6 veiksmingos namų gynimo priemonės kojų spazmai

Opos atsiranda dėl ląstelių, sudarančių paviršius, ant kurio nauja sluoksnis susidaro pati sluoksnio pertraukos. Opos gali atsirasti bet kurioje kūno dalyje ir gali sukelti mirtinų komplikacijų. Kai oda skyla, oro ir bakterijos patenka į pagrindinės audinių ir sudaro sklindančias šašai ar žaizdas. Opos paprastai lydi patinimas, paraudimas ir uždegimas.

Kojų opos yra susidaro tada, kai yra į odos ląstelių sluoksnį kojos pertrauka. Simptomai kojų opos būti stiprus kojų skausmas, edema kulkšnių kur kulkšnių yra patinusi ir alsuoja skysčio, spalvos iš paveiktoje zonoje, sukietinti odą aplink pažeistą sritį ir sklandžiai, baltos dėmės paveiktoje zonoje. Susirgusių asmenų, taip pat patirti niežulys kaip kojų opos simptomas. Dažniausiai priežastys kojų opos yra cukrinis diabetas, sutrikusi kraujotaka, hipertonija, narkomanija ir inkstų liga.

6 namų gynimo kojų opos:

Laimei, yra daug natūralių priemonių, skirtų kojų opos, kurios padeda kontroliuoti simptomus ir išgydyti juos. Namų gynimo kojų opos žemiau pateiktą gali suteikti atleidimą nuo patinimas, skausmas ir niežulys:

1. Ginkmedžio ir rozmarinų:

Ginkgo Bilboa yra veiksmingas žolė, kuri užtikrina tinkamą veikimą kraujotakos sistemos ir pagerina kraujo tekėjimą į galūnių. Tai pagreitina gijimo procesą greitai suformuoti naują sluoksnį ląsteles. Rozmarinas padeda išplėsti kraujagysles ir skatina kraujo tekėjimą į paveiktuose rajonuose. Gingko Bilboa taip pat padeda iš kraujo oksigenacija.

load...

2. Hawthorn Uogos:

Kitas puikus vaistas nuo opų yra gudobelių uogos, kurie mažina kraujo spaudimą, sumažina stresą ir pagerina kraujotaką pagreitinti remonto ir gijimo procesą. Šios uogos yra žinomas dėl savo vaidmens augimą ir remonto audiniuose. Retai įmanoma, Hawthorn uogos taip pat yra naudinga tiems, kurie kenčia nuo bet kokios kitos formos opa.

3. Kraujažolės:

Kraujažolės yra vienodai veiksmingas gydant kojų opos. Tai padeda sumažinti stresą, mažina kraujo spaudimą, ir plečia kraujagysles padidinti kraujo tekėjimą į paveiktoje zonoje ir paspartinti gijimo procesą. Anti-virusinė Kraujažolės taip pat yra anti-uždegiminių, antibakterinis ir antispazminis agentas. IT remonto sugadintų venos, arterijos ir pažeistos odos audinių išgydyti kojų opos. Ji taip pat padeda gerinti virškinimą.

4. Linų sėklų:

Linų sėklų taip pat suteikia gerą taisomųjų priemonių kojų opos. Naudoti jį kaip namų gynimo, linų sėklos turi būti pagrįsti ir įdėti į karštą vandenį, kad pasta. Tada ji turėtų būti taikoma ant žaizdos. Paveiktoje zonoje turi būti užsandarinti su plastiko ir pakuotė turi būti paliktas per naktį. Reguliariai naudojant pakuotėje padeda išgydyti kojų opos.

5. Medus:

Žinoma, skatinti gijimą, medus padeda užmušti bakterijas ir apsaugo odą nenutrintų aplink nukentėjusių srityje. Medus yra vienas iš geriausių namų gynimo dėl žaizdų, nudegimų, odos pažeidimai ir kojų opos. Reguliariai taikymas medaus ant kojų opoms gydyti gali pagreitinti gijimo procesą ir užkirsti kelią bakterijų arba virusinės infekcijos.

6. Ramunėlių:

Ramunėlių arbata yra geras fizinis išgydyti kojų opos. Pakaitomis, pacientas gali padaryti paketą iki įžeminimo ramunėlių gėlių karštu vandeniu ir padėkite paketą ant kojų opos. Pakuotėje turi likti paveiktoje zonoje naktį. Tai labai efektyvus namų gynimo kojų opos. Reguliariai naudojant ramunėlių pakuotėje gali išgydyti ir išgydyti opą greitai.

load...

Šie namų gynimo kontroliuoti kojų opos simptomus ir padeda išgydyti sąlyga, kad per trumpą laiko tarpą. Ar kreiptis į gydytoją, nes kojų opos gali būti bet kokios pagrindinės sveikatos problemos simptomas. Taigi gydyti kojų opos būti laisvas nuo šios problemos.

Ar radote šiame straipsnyje naudinga? Ar dalintis savo idėjomis ir patirtimi namų gynimo už kojų opos su mumis komentarų skiltyje.

load...