5 patarimai, kaip gauti gražių gamtinių antakių!

Storos natūraliai formos antakius yra atgal kartais dabar nuo kilimo ir tūpimo takus į sidabro ekrane. Laikas tiems puikios formos ir pieštukų plonos antakius dingo. Dabar daugiau gamtos atrodyti geresnės komplimentų norite rinkti. Pradedant nuo Elizabeth Taylor, Audrey Hepburn ir Jennifer Conelly ir ne vėl laiko šiandienos mados pasaulio gamtos antakius daro savo ženklą vėl.

Net žinomų makiažas menininkų tikiu, kad daugiau gamtos Moters antakius, tuo labiau gražus ir jaunas, ji atrodo.

Čia pateikiame savo su keletą patarimų apie tai, kaip gauti gražus antakiai natūraliai, kuri gali padaryti drastiškų skirtumą savo išvaizda, jei esate vienas, kurie vis dar nešioja pieštuko aštrus plastikinius lėlės antakius.

load...
Kaip gauti natūralių antakius

1. Skinti / sriegimo:

Net jei siūlai, ne sriegis per paveikslėlį puikiai arba plonais. Jei jūs nesate tas, kuris sako, kad patinka pincetu už skynimas savo antakį plaukus tada leiskite man pasakyti, kad tai labiausiai neskausminga ir paprasta ir natūralus būdas pasitraukė savo antakius plaukų augimo kryptimi ir su nusistovėjusia praktika galite tikrai pasiekti meistriškumą odos ir nebus paleisti į salonams kaskart nori formuoti antakius į viršų. Dar, jei norite nesutikti su manimi, tada jūs galite eiti į siūlais, bet ne sriegis per daug pieštukas aštrus ir bandykite išlaikyti normalų antakių storį pagal jūsų antakių kaulų pavidalo ir aukščio.

2. Atsargiai Montažinis:

Kitas taškas būtų kirpimas su mažais žirklės kuri esu įsitikinęs, kad jūs matėte jį gauti daroma salonas po sriegimo arba tie, kurie skinti savo namuose komfortas jie taip pat naudoti mažus plaukų kirpimui žirklės genėti antakius. Bet atsiminkite, ne per apdaila savo antakį plaukus ir ne per skinti. Laikykite juos kaip visiškai ir natūralu kaip įmanoma. Jei matau visi palaidi plaukai išeina iš čia ir ten, tada tiesiog naudokite pincetas ir skinti juos (čia jums negaliu pasakyti „ne skynimas, ir tai labai sunku gauti juos su sriegimo ’cause daugiausiai kartų jums gali baigtis su aštriu nulio su siūlais ant jūsų odos, jums nereikės baigti su bet atsitiktinių įbrėžimų staigių traukdami ant siūlo, jei jūs naudojate pincetu.

3. Per pešimas arba per atsitiktinio sriegimo:

Jei Jūsų antakiai yra per nupeštos arba atsitiktinai per sriegiu kartais jums gali niekada (retais atvejais tačiau dėl sriegimo dažniausiai) plaukai augo atgal į tų dalių arba gali baigtis su lėto augimo norma, todėl reikia iš karto eiti į tam tikrą plaukų augimo serumai prieinama rinkoje ir pradėti juos naudoti ar pradėti masažuoti akis antakius švelniai migdolų arba alyvuogių aliejaus ar net ricinos aliejus reguliariai.

load...

4. Formos antakį:

Be antakius storio, net jų forma svarbu daug. Jei per Nupeštos ir plastikinių lėlių sriegiu antakiai jau liko dieną po dienos su tada atėjo laikas, kad atleast kartą leiskite jiems augti atgal į savo natūralią formą ir vykdykite jūsų akis ir antakių kaulų formą gauti žinių apie tai, kaip stora arba kai padaryti Antakių aukštos arba kai padaryti tai kietas ir kur baigiasi ji pradeda ir kur baigti ją. Jūs taip pat gali kreiptis į profesionalią ir kokybišką pagalbą už tai. Tweaking antakis trukdo antakių formos naturlness.

5. Plonais akių antakius:

Tačiau jei jūsų antakiai yra ploni ir jūs tiesiog negali padidinti tai storis natūraliai priežastis esate gimęs su plonu antakius tada eiti Antakių pieštukai ir užpildykite tarp antakių plaukus su pieštuku spragas punktyru judesio ir mišinys gerai, jei reikia.

Taigi tai, kaip gauti natūraliai atrodančius antakius!

load...