5 populiariausios vietos, kuriose reikia mąstyti

Jei jūsų planas yra užtrukti keletą laisvų dienų ir tiesiog medituoti, ar tai būtų kaip dvasinio plano ar prabangos kelionės, teisė vietą yra būtina. Ieškote to ideali vieta kasdien meditacijos rutinos?

Yra daug dvasiškai įkrautą vietose, kurios tarpininkavimo rojus Indijoje. Čia išvardyti kai kurie iš iškiliausių meditacijos priemiesčiuose kad pažadas triukšmą nemokama ir geriausia vieta išlaisvinti protą, kūną & dvasią.

Atminkite, kad rasti idealią vietą už tai meditacija yra neįmanoma. Jūs turite sukurti savo dvasinę atmosferą per Jap, meditacija ir malda. Čia yra 5 vietų meditacija Indijoje.

Geriausia vieta Meditacija Indijoje

load...

1. Rišikešas:

Įdaras mūsų sąrašą geriausių meditacijos vietų Indijoje yra Rišikešas. Rišikešas yra puiki vieta meditacijai. Žavesio ir dvasinė įtaka šioje vietoje yra tiesiog nuostabu. Jis įsikūręs ant Gango upės ir apsuptas kalvų ant trijų pusių. Rišikešas turi nemažai ašramus ir joga institutų ir yra laikomas joga ir meditacija sostinė pasaulyje, kuri vilioja žinių, paguodos ir ramybės ieško žmonių. Meditacijos užsiėmimai su Sadgurudev yra intensyvus, žvalumo ir baimę įkvepiantis. Jis duoda vienas arčiau išganymo ir mokša pasiekti.

2. Bodhgajoje:

Bodhgajoje yra gražiausias budistų piligrimystės ir yra garsus centras meditacijai. Viešpats Buda buvo pasiekti nušvitimą po intensyvaus meditacijos pagal Bodhi medžio Bodhgajoje, vietoje dabar pažymėtas klesti Mahabodhi šventyklų kompleksas. Tai labai rami ir graži vieta, todėl jis yra ideali vieta meditacijai.

3. Dharamshala:

Klesti kalnai, apsupta gryną orą ir baisus pušų, kad Dharamsaloje puiki vieta medituoti. Shikhara Dhamma Vipasana meditacijos centras yra labiausiai vaizdingos centras Dharamsaloje. Dharamshala turi energijos, kad būtų išspręsti proto, ir imsis jį nuo žemiškų išsiblaškymas, į absoliučios ramybės ir laimės etapą. Tai puikus kelias gijimo, dvasingumo ir jungiantis su vidinio sferos jus.

4. Himalajai:

Didinga nepalyginamas, Himalajai yra laikoma viena iš gražiausių vietų pasaulyje. Tai meditacija ir joga gimtinė, ir turi turtingą dvasinį istoriją. Daugybė šventųjų, išminčiai ėmėsi prieglobsčio čia, atlikti intensyvų dvasinės praktikos. Ananda Himalajuose yra geriausia vieta, jei jūs ieškote prabangaus pabėgti, apvalyti savo kūną ir protą. Jis įsikūręs gražioje, natūralioje aplinkoje mišku papėdėse, tekantis vanduo, tiesiog šalia Gango upės, toli nuo triukšmo ir chaoso miesto gyvenime. Jis moko metodus ir siūlo klasių įvairių formų meditacijos ir shuddi krija.

5. Haridwar:

load...

Haridwar, „Vartai į Dievą“, yra laikomas vienu iš septynių švenčiausių vietų Indijoje. Jis įsikūręs ant Himalajų kalnų papėdėse Utarakhandas. Suryavanshi princas Bhagirath atliekama atgailos Haridwar, kad išgelbėti jo protėvio siela, kuris žuvo dėl to, kad šalavijų Kapila prakeikimas. Atgailos buvo atsakyta, o upė Ganga trickled atgal iš Dievo Šivos spynos ir atgaivino šešiasdešimt tūkstančių sūnus karaliaus Sangara. Haridwar turi keletą neprilygstamą meditacijos ašramus Indijoje. Tai puiki vieta dvasiškai nuožulnių ir sveikatos sąmoningas žmonių.

Tikimės, kad jums patiko straipsnį. Nepamirškite palikti savo komentarus.

load...