6 nuostabios Feverfew naudos odai, plaukams ir sveikatai

Senovės graikai pavadino skaistenis ‘parthenium „, nes pagal graikų legendos, šį nuostabų žolė buvo naudojamas išsaugoti žmogų, kuris nukrito nuo Partenono, šventyklos Atėnuose gyvenimą! Su tokia spalvinga istorija atsilieka, galite būti tikri, kad skaistenis turi keletą istorijų pasakyti.

Skaistenis, visuotinai žinomas kaip laukinių ramunėlių, yra augalas, kuris siejamas su saulėgrąžų šeimos. Ji yra žinoma keletas kitų vardų per kaip Featherfew dėka savo plunksna, kaip lapai. Kadangi ilgą laiką europiečiai naudojamas skaistenis kaip žolių gynimo gydyti įvairias ligas ir negalavimus. Į skaistenis lapai vis dar naudojamas, kad vaistus. Taigi, ką daro šis augalas taip pamilo graikai turi parduotuvėje už jus? Grožis ir sveikata!

Privalumai skaistenis įmonė:

Skaistenis Nauda odai:

1. Odos paraudimas ir patinimas:

Skaistenis yra natūralus priešuždegiminis žolė. Tai padeda sumažinti odos uždegimą natūraliai. Jis ne tik gydo paraudimas ir patinimas, odos, bet ir apsaugo nuo jų būsimą įvykį. Yra daug kitų odos ligų, pavyzdžiui, priešgrybiniam, pleistrai ir įbrėžimų kurie gali būti išgydytas su skaistenis.

2. Skatina sveiką odą:

Skaistenis arbata yra labai didelis antioksidantų. Nuolatinis ir vidutinio vartojimas skaistenis arbata apsaugo mūsų organizmą nuo žalingų laisvųjų radikalų, kurie kenkia odos ląsteles. Būdamas priešuždegiminių pobūdžio, ji atnaujina ir atgaivina odą todėl sveika ir jauna iš vidaus.

load...

Skaistenis Nauda plaukai:

3. Stotelės Plaukų sumažėjimas:

Skaistenis padeda sumažinti plaukų kritimo. Kaip jau buvo minėta anksčiau, tai yra priešuždegiminis gamta ir žmonės naudojant jį patyrė drastiškas sumažinimas plaukų kritimo. Naudojimas skaistenis žolė tiesiai ant galvos odos, gali būti šiek tiek rizikinga, ir jums gali baigtis sprendžiant šalutinio poveikio. Todėl siūloma, kad jūs pasirinksite geriamojo skaistenis arbata saikingai sustabdyti plaukų kritimą ir išlaikyti nuplikimas baimėje.

Skaistenis Nauda sveikatos:

4. Migrena:

Tyrimai įrodė, kad skaistenis migrenos sumažina migrenos priepuolių dažnumą. Jis veikia efektyviau nei populiarus priešuždegiminių tabletes kaip aspirinas ir tt Jis slopina aminų ir histamines, kurios kontroliuoja uždegimą ir sustabdyti kraujagyslių spazmus. Šie uždegimai ir kraujagyslių spazmai yra priežastis galvos ir migrenos priepuolių.

5. Artritas:

Junginiai, esantys skaistenis žolė yra naudinga mažinant skausmą ir uždegimo, susijusio su artritu. Jis saugo kraujo trombocitų gražu sugeba atleisti uždegiminių medžiagų. Tai taip pat padeda sumažinti karščiavimą.

6. Menstruacijų spazmai:

Skaistenis padeda palengvinti menstruacijų spazmai. Tai yra todėl, kad jis yra linkęs riboti hormono pavadintas prostaglandinų, kuri yra atsakinga už skausmą ir dirginimą, kuris ateina su PMS spaudai.

Tai buvo keletas pagrindinių privalumų, susijusių su skaistenis. Jei įdomu, apie savo galimybes, nesijaudinkite! Rinka yra pilna skaistenis papildai, tabletes, kapsulės ir antpilo, kurį galite pabandyti. Bet skaistenis arbata yra labiausiai paplitęs ir saugiausias būdas gauti naudos iš skaistenis augalų. Leiskite mums dabar jau ne maistinę vertę skaistenis arba ramunėlių arbatos išvaizdą:

load...

Apskritai, skaistenis saugu daugumai žmonių, bet yra keletas šalutinis poveikis, susijęs su skaistenis, kad jūs turėtumėte žinoti.

Šalutinis poveikis skaistenis:

1. Dažnas šalutinis poveikis skaistenis gali būti viduriavimas, pilvo pūtimas, skrandžio veiklos sutrikimas, rėmuo, vidurių užkietėjimas, vėmimas, vidurių pūtimas ir pykinimas.

2. Yra keletas kitų šalutiniai poveikiai skaistenis kaip nuovargis, bėrimas, svorio padidėjimas, Łomotanie širdies, sąnarių sustingimas ir sutrikęs miegas.

3. Skaistenis yra nesaugus vartoti nėščioms ir žindančioms moterims.

4. Kramtomoji šviežių skaistenis lapai gali sukelti patinimą lūpų, burnos ir liežuvio. Jis taip pat gali sukelti laikiną praradimą skonis ir burnos opos.

Neleiskite šis šalutinis poveikis sąrašas panika jums išjungti! Jūs galite saugiai naudoti skaistenis bet atsiminkite, kad negalima per jį valgo. Tyrimai rodo, kad nuo 50 iki 100 mg skaistenis ekstrakto per dieną yra pakankamai migreninio galvos skausmo. Dėl kitų negalavimų ir problemų, turėtumėte pasikonsultuoti su gydytoju. Kaip minėjau anksčiau, skaistenis arbata yra vienas iš geriausių būdų, kaip turėti naudos iš skaistenis augalų. Bet tai yra labai svarbu, kad jums sekti kryptį ir dozavimo nurodymų ant pakuotės. Galų gale, prevencija yra geriau nei gydymas.

Nedvejodami pasidalinti savo nuomonę per žemiau pastabų skiltyje.

Stay tuned ir palaikyti ryšį.

load...