6 būdai, kaip naudoti

Yra daug žmonių šiame pasaulyje, kurie paveiktų psoriaze. Dažnas, dar sukrečiantys – kad tai, ką apibrėžia psoriazę geriausią. Psoriazė yra bendra, lėtinė, recidyvuojanti / remituojanti, imuninės odos liga. Ji yra būdinga raudonos dėmės, mazgelių, ir plokštelių. Asmuo, su šio odos sutrikimas kenčia ne tik nuo ligos simptomų, bet taip pat eina per emocinę sumaišties.

Ši sąlyga yra nesuprastas už dermatitas ir egzema pradžioje, tačiau atskleidžia savo tikrąjį „aš“ pamažu. Nėra tikri psoriazės gydymą, todėl sunku spręsti šios ligos. Tačiau neseniai atlikti tyrimai parodė, kad obuolių sidro actas (ACV) gali būti veiksmingas vaistas psoriazei, dėka savo sugebėjimo subalansuoti pH faktorius organizme.

Naudojimo obuolių actas psoriazės:

Ar obuolių sidro actas geras psoriaze? Jei manote, kad naudojant obuolių sidro actas išgydyti psoriazę yra dar vienas kaprizas, esate neteisus. Obuolių sidro actas buvo naudojamas graikai gydyti klausimus, pavyzdžiui, nutukimo, plaukų slinkimas, diabetas, didelis / mažas cholesterolio lygį ir įvairių odos negalavimų.

Žmonės, naudojantys obuolių sidro actas psoriazės, pranešė, kad naudojant ACV suteikia daug geresnių rezultatų nei kremai ir losjonai rekomenduojamų jų dermatologų.

load...

Kaip turėtų obuolių sidro actas būti naudojama?

Dabar, kad žinote apie ACV naudą, svarbu žinoti, kaip naudoti obuolių sidro actas. Bet prieš tai reikia žinoti, kokios rūšies obuolių sidro actas pasiimti iš prekybos centrų lentynų.

Nors perkant obuolių sidro actas, įsitikinkite, kad jūs perkate vieną, kad turi „Motinos acto jame. Programos „mama“ acto yra grūdėtas, purvinas atrodo objektas, kuris lieka jachtoje su nefiltruoto, nepasterizuoto acto butelis. Acto motina atlieka būtinas maistines medžiagas ir fermentus, kurie gydyti psoriazę. Taigi, pirkdami aišku, filtruojamas actas nebūtų ko gero jums ir jūsų būklę.

Išoriniam naudojimui:

Kaip naudoti obuolių sidro actas psoriazės? Obuolių sidro actas gali būti naudojamas tiek išorėje arba viduje gydyti psoriazę.

  1. Norint naudotis obuolių sidro actas išorėje, jums tiesiog reikia imtis jį santykiu 1: 1 su vandeniu ir nuvalykite jį ant pažeistos pusės odos.
  2. Naudokite vatos tamponu arba skudurėliu. Svarbu atskiesti actu sumažinti savo rūgštus poveikį odai.
  3. Nuplauti actas nuo odos po pusvalandį. Galite taikyti šį actą bent du kartus per dieną.

Antibakterinis poveikis obuolių sidro actas padeda pašalinti kenksmingas elementus ir laisvuosius radikalus iš šio metodo odą. Jis taip pat atkuria pH pusiausvyrą odoje. Tačiau įsitikinkite, kad naudoti šį metodą keletas paslėptų dalies odos pirmas patikrinti jokių šalutinių poveikių.

Vidaus naudojimui:

Vidinis naudojimas obuolių actas taip pat gydo psoriazę.

load...
  1. Praskiesti ACV su daug vandens.
  2. Dabar, maišymo medų su juo pagerinti savo skonį.
  3. Gerti reguliariai, siekiant gauti geriausius rezultatus.

Obuolių sidro acto vartojimas padeda pašalinti toksinus iš organizmo. Toksinų pašalinimas padeda pašalinti bet kokias vidines priežastis psoriazės iš organizmo. Ji taip pat padeda pagerinti virškinimą, degina riebalus ir padeda vienas numesti svorio.

Obuolių sidro actas yra naudingas gydant psoriazę ir kitas odos ligas. Bet jūs turite būti atsargūs, kad naudoti savo neskiestu formą, kaip jos rūgšties kiekis gali pakenkti jūsų odai ir dantų emalio (vartojimo).

Obuolių sidro actas yra stebuklas ingredientas, kuris gali gydyti sveikatos problemų skaičių. Jei psoriazė yra kas trukdo jums, tada pabandyti šį magišką mikstūrą!

Ar turite psoriazę? Koks gydymas bandėte ją gydyti? Rašykite mums į komentarus skyriuje.

load...