6 geriausios makiažo spalvos mėlynai žalioms akims

Pasirinkimas Geriausias akių šešėlių atspalvių jūsų gražus akis gali būti nelengvas uždavinys, ypač jei turite mėlynai žalios akys. Tačiau gera žinia yra tai: tai ne taip paplitusi akių spalva yra ryškus atspalvis, ir teisė atspalvis akių šešėliai gali padaryti jį dar labiau žavi. Nuo mėlyna ruda spalva, akių makiažas mėlyna žalia akyse gavo geriausius paletes.

Skaitykite pridėti papildomą gylio savo žvilgsnį…

Geriausias makiažas Blue Green Eyes:

1. Va-Va Voom Violetinė:

Mėlyna-žalia akys puikiai atrodo su bet giliai atspalvio violetinė, todėl sukurti tikrai elegantišką efektą šlavimas drąsiau, šviesą ar romantišką atspalvį purpuro tik ant voko centre (o tai reiškia, pasirinkite atspalvį, priklausomai nuo jūsų numatomą išvaizdą. ) Mūsų mėgstamiausi Tarina Tarantino brangakmenis Akių šešėliai paletę fantastinių ir Guerlain Ecrin 6 Couleurs akių šešėliai paletės. Su papildoma šiluma, abi spalvos padaryti didžiulį skirtumą, kai jis padeda jums pop akis be pernelyg garsiai.

Patarimas: Norėdami gauti geriausius rezultatus išvengti dūmo poveikį ir saugo jūsų akių šešėliai tik savo voko.

2. Gana Rožinė:

Ponios, jei jūs ieškote subtilios ieškoti savo akimis, tada žaisti su rožinės spalvos akių šešėliai. Super-femme tonas gilina savo mėlyna-žalia akis gražiai, o jei sumaišytas teisę jis gali atrodyti rafinuotas ir nepriekaištinga.

Patarimas: Braukite į keletą Maybelline Color Tattoo Pure pigmentų Pink Rebel visoje savo akiduobių tiek ir mišinys gana monochromatinės atspalvį gerai. Išvaizda yra tiek dūmo ir šviesus, kuri išauga iki spalvingi, eterinės išvaizdą.

3. Eiti Paryškintas:

Yra kažkas stebuklingo, kad atsitinka mėlynos-žalios akys, kai mėlyni atspalviai ateiti į žaidimą. Nelengvas? Na, perskaičiau mus! Priešingai nei taisyklė, galite eiti laukinių mėlyna akių šešėliai ant jūsų mėlynos-žalios akys – su sąlyga, kad jums sukurti tinkamą derinį. Tai reiškia, kad net jei jūs naudojate spalvą iš tos pačios šeimos kaip savo akis, jūs vis dar gali pažaisti sumaišius jį su žiebtuvėlio šešėlyje!

Puikus tonas, kad gerai dera su savo apsvaiginimo akių spalva – mes mylime Urban Decay Kiddie baseinas „Ocean Blue kuris dar labiau paryškina savo bruožus. Tiesiog pridėti įvairių tekstūrų tiek atspalvių. Jei vienas yra blizgučiai pasiimti kitai matinis, tai bus visada, kad jūsų akys išsiskirti.

4. Skanus Bordo:

Jei jums nuobodu tos pačios senosios, sunkiųjų tamsiai reiškinių, kurie gali atrodyti sunkus jūsų svajingai akis, tada mes rekomenduojame jums pasirinkti bordeaux tonas. Madingas, drąsus ir įdomus atspalvis, Bordo puikiai veikia ant mėlynos-žalios akys, nes jis prideda didžiulę šilumą ir sukuria minkštesnė išvaizdą. Ne tik, kad spalva turi tokį patį poveikį kaip Migocący ruda, bet mažiau tamsesnė nei jūsų Black – spalva, kuri yra taip sužaistos visi aplink! Rekomenduojame Estée Lauder „Pure Color pavydo skulptūrų Akių šešėliai paletę serbentų noras jums sukurti šiek tiek netikėtas, bet sudėtingą poveikį.

5. Beautilicious Ruda:

Paprastumas gali būti gražus. Taigi už daugiau universalus ir glostantis išvaizdą, rudi akių šešėliai yra raktas. Šilto Miesto ėduonis Nuoga Akių šešėliai Palette atspalvio rudos brūkšnys gali padaryti jums atrodo edgy, bet vis tiek gražus, ir spalva yra ne per ten! Suporuoti Sexy atspalvį su minimaliomis makiažas ir braškių lūpų.

6. Drąsios Uoga:

Dėl aukštos įtampos išvaizdą, tuos mėlynus-žalios akys blizgėti didinant raudoną atspalvį su spanguolių plovimo dangteliais ir dūminis juodas kontūras į raukšlę.

Dėl gražių dieną iki vakaro išvaizdą, pasinaudoti šia šiltesnis atspalvį, kaip ir MAC Spanguolių – vidutinio tamsiai bordo su šerkšno paviršiumi, ir išsitepti spalvą tolygiai aplink akis. Kraipyti du sluoksnius tušo, ir esate pasiruošę eiti!

Ar šis pranešimas padės Jums rasti geriausią makiažas mėlyna žalia akyse? Leiskite mums žinoti, jei turite kokių nors pasiūlymų. Mes vertiname Jūsų atsiliepimus.