Ratų Pose)
  6. Viparita Karani (invertuotas ežeras Pose)
  7. Shavasana (lavono poza)

1. Malasaña (Garland Pose)

Malasaña arba Garland Pose iš esmės yra pritūpęs. Atgal į dieną, ten buvo sėdi pritūpęs poziciją praktika. Bet dabar, su kėdėmis, kad nuėjo, todėl problemų. Praktikos Malasaña ant tuščio skrandžio ryte. Tai pradedantysis lygis Hatha joga asanos. Laikykite jį bent 60 sekundžių.

Sveikata Privalumai Malasaña

Malasaña stiprina kulkšnių ir kaklo ir padidina mobilumą klubų. Ji gerina medžiagų apykaitą ir mažina nuovargį ir nuovargis. Tai leidžia sklandžiai kraujotaką į dubens. Ji taip pat driekiasi nugaros raumenis ir gydo nugaros. Tai ideali asanos už Prenatalinė joga.

Norėdami sužinoti daugiau apie asaną ir kaip tai padaryti, spauskite čia: Malasaña

Atgal į TOC

load...

2. Vajrasana (Deimantiniai Pose)

 Vajrasana arba Diamond Pose yra nuleidimo kelia, kad yra manoma, kad jums stiprus kaip deimantas su reguliariai praktika. Skirtingai nuo daugelio kitų jogos asanas, tai yra geriausia praktika Vajrasana po to valgio. Tai pradedantysis lygis Vinyasa jogos asanos. Laikykite Vajrasana nuo 5 iki 10 minučių.

Sveikata Privalumai Vajrasana

Vajrasana yra geras virškinimas. Jis tonizuoja savo klubus ir atsikrato vidurių užkietėjimas. Tai padidina kraujo cirkuliaciją organizme ir padeda jums atsipalaiduoti. Poza taip pat gydo šlapimo problemas ir bendrus skausmai. Tai daro apatinę kūno lanksti ir tonizuoja savo blauzdos raumenys.

Norėdami sužinoti daugiau apie asaną ir kaip tai padaryti, spauskite čia: Vajrasana

Atgal į TOC

3. Ustrasana (kupranugario Pose)

 Ustrasana arba Camel Pose yra asanos, kad yra giliai backbend klūpomis. „Ustra“ reiškia kupranugarį sanskrito kalba, ir todėl pavadinimas Camel Pose. Praktikos ją ryte ant tuščio skrandžio ir švarių viduriai. Tai pradedantysis lygis Vinyasa jogos asanos. Laikykite jį nuo 30 iki 60 sekundžių.

Sveikata Privalumai Ustrasana

Ustrasana sumažina riebalų šlaunų ir atveria klubus. Jis stiprina ir ištempia savo pečių. Jis pagerina laikyseną ir šalinimas procesą. Poza stiprina rankas ir kojas. Jis atveria krūtinę ir gerina kvėpavimą. Jis taip pat atpalaiduoja įtampą kiaušidėse ir stimuliuoja endokrininių liaukų.

Norėdami sužinoti daugiau apie asaną ir kaip tai padaryti, spauskite čia: Ustrasana

Atgal į TOC

4. Janu Sirsasana (vadovas iki kelių Pose)

 Janu Sirsasana arba galva Kelio Pose yra sėdi kelia kur galva paliečia kelius. Praktikos Janu Sirsasana rytais ar vakarais ant tuščio skrandžio. Tai pradedantysis lygis Aštanga jogos asanos. Laikykite jį nuo 30 iki 60 sekundžių.

Sveikata Privalumai Janu Sirsasana

Janu Sirsasana ramina smegenis ir mažina lengvai depresijai. Ji taip pat driekiasi stuburo ir kirkšnis, padidina kojų lankstumą ir stimuliuoja kepenis ir inkstus. Poza gydo galvos skausmas ir menstruacijų diskomfortą. Tai gydomoji aukšto kraujospūdžio ir nemiga.

 Norėdami sužinoti daugiau apie asaną ir kaip tai padaryti, spauskite čia: Janu Sirsasana

Atgal į TOC

5. Chakrasana (Ratų Pose)

 Chakrasana arba dviračio Pose yra asanos, kad atrodo kaip rato, kai manoma. Tai asanos taip pat yra mėgstamiausia poza gimnastika. Praktikos ją ryte ant tuščio skrandžio arba vakare po 4 iki 6 valandų tarpas nuo paskutinio valgio. Chakrasana yra pradedantysis lygis Aštanga jogos asanos. Laikykite jį nuo 1 iki 5 minučių.

Sveikata Privalumai Chakrasana

Chakrasana yra gera širdžiai, ir ji stiprina kasą. Tai padeda su nevaisingumo ir astma. Jis stiprina rankų, kojų, rankų, riešų, sėdmenų ir stuburą. Jis taip pat stimuliuoja skydliaukės ir hipofizės liaukas. Chakrasana energizuoja organizmą ir pašalina depresiją.

Norėdami sužinoti daugiau apie asaną ir kaip tai padaryti, spauskite čia: Chakrasana

Atgal į TOC

6. Viparita Karani (invertuotas ežeras Pose)

 Viparita Karani arba apverstos ežeras Pose jums reikia įdėti savo kojas prie sienos. Todėl ji taip pat vadinama Kojos iki sienos kelti. Praktikos Viparita Karani anksti ryte ant tuščio skrandžio ir švarių viduriai. Poza yra pradedantysis lygis Hatha joga asanos. Laikykite jį nuo 5 iki 15 minučių.

Sveikata Privalumai Viparita Karani

Viparita Karani pagerina kraujo tekėjimą į visas kūno dalis. Tai sumažina menstruacijų spazmai ir patinusios kulkšnys ir eglės iki pavargusias pėdas ir kojas. Poza padeda gydant problemas akis ir ausis. Reguliariai Praktiškai tai asanos turi anti-senėjimo poveikį praktikas.

Norėdami sužinoti daugiau apie asaną ir kaip tai padaryti, spauskite čia: Viparita Karani

Atgal į TOC

7. Shavasana (lavono poza)

 Shavasana arba lavono poza yra asanos, kad, jums reikia likti dar kaip lavoną. Ji gali atrodyti lengva, tačiau gali būti gana sudėtingas uždavinys likti dar. Shavasana paprastai praktikuojama ne iš jogos sesijos, dėl kurių jūsų skrandis turi būti tuščias pabaigoje. Priešingu atveju, tai nėra būtinybė. Įsitikinkite, kad jums nereikia užmigti į asaną. Poza yra pradedantysis lygis Aštanga jogos asanos. Likti nuo 10 iki 12 minučių asaną.

 Sveikata Privalumai Shavasana

Shavasana atpalaiduoja visą kūną ir spaudai streso, nuovargio ir nerimo. Jis gydo nemigą, gerina koncentraciją. Poza stimuliuoja kraujotaką ir atpalaiduoja jūsų raumenis. Tai gera tiems, kurie kenčia nuo diabeto, vidurių užkietėjimas, nevirškinimas, ir astma.

Norėdami sužinoti daugiau apie asaną ir kaip tai padaryti, spauskite čia: Shavasana

Atgal į TOC

Ekspertų atsakymai skaitytojams Klausimų

Turėčiau atsisakyti alkoholio ir ne daržovės praktikuojančių jogą?

Jogos filosofija neskatina alkoholio ar non-veg, tačiau ji palieka jį į gydytojo pasirinkimo. Vartojimas juos saikingai rekomenduojama gerų rezultatų.

Kiek laiko turėčiau skirti treniruojantis joga?

Iš pradžių, pusvalandį iki vienos valandos, rekomenduojama praktikuoti jogą.

Kaip sakoma, geri dalykai ateina ne lengva, o gera sveikata per neateina lengvai. Reikia planavimo, darbo ir pasišventimo. Jogos asanos yra vienas aspektas, kuris turės ypatingai teigiamą poveikį jūsų kūno ir proto. Taigi, kas išlaikyti jus nuo bando juos? Nagi, eiti į priekį ir praktikuoti juos.

load...