6 sunkių Astragalų šalutinių poveikių

„Astragalus“. Tai tikriausiai gali būti pirmą kartą ateina per šį vardą. Taigi, kas yra Astragalus? Išsiaiškinkime.

Yra apie 3000 žolės ir priklausančių ankštinių šeimos Pupiniai krūmai. Astragalus yra gentis, kurioje yra šių 3000 rūšių.

Augalas buvo naudojamas tradicinėje kinų medicinoje per daugelį šimtmečių. Ji pirmiausia buvo naudojamas sustiprinti imuninę sistemą ir gydyti širdies ligas.

Kai kurie Astragalus augalų sudedamosios dalys yra tokia galinga, kad jie yra laikomi gydant vėžį.

load...
Nežiūrint į savo naudą, Astragalus turi šalutinį poveikį taip pat. Leiskite turėti ne Astragalus šalutinis poveikis čia ieškoti:

1. Apsunkina poveikis autoimuninių sutrikimų:

Ką?

Autoimuninių sutrikimų atsiranda, kai organizmo imuninė sistema klaidingai tikslai ir kenkia sveikas kūnas audinių (1). Ir dėl to, Astragalus gali būti kenksmingas žmonėms, sergantiems autoimuninėmis ligomis.

Kaip? 

Jei kenčia nuo kai kurių autoimuninių ligų, kaip reumatoidinis artritas ar vilklige, tada Astragalus gali sukelti imuninės sistemos darbą prieš jus. (2). Tai sukelti komplikacijų.

Taip pat, jei ne visi vartojate imunosupresantų narkotikus, Astragalus gali vaidinti svarbų vaidmenį silpnina vaistų.

load...

Simptomai? 

Nuovargis, karščiavimas, išbėrimas ir sąnarių skausmai (3).

2. Kraujavimo sutrikimų:

Ką? 

Astragalus, ypač jo miltelių pavidalo, gali apsunkinti kraujavimo sutrikimų.

Kaip?

Astragalus gali pabloginti kraujo krešėjimą, kuris veda į kraujavimo problemų. Tai nepatartina imtis Astragalus o aspirino ar kraują skystinančių (4). Net operacijos atveju Astragalus vartojimas yra nerekomenduojamas.

Simptomai? 

Didesnis dažnis kraujavimo menstruacijų metu.

3. Ne Rekomenduojama žmonėms su žemas kraujospūdis:

Ką? 

Kulkšnė gali sumažinti kraujo spaudimo lygius (5).

Kaip? 

Žmonės su mažo kraujospūdžio, kurie vartoja Astragalus gali susidurti su dar labiau sumažinti savo kraujo spaudimo riziką. Tai gali sukelti sunkių komplikacijų.

Simptomai? 

Pykinimas, nuovargis, depresija, koncentracijos ir galvos svaigimas (6) trūkumas.

4. Virškinimo problemos ir alergijos: 

Ką? 

Astragalus gali sukelti virškinimo problemų. Ji taip pat gali sukelti rimtų alergijų.

Kaip? 

Astragalus, ypač jo miltelių pavidalo, gali sukelti virškinimo problemų. Ir dauguma alergijų jis sukelia, yra neįprasta. Astragalus yra ankštinių augalų. Taigi alergija ankštinių kaip pupelių ir žemės riešutų gali padidinti alergines reakcijas link Astragalus. (7)

Simptomai? 

Simptomai virškinimo problemų yra pilvo pūtimas, dujų, nevirškinimas ir dehidratacija. Alerginės reakcijos gali sukelti dilgėlinė, bėrimas, pasunkėjęs rijimas ir kvėpavimas problemų.

5. Toksiškumas:

Ką? 

Kai kurie Astragalus rūšys gali būti toksiški.

Kaip? 

Buvo nustatyta, kad daugiau nei pusė iš Astragalus augalų yra neurotoksinų (8). Žymiausias iš jų yra „avinžirnis“ ( „Columbia avinžirnis, Jeloustouno avinžirnis ir Vasatčo avinžirnis). Šie augalai yra nuodingi teisę nuo to momento jie atsiras, kol jie išdžius vasaromis.

Tai gali sukelti locoweed apsinuodijimo gyvūnams (9).

Simptomai? 

Galvijai, avys ir arkliai yra labiausiai nukentėjusi. Dėl lėtinio apsinuodijimo, simptomai, nervingumas, greitas kvėpavimas yra požymių, laikino aklumo. Ir Ūminio apsinuodijimo simptomai yra sunkus kvėpavimo distresas ir net mirtį.

6. Nėštumas:

Astragalus gali sukelti nepageidaujamas reakcijas, jei imtasi nėščioms moterims. Nors nėra pakankamai tyrimų atsargines šį teiginį, nėra tyrimų, kurie sako Astragalus yra nekenksmingas nėščioms moterims. Taigi, tai geriausia, jei nėščios moterys susilaikyti nuo jį (10) vartoja.

Tai buvo kai kurie iš šalutinių poveikių Astragalus. Dabar, kad jūs turite ateiti žinoti apie Astragalus ir jo šalutinis poveikis, tai visiškai iki jums rinktis ir naudoti jį. Nieko, kad mes gauname iš gamtos ratų yra visiškai saugus. Jei imamasi saikingai, jis gali kurti savo sveikatą. Bet jei jų vartojama per daug, jūs žinote, ką tiksliai nutiktų. Jos visada geriau pasikonsultuoti su gydytoju ir aptarti apie Astragalus naudos ir šalutinio poveikio iki jo vartojimo.

Ar žinote kitų Astragalus šalutinį poveikį? Ar pasidalinti su mumis komentarų skiltyje žemiau pateiktą.

load...