5 priežastys ir 3 vaistus nuo mažo kreatinino kiekio

Kreatinino. Jūs girdėjote apie tai anksčiau, bet manyti, jis buvo tik žmonės, kurie treniruotės reguliariai. Na, tai yra visiškai ne tas atvejis. Jei jaučiatės pavargę lengvai ir sunku kvėpuoti, kartais, tai labai tikėtina, kad jums gali būti kenčia nuo žemo lygio kreatinino. Laikyti svarstymas sužinoti, ką kreatinino yra, kodėl jos lygis svyruoja, ir kokių priemonių gali būti imtasi siekiant pagerinti šią sąlygą.

Kreatinino yra atliekų produktas, gaunamų iš kreatino metabolizmo raumenis. Ji išsiskiria iš organizmo per inkstus. Optimalus ekskrecija yra svarbu, kad jos lygis nedidina kraujyje ir sukelti jokių komplikacijų (1).

Į kreatinino kiekio svyravimas gali būti sukeltas dėl įvairių pagrindinių priežasčių ir sveikatos problemų. Tačiau, bet būklė gali būti išvengta, jei žinote priežastis ir jos gynimo. Leiskite mums aptarti mažomis kreatinino koncentracija išsamiai priežastis ir tada pereiti į pataisomojo pobūdžio priemonių. Skaityk!

Ką Žemas Kreatinino reiškia?

Kreatinino šalinamas iš organizmo su gerai veikianti inkstų pagalba. Laikui bėgant, šios atliekų produkto kraują ir kūno lygiai gauti stabilizavosi (2). Kai šis lygis nukris iki vertė mažesniu nei vidutinis intervalas, asmuo laikomas lygis yra žemas, kreatinino.

load...

Tai ne visada jaudina situacija. Tačiau, ji gali nurodyti sąlygą, kad yra rimta ir reikalauja nedelsiant kreiptis į gydytoją buvimą. Mažos kreatinino koncentracija gali būti sukeltas įvairių veiksnių.

Kokios priežastys Žemas kreatinino kiekį?

Žmonės, kurie sergate sunkiąja miastenija ar raumenų distrofija turi mažesnes kreatinino, palyginti su kitais. Be to, negalavimai, ribojantys judesius taip pat gali sumažinti raumenų masę. Štai keletas žemos kreatinino kiekio priežastys:

1. Kepenų ir inkstų problemos

Kepenys atlieka funkcinį vaidmenį kreatinino gamybai. Taigi, jei Jūsų kepenų nėra sveika, tai gali sukelti kai kreatinino koncentraciją Jūsų organizme sumažėjimą. Inkstų problemų, tokių kaip riebalų kepenų liga ir hepatito apatinių kreatinino kiekio (3). Jei pasireiškė bet kuris iš šių ligų simptomus, turėtumėte pasikonsultuoti su gydytoju karto.

2. Amžius

Asmens amžius vaidina vaidmenį kreatinino kiekio sumažėjimas. Tai yra todėl, kad raumenų masė pasireiškia sumažintas su amžiumi. Kreatinino koncentracija, taip pat mažės, nes asmens amžiaus – tai yra dėl mažesnio bazinio medžiagų apykaitos (4). Su amžiumi, jūsų metabolizmas sulėtėja pasikeitus hormonų koncentracija. Pasak tyrimų, kas 10 metų, bendras kūno masės gauna sumažino 10 svarų, taip sukeldamas mažas kreatinino koncentracijos serume.

3. Žemas raumenų masę

Sunkioji miastenija ir kitos degeneracinės raumenų sąlygos, įsigytas arba įgimta raumenų distrofijos, taip pat kitos panašios problemos, mažinantys raumenų metabolizmą gali sukelti mažiau raumenų masės (3). Lygiai kreatinino koncentracija serume atspindi bendrą raumenų masę, o nuolatinis mažinimas rodo, lokalizuotas arba sisteminę problemą trūkumais raumenų metabolizmui.

load...

4. Baltymų trūkumas

Kita dažna priežastis mažomis kreatinino kiekio baltymų trūkumas. Kreatinino gamyba vyksta su suskirstymo ir metabolizmo baltymų arba azoto junginių organizme. Žemo lygio kreatinino yra iš dietos, kad yra mažai baltymų nuoroda. Tai, savo ruožtu, sukelia nepakankamas gamybą kreatinino ir azoto atliekų (3).

5. Nėštumas

Kreatinino koncentracija kraujo serume yra nuleista per antrąjį nėštumo trimestrą dėl to, kad didelės apimties plazmos, kad prisideda prie kreatinino atskiedimo kraujyje. Taip pat, nes didelis plazmos apimtis, daugiau kraujo yra filtruojamas per inkstus, ir daugiau kreatinino išsiskiria. Šiuo atveju, jokio gydymo nereikia, kaip ir kreatinino kiekį kraujo serume tampa normali po gimdymo.

Štai požymiai ir simptomai šios ligos.

Požymiai ir simptomai Žemas kreatinino koncentracija

  • Raumenų silpnumas
  • Nuovargis
  • Raumenų sustingimas ir skausmas
  • Problemos mobilumo
  • Pilvo skausmas
  • Gelta
  • Gelsvos arba deguto spalvos išmatos

Jums gali arba negali patirti visų šių simptomų. Jų atsiradimas priklauso nuo pagrindinės priežasties (5). Kreatinino kiekį organizme galima padidinti darant keletą gyvenimo būdo pokyčius ir naudojant natūralias priemones. Štai kaip galite tai pasiekti.

Kaip gydyti Žemas kreatinino koncentracija Natūralu

  1. Pratimas
  2. Dieta
  3. Venkite alkoholio

Peržiūros Dėl žemo lygio kreatinino

1. Pratimas

Energingi pratimai gali padėti padidinti kreatinino kiekį organizme dėl to, kad į raumenų masės padidėjimą. Daryti kardio treniruotes su daug kiek svorio mokymo mažiausiai penkis kartus per savaitę. Normalus dydis daryti, tik tris kartus per savaitę, nebus jokių pakeitimų savo kreatinino koncentracija.

Atgal į TOC

2. Dieta

Tinkama mityba yra taip pat svarbu, ypač jei sergate inkstų ir / ar kepenų funkcijos sutrikimų. Bet koks jų veikimo tobulinimas pagerina veda į kreatinino kiekio šlapime padidinti. Vartok maisto su daugiau baltymų, pavyzdžiui, mėsa, paukštiena, ankštiniai, ankštinių augalų, ir tofu. Be to, pridėti sveiką dalį vaisių ir daržovių dietos, nes jie yra daug detoksikuojanti junginių ir gali padėti pagerinti inkstų ir kepenų funkcijas. Dėl detaliojo rekomendacija, kuris tinka mažo kreatinino priežastį savo kūną, pasitarkite su savo gydytoju.

Be maisto vartoji, taip pat turėtumėte nepamiršti vandens kiekį geriate. Geriamojo daug vandens gali praskiesti kreatinino šlapime, kuris yra, kodėl ekspertai pataria pjovimo atgal ant vandens, jei jums buvo geriamojo ją viršija. Tai ypač patariama 24 valandas prieš jums reikia gaminti šlapimo mėginį turi būti tiriami dėl kreatinino koncentracija. Kai šlapimo gauna skiedžiamas, tai mažina kreatinino kiekis vienetinėje šlapimo. Sumažinant vandens suvartojimo, mažiau šlapimo gaminamas. Tačiau ta pati suma kreatinino bus šalinamas iš organizmo per inkstus, o tai reiškia, kad yra daugiau kreatinino vienetui šlapimu.

Atgal į TOC

3. Venkite alkoholio

Susilaikyti nuo alkoholinių gėrimų svarbu, kai jūsų kūnas yra mažas kreatinino koncentracija. Tai yra, nes alkoholis yra inkstus „kreatinino filtravimo proceso poveikį kraujyje. Jis taip pat gali neigiamai paveikti kepenų funkciją. Kai susilaikyti nuo alkoholio, jo poveikis inkstams ir kepenims yra eliminuojami. Kaip rezultatas, kreatinino kiekis Jūsų organizme padidėja.

Be pirmiau minėtų patarimų, jūs taip pat turėtų nustoti vartoti bet kokius vaistus, kurie gali trikdyti inkstus gebėjimo pašalinti kreatinino iš kraujo. Yra tam tikrų vaistų, mažinančių kreatinino lygius, kaip jie veikia centrinę nervų sistemą. Ar prisiminti pasikalbėti su savo gydytoju prieš darydamas. Su sveika, subalansuota mityba ir reguliari mankšta, galite lengvai padidinti kreatinino koncentraciją Jūsų organizme.

Atgal į TOC

Dabar pažvelkime į kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus šia tema.

Ekspertų atsakymai skaitytojams klausimus

Kiek kreatinas yra per daug?

Ekspertai rekomenduoja vartoti penkis gramus kreatino per dieną. Bet dozė už tai nerekomenduojama, nes tai gali pakenkti kepenims ir inkstams.

Yra mažas kreatinino lygis pavojinga?

Mažos kreatinino koncentracija gali nurodyti raumenų liga arba inkstų / kepenų liga. Tai gali kreiptis mirtini, jei negydoma nedelsiant.

Kiek vandens sukels per mažas kreatinino koncentracija?

Geriamojo neįprastai per daug vandens gali sukelti mažas kreatinino koncentracija.

Mažos kreatinino koncentracija turėtų būti elgiamasi ne anksčiau, kad būtų išvengta komplikacijų, kurios gali atsirasti iš pagrindinių priežasčių. Gaukite save patikrinti tikslią priežastį ir naudoti mūsų natūralius metodus kartu su paskirtus vaistus geriausių rezultatų.

Papasakokite, kaip šis pranešimas padėjo jums. Jūs galite komentuoti erdvėje žemiau pateikta.

load...