6 nuostabios kalamino losjono naudos

Cinko oksido derinys su 0,5% geležies oksido arba cinko junginio yra tai, kas tai reiškia, kad tai, kas yra žinoma visame pasaulyje kaip Galmanowy (1). Galman buvo maždaug nuo XIX amžiuje ir buvo bendras rungtynių medicinoje spintos ir pirmosios pagalbos dėžės namus visoje pasaulyje. Galman losjonas visų pirma žinomas ir naudojamas jos skruzdžių bėrimas (anti-niežulys agentas) ir švelnus antiseptikas savybes.

Ironiška nėra įrodymų, atsargines naudingų savybių Galmanowy Tačiau faktas, kad jis buvo naudojamas ir patikimas bendrų odos negalavimų dešimtmečius dabar kalba pats už save. 1992, JAV Maisto ir vaistų administracija (2) padarė pranešimą spaudai, kuriame teigiama, kad nėra jokių įrodymų, kad rodo, kad Galman saugus naudoti ir veiksminga kaip vietiniam tepalas; Tačiau po kelerių metų 2008 rugsėjo JAV Maisto ir vaistų administracija išleido dokumentą, patvirtinantį Galman kaip per kovos odos apsauginio aktuali, efektyvus ir saugus naudojimas.

Jūsų oda yra tokia pat svarbi, kaip ir drabužių galite naudoti ją padengti, toliau skaityti duos jums svarbų pažvelgti į naudą ir naudojimo Galmanowy odai mes gyvename.

Privalumai ir naudojimas Galman losjonas

1. Raminamasis Ištaisyti už Poison Ivy ir kitų toksinių augalų:

Vietiškai odos Apsaugos nuo, kuri buvo maždaug už amžiaus, Galman yra žinoma, kad suteikti pagalbą niežulys sukelia Poison Ivy ir kitų toksinių augalų (3). Jis turi raminančių savybių, kurios veikia odą, kai taikoma lokaliai duoti aušinimo pojūtis, kad atitraukia nuo Niežulys sukelia naftos išskyros iš nuodingų augalų, nes jie liečiasi su jūsų oda.

load...

Kai jūsų odos liečiasi su Poison Ivy, nuodų ąžuolo arba Žagrenių, kraujagyslės kurti spragas, pratekėti skysčiams per odą sukelia pūslelių ir niežulį Tačiau, kaip jūs atvėsti odą žemyn taikant Galman šias spragas sutartis mažinti lėtai skysčių taigi Galman veikia efektyviau kontroliuoti niežulį ir lėtai lizdinės plokštelės sukelia toksinį augalų, tokių kaip Poison Ivy.

2. Calamine nėščiosioms:

Devynių mėnesių nėštumo atneša su juo savo dalį bandymais ir nelaimės. Pykinimas, ryte ligos, nugaros skausmų, apetito netekimas ir nemiga vyrauja net jūsų negimusiam vaikui saugiai ensconced pilvo ir į viršų jį išjungti galite net susidurti su blogų odos problemas, pavyzdžiui, niežtintis odos ant pilvo ir pilvo, dėmės ir spuoguotas odos ant veido ir kitų kūno dalių ir, kai kuriais atvejais net egzema, Galmanowy žinomas dėl savo minkštumas dažnai naudojamas gydyti odos problemas, nėštumo pareikštas. Jis net padeda išlyginti strijų per laiką Pranešimo nėštumo metu (4) žinoma.

3. Calamine spuogai ir sausai odai:

Labai vertinami ir per kovos vietiniam losjonu Geriausiai parduodama, Galman losjonas odos perkamas ir naudojamas visame pasaulyje gydyti spuogus ir sausa oda (5). Kartu su kitais eteriniais aliejais ir butelius kaip šviesiai rausvos spalvos losjonu, Galman efektyviai drėkina odą ir jos cinko savybės turi džiovinimo poveikį spuogų ir spuogų.

4. Calamine vabzdžių įkandimų:

Simptomai vabzdžių įkandimų paprastai dalyvauja niežulį ir gėlimo pojūtis rajone įkando. Tai dilgčiojimas ar niežėjimas pojūtis sukelia nuodai ar kitos medžiagos švirkščiamas į kurį vabzdžių dalyvauja odos. Galman kartą kreipėsi į užkrėstos zonos išgaruoja ir sukelia laikiną dar daug reikia vėsos pojūtį, taigi Galman dažnai naudojamas kaip pirmosios pagalbos atvejais vabzdžių įkandimų (6). Tačiau nuo Galmanowy yra tik lengvas losjonas, jei uždegimas arba skausmas ir niežulys išlieka jos geriausiai pranešti registruotu mediko.

5. Calamine kūdikiams ir vaikams:

Galman yra populiarus namų ištaisyti gana neatskiriama kūdikio priežiūros. Dauguma motinų parduotuvė ir pasitikėjimas Galman savo vaikams. Veiksmingos sauskelnių bėrimo bei kitų švelnios odos problemų kūdikiams, Galman yra turi turėti tėvams per pradiniame etape savo vaikams. Kaip kūdikiai senstant ir prieš paauglių spuogai iššūkius, pirmieji odos problemos jie liečiasi su dažnai tymų arba vėjaraupiais ir naudojimas Galman losjonas buvo nuolatinės reljefo šaltinis šiais klausimais nuo amžiaus (7).

load...

6. Calamine už galvos utėlių:

Galvos utėlių dažnai yra pasikartoja problema mokykla ketina vaikus ar net gali būti sudaryta naudojant viešąjį transportą arba viešųjų baseinų ir teatrų. Galman yra pernelyg lengvas būtų veiksminga žudymo galvos utėlių (8), tačiau jis naudojamas šampūnuose, kad išnaikinti utėles kaip tarpininkas atleisti niežulys.

Tikimės, kad jūs turite aiškiai suprasti su šiais Galman losjonas reikmėms. Tiesiog sekite juos tokiais atsikratyti svyravo minėtų negalavimų.

load...