6 veiksmingi namų gynimo būdai ausų drenažui gydyti

Ar ausų vaško didėjimas problema jums atrodo, negalime nusikratyti? Norite sužinoti, kaip galite išleisti savo ausis ir gauti, kad erzina ausų vaško atlikti? Jei linktelėjo kartu į šiuos klausimus, galbūt norėsite perskaityti šį postą.

Čia išvardyti keletą veiksmingų namų gynimo dėl ausų drenažo jums patikrinti.

1. Garų Gydymas:

Vienas iš geriausių būdų, kaip išvalyti užblokuotas ausis, turinti namų garais yra veiksmingas būdas išvalyti žinutę Inicijuoja didėjimas. Dėl namų garais, panirti rankšluostį šilto vandens dubenėlį ir padengti savo galvą rankšluosčiu, kad šlapia lopai pailsėti per ausis. Garo padeda atidaryti savo Eustachijaus vamzdis (svarbų vaidmenį vidurinės ausies), kad skystis gali tekėti.

Taip pat galite apsvarstyti užpildyti didelį dubenį su vandeniu ir apimantis galvą rankšluosčiu, kaip tada, kai jūs naudojate garo išvalyti plaučius. Tiesiog įsitikinkite, kad jūsų ausis susiduria su garais. Jei pradėsite jausti svaigulį, nutraukti šį gydymą.

2. Dekongestantai:

Galite pasirinkti OTC dekongestanto atblokuoti savo ausį ir nusausinkite skysčio perteklių arba išvalykite žinutę Inicijuoja kauptis. Negalima kasti Q-Tip (arba bet kokį aštrų daiktą šiuo klausimu) giliai į ausies. Įdėkite kelis lašus paburkimą ausyse ir leiskite jiems padaryti pavyko. Apsvarstykite gulint ant šono padėti pagreitinti procesą.

load...

3. Sunkumą:

O berniukas! Ką mes darome be Newton? Gravitacija yra vienas iš geriausių būdų, nusausinti savo ausis. Norėdami gauti gravitacijos gydymo, tiesiog atsigulti ant šono, arba išlaikyti savo galvos išlenktas į šoną. Jūs galite jaustis šiek tiek skaudėti kaklą, jei turite savo galvą nuolat iš vienos pusės, todėl gulint yra protinga alternatyva. Laikyti rankšluostį pagal ausies, kad skystis nepalieka dėmių savo drabužius.

4. Pučiant-džiovintuvas:

Čia ateina novatorišką namų gynimo už ausies įvykdymo! Jūs galite apsvarstyti galimybę naudoti blow-džiovintuvą išleiskite skysčio perteklių iš jūsų ausis. Technika yra gana ginčytinas ir prieštaringas, tačiau ji veikia.

Tiesiog pakeisti savo plaukų džiovintuvas iki žemiausio nustatymo ir laikyti jį viena koja nuo ausies. Šiltas oras kondensuojasi ir garo bus priversti skystį iš ausies. Saugiai, kai jūs naudojate savo smūgį džiovintuvas išvalyti ausų skysčių. Negalima įrašyti savo ausis ar jūsų veido puses. Jei smūgis džiovinimo per skausminga ar jaučiasi nepatogiai, nustoti daryti tai nedelsiant.

5. Drėkintuvas:

Naudojimas oro drėkintuvai yra vienas iš geriausių namų gynimo dėl ausies įvykdymo. Sausas oras gali sukelti daug kvėpavimo takų infekcijos ir neleidžia ausies vaškas Breakup. Naudoti drėkintuvą, o jūs miego skatinti garo sukurti ir tegul garo triuką.

Drėkintuvai yra gerai žiemą, nes jūsų namuose oras gali būti labai sausas. Jūs galite gauti daug rūšių ir daug veislių drėkintuvai, kuris gali būti perkeltas į jūsų patogumui vietą.

load...

6. Pasidaryk pats ausų lašai:

Kitas veiksmingas būdas naudojant drėkintuvą yra darant savo ausų lašai namuose.

Ingridientai:

  • 1 dalis patrinkite alkoholiu
  • 1 dalis baltojo acto
  • Sterilizuoti Pipetė

Kryptys:

  1. Sumaišykite visus ingredientus kartu ir atsargiai tirpalą perkelti į sterilų Pipetė.
  2. Dabar pereikite prie atsigulti ir padėkite galvą taip, kad pažeistą ausį susiduria viršų.
  3. Administruoti 3 – 5 lašus šio tirpalo į ausį ir laukti jiems atlikti savo darbą.
  4. Tai pasidaryk pats sprendimas yra džiovinimo agentas skaidyti infekcija ir ausų vaško ir turi antibakterinį poveikį, taip pat.

Taigi, dabar, kad jūs žinote viską apie efektyvių namų gynimo dėl ausies drenažo, atidėti ne daugiau! Papasakokite, ką dirbo už jus. Palikite komentarą žemiau.

load...