6 paprasti gydymo būdai pleiskanų ant akių blakstienų ir akių Brows

Ar žinote, kad galite turėti pleiskanas nuo jūsų blakstienų per daug? Taip, tai tiesa, tokia sąlyga yra žinoma, kad būti pakankamai sunkus ir jei jūs neturite laiko ją ne anksčiau, tai gali sukelti blakstienų nukristi.

Kas tai yra liga?

Ar žinote, kad galite turėti pleiskanas nuo jūsų blakstienų per daug? Dabar tai yra didžiulis išjungti, ar ne? Čia gali būti niežulys dribsniai jūsų blakstienas, kurios gali atsirasti dėl įvairių priežasčių. Jei kenčia nuo šios būklės, atėjo laikas Żegnać šios grėsmės visam laikui.

Priežastys pleiskanų apie blakstienos:

Dribsnių pasirodymas blakstienas gali būti dėl:

 • Blefaritas: šios būklės pleiskanų kaip svarstyklių ant blakstienų. Tai nėra užkrečiama.
 • Seborėja dermatitas: nuo pleiskanų svarstyklės ant blakstienų ir antakių. Sunku nustatyti tikslią priežastį pleiskanų. Tai gali būti siejama su greito maisto ir mažiau vandens įleidimo.Tai toksinių įprastinių sukelia odos problemas ir poras ant blakstienų liniją užsikemša.

Tai yra bendras kančia ir nėra nieko nerimauti. Turime užtikrinti tinkamą gydymą ir būklę išvalo gana greitai. Daugumoje atvejų namų gynimo padėti mums atsikratyti niežtinčios dribsnių. Mes, kaip visada, turi nepamiršti, kad:

load...
 • Akių srityje yra labai subtilus.
 • Venkite stipriomis cheminėmis medžiagomis į akis.
 • Nenaudokite savo anti šampūnuose nuo pleiskanų nuo jūsų blakstienų.

6 paprastos ir efektyvios Gydymo pleiskanos ant blakstienos:

Yra be galo daug namų gydymo gydant pleiskanas ant blakstienų. Štai keletas atsargumo priemonių reikia imtis:

 • Ar lopo mėginys prieš ką nors netoli akių.
 • Pasitarkite su gydytoju, iš karto, jei jūs manote, bet dirginimo rūšiuoti.

1. Vaistinės Muilai:

Galite pabandyti atsikratyti šios problemos, plaunant veidą su narkotikų parduotuvėje muilu, kuriame yra arba arbatmedžio aliejaus ar piritiono cinko. Šie muilai padėti kovoti su mielių bakterijų, kurios yra priežastis ir prisideda prie pleiskanų susidarymo. Įsitikinkite, kad jums nereikia gauti muilo į akis. Jūs galite paruošti praskiestą tirpalą ir nuplauti greitai. Tuo atveju, muilas patenka į akis, tada nuplaukite savo akis iki jums gauti tinkamą pagalbą

2. Kūdikių šampūnas:

Naudoti praskiestą kūdikių šampūnas su medvilniniais tamponais valyti Apatinių ir viršutinių blakstienų linijos. Ar tai bent 4 – 5 kartus kiekvienam blakstienų linijų greičiau rezultatus. Vėlgi, kad jūsų akys uždarytos ir iš karto nuplaukite.

3. Migdolų aliejaus masažas:

load...

Dėl per didelio sausumo akių vokų, masažas su šiltu migdolų aliejumi prieš miegą naktį. Tai taip pat padės atkurti, atgaivinti ir vėl augti savo blakstienas, kurios gali būti kritimo dėl pleiskanų susidarymo. Tiesą sakant mano mama naudojamas masažuoti savo akis su migdolų aliejumi, kai buvau vaikas, ir tai tikrai padėjo mano blakstienos auga.

4. Išlaikyti vokų ir blakstienų higienos:

Užtikrinti, kad nėra makiažas didėjimas akis. Išlaikyti sveiką Valymas rutinos, kad būtų išvengta makiažas ir purvo sankaupos ant akių. Tai šiukšles stimuliuoja liaukų, padedančią Daugiau pleiskanų. Investuokite į oftalmologiniu išbandyti akių makiažas valikliai pašalinti makiažo

5. Ar sveika mityba:

Valgyti šviežias daržoves ir vaisių sultys. Venkite kofeino, alkoholio ir nesveiko riebiai maistą. Vietoj to, jau virti daržovių dietos geresnių rezultatų ir užtikrinti jums suvartoja ne mažiau kaip 8 – 10 stiklinių vandens.

Šie namų gynimo padės jums pulti pleiskanas. Tačiau, jei jūs nematote jokių rezultatų, turėtumėte pasikonsultuoti su dermatologu. Tai užtikrina, kad jūs gaunate teisę rūpintis.

6. Pasikonsultuokite su savo oftalmologas:

Pasikonsultuokite su savo gydytoju dėl antibiotikų lašų ir tepalais.

Keletas patarimų, atsižvelgiant į:

 1. Niekada nenaudokite citrinos sultis ant blakstienų liniją, nes jis gali dirginti akis.
 2. Pyrithione cinko stings.Ensure, kad jums nereikia gauti jį į savo akis.
 3. Taikyti šilto vandens mirkyti audiniu ant vokų. Tai padeda pašalinti alyvos didėjimas ir nešvarumus. Švaresnis vokų kaups mažiau pleiskanų.
 4. Aplankykite akių lašų ir akių tepalas oftalmologą, jei visa kita nepavyksta. Ar ne savarankiškai gydytis.

Tikimės, kad šis straipsnis padės jums išvengti nepageidaujamų pleiskanų apie blakstienas. Rūpinkitės savo akimis, nes jie yra jūsų langas pamatyti aplink jus gražus pasaulis.

load...