6 madingi Bangų ilgiems plaukams, kuriuos galite išbandyti šiandien

Mes nuolat sakau, kad ilgi plaukai doesnot nebūtinai reiškia nuobodus, bet jūs tiesiog įpratęs klausytis mums! Taigi mes nusprendėme eiti į priekį ir parodyti jums, kaip turintys ilgus plaukus neina atgal nuo ėjimas į daugiau modernių ir puikūs išvaizdą! Bangs šukuosena ilgi plaukai yra tai, ką šis straipsnis yra visa informacija apie. Štai keletas iš naujausių ilgi plaukai stilių su kirpčiukai!

Ilgos Bangs šukuosena

Stilius 1:

Kas skirtumas tarp „Boxy“ ir „Sexy“? Na galbūt noriu užduoti sau šį skirtumą, jei yra kažkas dėvi plonas Plonas vienas ilgio kirpčiukai ant šonų. Tai, kad jūsų veidas atrodo pasenusi ir „boxy“ ir kad tikrai nėra madingas. Dabar palikti boxy ir leidžia pereiti prie labiau „Sexy“ Jūs. Storio pusėje valomas kirpčiukai yra šių dienų ir geriausias pavyzdys bus Reese Witherspoon šukuosena kaip matote aukščiau! Vienas iš mūsų mėgstamų ilgą šukuosena su kirpčiukai!

Leidžia kalbėti apie šią šukuosena. Pirma jums reikia užduoti jums Kirpėjas duoti jums keletą awesome veiksmų ir stora pusė valomas sprogimo.

Dabar, kaip pasiekti reguliariai prižiūrimi išvaizdą tai? Na pirmiausia rankšluostį nusausinkite kirpčiukai ir tada padaryti žemyn smūgis džiovinimo ir irklas šepečiu. Po to jie yra sausi (pamiršti apie plaukų poilsio dabar, tiesiog sutelkti dėmesį į kirpčiukai) valyti vidų ir laikyti smūgis džiovinimo ir nurašymas jį iš šonų. Už likusius plaukus galite arba suteikti jai keletas natūralių bangų labai palaidi garbanos, kad jie nukristi į bangas po 2 – 5 minučių. Nenaudokite laikydami spray.That IT, esate pasirengęs pašėlti mergina!

load...

Stilius 2:

Jei jūsų plaukai yra aptakus ir tiesus ar banguotas, bet nori aptakus išvaizdą, kokios gali būti tuo atveju, galite išbandyti šį trumpą susitrenkiau ilgi plaukai šukuosena. Jei jūsų plaukai yra ne aptakus ir tiesiai, tada jūs galite padaryti plokščią lyginimas arba galite naudoti irklas šepečiu ir pakartota šukavimas techniką kartu su blow džiovinimo laikinai aptakus tiesia išvaizdą po plovimo, kuris turi trukti iki kito plovimo. Tai tikrai madingas! Šukuosena kirpčiukai ilgus plaukus ir viskas!

Stilius 3:

Dabar tai vienas tikrai OMG medžiaga! Ar ne? Rūkymas karšto tų Smokey akis ir blizgus nuogas lūpų. Jei turite (negali būti šviesūs plaukai) tie blizgantys dryželiais aukso ar bronzos ir noriu nutempti šį šukuosena tada ką jūs laukiate? Bet taip tai vienas kirpčiukai, kurie liko įprastu būdu, pusė nuvalo, bet tuo pačiu metu, tai yra aptakus išvaizdą, kuriame jūs turite susirangyti nuo šiek tiek mažiau nei vidurio skyriuje. Paimkite BIG garbanoti statinę ir atvykti į darbą ir roko vakarėlį!

Stilius 4:

load...

Tai dar vienas wow atrodo. Bet tai reikės specialisto prisilietimas tikrai ir aš tikrai nemanau, kad tai bus gera vėjuotą proga ar kelionę. Anekdotai vienas nuo kito, jei noriu pasiekti bent šiek tiek panašus išvaizdą namuose (iš tikrųjų esate čia darai kai plunksnas), gerai Jums reikia daryti atsargines nušluoti savo šalutinį kirpčiukai ir šepečiu priešingą kelią, kad jie nurašymas į viršų. Daryti tą patį su savo plaukų žingsnių, visi turi būti aukštyn valomas. Naudokite šiek tiek tvirtovę purškalą laikykite šią išvaizdą bent jau kartais.

Stilius 5:

Tai vienas gali būti geras bet draugiškas proga ir taip pat pamergė šaliai, jei turite gerų ilgio plaukų ir kaip garbanos taip pat kirpčiukai tai yra už jus. Tai paprasti, trumpi kirpčiukai (šepečiu į vidų) ir pilnas ilgis vidutinio palaidi garbanos su savo garbanoti geležies ir baigti su kai blizga blizgus valda purškimo!

Stilius 6:

Tai labai gražus šalis stilius, kuris yra labai elegantiškas per daug! Jums reikia ilgai kirpčiukai kurį bus susiejimas savo palaidų plaukų gale ir tuo pačiu metu paliekant kai priekyje išlaikyti juos kabinti prie krūtinės regione iš abiejų pusių (štai kodėl tai atrodo geriausiai korsetai), o jiems kai Palaidos garbanos. Būsite dėmesio!

load...