6 nuostabios Mullein naudos odai, plaukams ir sveikatai

Nėra nieko, pavyzdžiui, atsižvelgiant į gamtos gėrį ir jį naudoti, norėdami pagerinti savo išvaizdą ir gerą savijautą. Tai galite padaryti tik, kad kai jūs naudojate Deviņvīru jėga, vaistažolių gamykla pakrautas su sveikatos ir gėrio. Šis augalas, kartu su jo lapų ir gėlių, gali daryti stebuklus jūsų odą ir plaukus. Ji taip pat turi daug kitų privalumų sveikatai. Tiesą sakant, Deviņvīru jėga yra tarp homeopatinių praktikų mėgstamiausia, nes jis yra naudojamas kaip daugelyje homeopatinių preparatų sudedamoji dalis.

Taip pat vadinamas didelį Deviņvīru jėga, šis augalas randamas plačiai daugelyje Azijos ir Europos. Jūs taip pat galite rasti tai auga Himalajų regione. Nes jos daug naudos sveikatai, Deviņvīru jėga rado savo kelią į Šiaurės Ameriką. Brandinimo mėnesių augalo yra liepa ir rugpjūtis, kai augalas pasidengia kvapnių gėlių. Net lapai turi saldų kvapą kaip ir gėlės. Tai galėtų paaiškinti, kodėl gėlės ir lapai naudojami tam tikrų alkoholinių gėrimų! Jie padeda stiprinti šių gėrimų skonį.

Deviņvīru jėga Nauda odai:

1. Gydyti Dauguma odos sutrikimai:

Ar norėtumėte minkštą, šilkinį odos? Kas gi ne, iš tikrųjų? Na, tiesiog naudokite Deviņvīru jėga aliejaus ir būti didžiuotis savininkas šilkiniai sklandžiai odos! Šis aliejus yra pagamintas iš Deviņvīru jėga gėlių ir turi antiseptinių savybių. Alyva gali pašalinti ligas sukeliančius mikrobus ir patogenus nuo jūsų odos. Tai yra priežastis, kodėl aliejus yra naudojamas gydyti daugelį odos susijusių sutrikimų.

2. Jūsų Nauji Antiseptikas:

Mullien gali būti naudojamas kaip antiseptikas ant atvirų žaizdų ir nedideliems nudegimams. Jūs girdėjote, kad teisinga! Tiesiog padaryti gėlių pasta ir taikyti jį ant žaizdos, nudegimai ir jų gabalai, o ne tik ji suteiks jums raminančiai, tai taip pat padės išgydyti žaizdą anksčiau nei dauguma per kovos su narkotikais. Pasta taip pat turi galimybę išvalyti odos infekcijas, pavyzdžiui, grybelis.

load...

3. Mullien žiemai Woes:

Ar žinote, kad ši pasta gali net padėti išgydyti nušalimų? Dabar, jūs niekada neturite jaudintis, jei galvą be jūsų pirštinių žiemą!

Sausa oda yra šalto žiemos mėnesiais pražūtis. Bet jums nebereikia nerimauti sausą, niežtintis odos. Tiesiog naudokite Deviņvīru jėga lapų pasta ir leiskite jiems drėkina odą giliai. Šie lapai dirbti kaip natūralus drėkiklis. Iš tiesų, jei jūs ar jūsų mylimam žmogui kenčia nuo egzemos, pasta gali padėti sumažinti šio niežtintis odos būklės simptomai.

Deviņvīru jėga Nauda plaukai:

4. Perka sudie nuobodu plaukus ir plaukų Woes:

Modernus gyvenimo būdas reiškia problemišką plaukus. Ačiū dūmų ir taršos, daugelis žmonių skundžiasi nuobodu plaukų ir galvos odos problemoms spręsti. Jūs galite gauti atokvėpį nuo šių problemų, jei jūs naudojate ekstraktai, pagaminti iš Deviņvīru jėga gėlių. Šie ekstraktai gali išlaikyti savo galvos odos ir plaukų sveiki.

5. Padeda panaikinti pleiskanos:

Ar jūs kenčia nuo pleiskanų? Pamirškite apie tuos per kovos produktus. Naudokite Deviņvīru jėga ekstraktas, o ir atsikratyti pleiskanų ir kartu galvos dirginimą.

6. Kvapniųjų Kondicionierius:

Grubus ir šiurkštus plaukai gali būti minkštas ir lengvai valdomas. Čia yra paslaptis – naudoti Deviņvīru jėga ekstraktas plaukus! Ne tik ji, kad jūsų plaukai šilkiniai sklandžiai, tai taip pat padės atsikratyti išsiskyrimo baigiasi. Tai yra todėl, kad ekstraktas yra turtingas vitaminų, ty B1, B5 ir B12. Šie vitaminai buvo įrodyta, naudinga plaukų sveikatai ir augimui.

load...

Skalavimo pagamintas iš Deviņvīru jėga gėlės gali giliai valo plaukus ir galvos odą. Jis bus žengti dar vieną žingsnį ir padėti praturtinti savo natūralią plaukų spalvą.

Deviņvīru jėga Nauda sveikatos:

Šis puikus augalas taip pat ateina su keliais naudą sveikatai. Deviņvīru jėga ekstraktas turi galimybę išgydyti plaučių ligų, tokių kaip kokliušas, bronchito ir tuberkuliozės. Yra kai kurių įrodymų, kad ekstraktas gali būti naudinga, jei jūs kenčia nuo plaučių uždegimo taip pat. Dėl Deviņvīru jėga gebėjimą išgydyti kvėpavimo susijusių sutrikimų, kai kurie žmonės kenčia šalta įkvėpti dūmai iš Deviņvīru jėga lapų. Jis teigė, kad dūmai gali išvalyti nosies užgulimas ir ausų spūstis.

Deviņvīru jėga gėlių ekstraktas gali būti naudingas dėl šių sveikatos problemų:

  • Peršalimas ir kosulys
  • Ausų skausmas
  • Gripas

Jei sergate migrena ar artrito, galite pamirkyti Deviņvīru jėga lapai ir gėlės alyvuogių aliejaus. Taikyti šį aliejų ant paveiktų sričių gauti trumpąją reljefo.

 [Skaityti: kaip padaryti Svogūnų sultys]

Mitybos nauda su Deviņvīru jėga:

Yra dar daugiau naudos, susijusios su šios nuostabios augalų. Deviņvīru jėga yra gausu daug vitaminų, pavyzdžiui, vitaminų D, B2, B5 ir B12. Taigi ji gali padėti išlaikyti jūsų kaulų sveikatą ir taip pat palengvina geriau įsisavinti kalcį. B grupės vitaminai gali padėti stabilizuoti alkį modelius ir palengvinti svorio. Jei jūs ieškote numesti svorio, užvirinti Deviņvīru jėga arbatos puodelį ir gerti kiekvieną dieną.

Deviņvīru jėga taip pat yra stipruolis, kai jis ateina į mineralų, flavonoidų ir cholino. Jūs galite gauti savo dienos dozę magnio suvartoja Deviņvīru jėga arbata.

Įvairių internetinių parduotuvių parduoti Deviņvīru jėga arbatos lapų ir Deviņvīru jėga aliejaus. Taip pat galite pasinaudoti Deviņvīru jėga gerumą per daug homeopatinių vaistų galimų. Prieš vartoti šias Nors Ar kreiptis į gydytoją!

load...