5 privalumai ir 3 šalutiniai poveikiai Kratom

Kada nors girdėjote apie narkotikų, kad gali būti naudinga jums ir taip pat gali būti kenksmingas tuo pačiu metu? Jei ne, tada jūs tikrai turi perskaityti šį postą. Mitragyna speciosa yra ne tik kapsulė, susijusius su sveikatos problemų; ji taip pat yra labai pavojinga ir kenkia jūsų sveikatai.

Norėdami sužinoti daugiau, nuolat skaityti į virpstą. Jums bus išmokamos.

Kas yra Mitragyna speciosa?

Neseniai atvyko į Ameriką, Mitragyna speciosa tapo gana populiarus šių dienų. Jis buvo naudojamas Pietryčių Azijoje anksčiau, tačiau dabar naudojamas kaip raminanti. Mitragyna speciosa iš esmės yra medžio pavadinimas. Jo lapai yra naudojami daugelyje tikslais. Narkotikų, tačiau perkamos kapsulių alsuoja lapų miltelių formoje. Tai gali būti susmulkinami per naudojimui arbatos ar rūkyti. Mitragyna speciosa žinomas kaip saugus vaistas daugumos, ir nėra neteisėta dar. Jis ateina su abiem naudos ir šalutinio poveikio.

Toliau pateikiami iš Mitragyna speciosa privalumai:

load...

1. Įpilant nuotaiką:

Mitragyna speciosa yra geriausiai žinomas už didinti savo nuotaiką. Jis suteikia jums, kad euforijos ir laimingas jausmą ir skatina pasitenkinimo jausmą. Viena dozė gali pašalinti visus neigiamų emocijų ir įdėti jums taikiai proto būsenos.

2. Didina Energetika:

Mitragyna speciosa padidina energijos per daug. Pridėti keletą pjaustytų palieka savo puodelio arbatos, siekiant jaustis pailsėję ir sudomino. Jis mažina nerimą ir pakelia savo širdies ritmą. Keli moksliniai tyrimai teigė, kad Mitragyna speciosa skatina savo smegenų energiją, kur jūs pradėsite jausti, kad jūsų protas yra aiškus. Ji taip pat leidžia jums sutelkti geriau ir subalansuoja jūsų emocijas.

3. Koncentracija:

Su Mitragyna speciosa, galite geriau susikaupti per daug. Ji kovoja su smegenų rūkas ir didina psichinę energiją. Studentai dažnai sakė, kad jie galėjo atkreipti dėmesį į klasę nejausdama išsiblaškęs. Kita vertus, vyrai teigė, kad jie galėtų klausytis, ką jų žmonos buvo sakydamas visiškai dėmesio.

4. Kovų Stresas:

Mitragyna speciosa kovoja nerimą ir stresą kaip profesionalas. Jis veikia kaip raminamieji, atvėsina tave ir padeda jums pasiekti, kad ramus ir tylus būseną galite visada laukiu. Mitragyna speciosa papildai padeda sumažinti nervingumą ir fizinę įtampą, taip pat.

5. Sveikatos rėmimo sistema:

Mitragyna speciosa yra jūsų sveikatos palaikymo sistema taip pat. Lapai yra naudojami gydyti raumenų skausmas, infekcijos jūsų žarnyne, kosulys, viduriavimas (1).

load...

Šalutiniai poveikiai:

Šalutinis poveikis Mitragyna speciosa yra daug. Dienos naudojimas gali būti žalingas sveikatai.

1. Svorio netekimas:

Jei jau naudojate Mitragyna speciosa labai ilgą laiką, yra tikimybė susirgti anoreksija (2). Anoreksija yra būklė, kai Jūsų apetitas žymiai sumažėja. Tai veda prie nesveiko svorio.

2. Nemiga:

Kitas šalutinis poveikis, kuris ateina su Mitragyna speciosa nemiga (3). Tai taip pat atsitinka, kai jūs buvote vartoti narkotikus ilgą laikotarpį. Nemiga yra būklė, kai asmuo nukentėjo negali miegoti naktį. Jis sukelia jums neužmigti be jokios priežasties.

3. Dažno šlapinimosi:

Dažnas šlapinimasis ir padidėjęs šlapinimasis yra tiek trumpas ir ilgalaikis poveikis naudojant Mitragyna speciosa.

Kiti šalutiniai poveikiai yra:

  • Depresija
  • Letargija
  • Vėmimas
  • Pernelyg didelis prakaitavimas
  • Koktus jausmas
  • Paranoja
  • Agresyvus elgesys

Jei esate priklausomas nuo Mitragyna speciosa, jums gali būti linkę taip:

  • Patamsėjimas odos
  • Pastovaus potraukį į narkotikus
  • Praradimas libido

Tai geriausia apriboti savo suvartojamų Mitragyna speciosa, siekiant išvengti kenksmingų šalutinių poveikių. Ilgalaikis vartojimas niekada gera savo sveikatai. Taigi, tai visada svarbu nepamiršti.

Kaip jums patiko šį postą? Ar jums žinoti Mitragyna speciosa anksčiau? Leiskite mums žinoti, žemiau esančiame komentarų laukelyje.

load...