6 Kvercetino nauda sveikatai

Iš visų kitų flavonoidų, kvercetino yra dažniausiai naudojama ir ateina su daugybės skaičių naudą. Jis randamas vaisiuose, daržovėse, svogūnų, citrusinių vaisių ir obuolių. Kiti šaltiniai kvercetino gali būti vynuogės, tamsios uogos, ir alyvuogių aliejaus. Gėrimai, pavyzdžiui, žaliosios arbatos ir raudonojo vyno taip pat yra nemažai kvercetino. Pasak naujausių tyrimų, kvercetino, taip pat pagerina bendrą sveikatą, nes jos antioksidantų.

Be atidėliojimų, mums pasakys, iš karto apie naudą prie šio flavonoidų ir kaip jūs galite naudoti šį padidinti savo sveikatą.

1. Širdies Sveikata:

Keletas tyrimų paskelbė, kad kvercetinas stiprina ilgaamžiškumą ir pagerina širdies ir kraujagyslių sveikatą. Tie, kurie vartoja daugiau vaisių ir daržovių, kuriuose yra kvercetino yra mažiau linkę į mirtį, ilgainiui. Ne tik, kad kvercetinas sumažina blogojo cholesterolio ir didina gerojo cholesterolio kiekį. Ji taip pat sumažina apnašų arterijose ir pašalina MTL cholesterolio, taip pat. Trumpai tariant, su kvercetino jums bus mažiau linkę insulto ir širdies priepuolių.

2. Sergantiems cukriniu diabetu:

Kvercetino yra gera visiems cukriniu diabetu sergantiems pacientams, taip pat. Viena iš didžiausių problemų pažymėti, pacientų kategorijoje yra didelis gliukozės, kuri pasireiškia virsta fruktoze ir sorbitolio. Tai gali, deja, sukelti pavojingų sąlygų, pavyzdžiui, glaukoma, katarakta, ir kitų nervinių ligų. Kvercetino yra geras sprendimas, nes ji apsaugo transformaciją ir apsaugo Jus nuo diabeto.

load...

3. Hipertenzija:

Hipertenzija yra gana dažnas šių dienų. Tai turi įtakos milijonams žmonių ir toliau tai daryti. Žmonės, kurie kenčia nuo šios būklės dažnai yra mažas kraujospūdis. Tai gali, tačiau reikia išspręsti, jei komplikacijų, susijusių su ligų yra pašalinami. Ir, be flavonoidų gali padaryti geresnį darbą nei kvercetino. Jis pasižymi priešuždegiminiu ir antioksidacinių savybių, kurios rūpinsis jūsų širdis sveikatą ir pagerinti ją iš įvairių kampų.

4. Apsaugo vėžys

Kvercetino, taip pat gali būti naudojami siekiant užkirsti kelią gyvybei ligų kaip vėžys. Tiesiog kaip ir visi kiti flavonoidų, jis bus pašalintas visas laisvuosius radikalus savo kūno, juos neutralizuoti ir įsitikinkite, kad yra mažiau linkę į vėžį. Pagal kai kurių tyrimų, kvercetino taip pat žinoma, kad sumažinti prostatos ir odos vėžio. Iš to, ką yra akivaizdu, kvercetino yra svarbus ir rimtas vėžio gesinimo maistas visais laikais.

5. Gerina miegą:

Jei nebuvo gauti pakankamai miego, valgyti daugiau vaisių ir daržovių, kuriuose yra kvercetino. Ji pagerins savo miego modelius, užkirsti kelią ligoms, pavyzdžiui, nemiga ir valdyti kūno svorį, taip pat. Žmonės, kurie nemiega daug yra labiau linkę priaugti svorio, ir gali užkirsti kelią, kad per kvercetino.

6. Menstruacijos:

Bendros problemos, susijusios su menstruacijų yra skrandžio spazmai ir spazmai. Jūs tikrai galite atsikratyti jų suvartoja daugiau kvercetino turtingą maistą. Tai leis Jums jaustis mažiau streso mėnesinių metu dienas ir leidžia jums likti aktyvesni.

Ką reikia žinoti apie kvercetino?

Jei vartojame visai daug vaisių ir daržovių, reguliariai, jūs gausite pakankamai kvercetino. Stenkitės nenaudoti papildus, nes nebuvo pakankamai tyrimai atliekami apie juos. Neaišku, kaip naudingų kvercetino papildai gali būti, kad jis yra geriausias, kad būtų išvengta tų. Be to, būkite atsargūs, vaisių, pavyzdžiui greipfrutų, nes reguliarus vartojimas, tai gali turėti neigiamą poveikį jūsų sveikatai ir pakeisti kraujyje per daug. Tol, kol jūs esate apie tai, galite vartoti maisto produktų, kurių sudėtyje yra kvercetino saikingai, ir sveiką gyvenimą.

load...

Kaip jums patiko šį postą? Ar esate girdėję apie kvercetino anksčiau? Ar žinojote, jos nauda? Leiskite mums žinoti, paliekant komentarą žemiau.

load...