5 paprastus būdus pasirinkti tinkamą jūsų tatuiruotės spalvą

Tatuiruotę yra labai asmeninė patirtis ir jums gali tekti gyventi su tokiu pasirinkimu už gyvenimą. Tai reiškia, kad, kai jūs darote tai, kad didelis sprendimas gauti tatuiruotė, jums turėtų suteikti jai rimtai pagalvoti. Going for tatuiruotė, galite įdėti į daug minties į tatuiruotė dizaino ir kūno, ant kurios norite tai padaryti dalis. Bet tai taip pat vienodai svarbu atkreipti dėmesį į spalvų, jei jūs planuojate turėti spalvotą tatuiruotę. Tai juo labiau svarbu, nes kai rašalu, spalvos turi ten pasilikti visą gyvenimą. Ir tai reiškia, kad jūs turite būti visiškai tikri, apie spalvas. Nuo drakonas į laumės, galite pasirinkti labiausiai ryškus ir puikus spalvų, kad bus suteikti gyvybę į modelio norite rašalu.

Nurodykite tinkamą spalvų jūsų tatuiruotę:

Dabar, kad jūs turite nusprendė raštą ir kur jūs leiskite menininkas etch tatuiruotę, tai laikas pasirinkti tinkamą paletę spalvų. Yra daug paprastų būdų, kaip MANOMETRAS gerą spalvų pasirinkimas:

1. Tatuiruotė dizainas:

Ar spalvų schemą turite omenyje, eikite ir gerai atrodyti su tatuiruotė dizaino turite baigti. Tiesiog todėl, kad jūs turite išgalvotas reklaminį pasiūlymą pasinaudoti arba dviejų laisvųjų spalvų pasirinkimas, nereiškia, kad jums pinigus ant jo. Tai galbūt gali sugadinti gerą paprastą dizainą su spalvomis, kad nereikia ją papildyti. Viešnagės realus ir atkreipti dėmesį į dizaino, prieš jums pasirinkti spalva jį.

2. Nuosavas Korpuso spalva:

Savo kūno spalvos arba tonas yra kitas svarbiausias veiksnys apsvarstyti kai išrinkinėti spalvas tatuiruotė dizaino norite gauti rašalu. Čia svarbu suprasti, kad kai kurios spalvos gali ne atrodo gerai tam tikros odos tonas ar atrodytų tarsi dizainas neaiškus. Taigi sutelkiant dėmesį į odos spalvą, taip pat spalvą jūs planuojate gauti įtraukta į dizainą yra svarbūs aspektai, kurie gali būti ir neturėtų būti pamiršta.

load...

3. Priežiūra ir pastangų:

Spalvotos tatuiruotės reikia daug pastangų ir daug priežiūros, todėl juos brangiau. Spalvotos tatuiruotės reikia liesti langų išlaikyti juos ieškote gero skirtingai nei juodos tatuiruotes. Jei esate visada kelyje arba nėra pasirengę po tatuiruočių priežiūros, patartina vengti renkantis bet kokį išgalvotas spalvos tatuiruotė dizainas.

4. Sumaišykite ir suderinti:

Jei protas yra sudaryta už spalvotą tatuiruotę ir esate pasiruošęs imtis papildomų atsargumo ir atsargiai, kad tatuiruotė ieško gero, svarbu užtikrinti, kad spalvos jums pasirinkti atrodo gerai kartu ir spalvų derinys daro dizainas pastebimas ir išskirtinį , Spalvos turėtų ne tik būti įtrauktas, nes spalvos tatuiruotė mintis yra įdomi, bet su mintimi, kad daro tatuiruotė dizaino išsiskirti ir atrodyti nuostabi.

5. Pakalbėkite su tatuiruočių meistras:

Savaime suprantama, kad kai jums pasirinkti tatuiruotė dizainas, jūs privalo padaryti daug mokslinių tyrimų ir daug namų darbų prieš išvykdami gauti rašalu. Nors galite tai padaryti, taip pat nepamirškite pasirinkti gerą atlikėją ir konsultuotis juos spalvų pasirinkimas.

Kaip pagunda, kaip jums gali būti gauti tatuiruotė priimtos pigaus lizdo, nukreipti nuo bet kokių šešėliai sąnarių aišku. Vaikščioti į matomoje Tatuiruočių salonas, kuris profesionalai atlikti darbą. Jie yra ekspertai kaip jie dirba dieną ir dieną, ir būtų geriausi žmonės vadovauti vienas, kaip galutinis spalvų derinys atrodytų ar kaip ji būtų pasirodyti. Jie taip pat greičiausiai gali padėti jums išbandyti keletą spalvų viename oda ne paslėptas vietoje gauti aiškią idėją apie tai, kaip spalva atrodys. Pirmieji išbandyti tam tikrą spalvą ar spalvas taip pat yra saugus praktika paneigti bet alergines reakcijas į tatuiruotės spalvų galimybę.

Nors tai yra paprasti dalykai, jie gali atlikti skirtumo daug, kaip galutinis versija spalvos tatuiruotė atrodys.

load...

Darbo rašalu gali būti priklausomybę. Bet prieš jums keisti savo kūną, apie tai galvoti. Nedarykite skubotų pasirinkimus gailėtis vėliau!

Ar turite tatuiruotę ar du? Kaip jums nuspręsti dėl dizaino ir spalvos? Pasidalinkite savo patirtimi su mumis komentarų skiltyje.

load...